2024. Május 14. - 14:43:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fitness minden mennyiségben  (Megtekintve 94218 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Június 08. - 23:49:25
Válasz #135
Nem elérhető

fastor


Úgy-úgy.....   :-!
Nekünk meg most 2-3 év pihi jön,legalábbis fitness versenyek tekintetében....aztán majd meglátjuk,hogy mi lesz.....(valószinü,hogy 16-éves kora elött nem lép többet fitnesz szinpadra a Bibi)
Igazad van!
A 3 évet túlzásnak tartom, mert Bibi előrébb van fejlettségben, mint a többiek, de 1-2 évet én is javasolnék.
Maradjon edzésben, mármint a gyaksi részére gondolok és kezdjetek el finoman tudatossan és kiméletesen foglalkozni a testével.
Hogy miért kell szünetet tartani?
Azért, mert szegény kislány a szívét, lelkét beleadja a sportba, és egy ilyen világversenyen szertefoszlik minden. Nem jó ha folyamatossan csalódás éri, mert hamar ki fog égni. Gurkha te egy profi edző, manager és Apa vagy. Mindig a lányod érdekeid tartsd szem elött, és ne foglalkozz mások véleményével. Sőt az enyémmel se foglalkozz!
Bibi még nagyon fiatal és elötte a jövő. Úgy jöjjön vissza, hogy verhetetlen legyen. @:-)
értem bpocsánat hogy belekotyogtam /:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 08. - 23:53:20
Válasz #136

B1ll4

Vendég
Nekem miért nincs ilyen vaterom ? :(  . Irigylem a lányod sorsát gurkha ! A legjobbakat az elkövetkező évekre :)

2008. Június 09. - 08:55:36
Válasz #137
Nem elérhető

gurkha


Rakok fel a Bibiről pár képet össze hasonlítás képpen a tavalyi VB. illetve az idei EB.formájáról....    Łł=         
A két verseny között 6 hónap telt el,és a Bibi 6kg-izommal lett több......    :-O
Szerintem ez még bodybuildinges mértékkel számolva is szép teljesítmény    :-){   :-){   :-){
tehát először 2007.december
utána 2 kép 2008.június

2008. Június 09. - 08:58:57
Válasz #138
Nem elérhető

sasa


Erről beszélek én is!
Még két év és ott lesz az élen.

2008. Június 11. - 18:40:21
Válasz #139
Nem elérhető

gurkha


Hi Sasa! Beszámoló.....? Képek...........?    8-}

2008. Október 02. - 21:43:52
Válasz #140
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Érdekes dolgot hallottam ma...illetve kíváncsi lennék a realitására. 2016-ra a Fitness,olimpiai sportág lehet!!! 2012-re az aerobicot már felvették...és a következő tán a fitness lesz majd.

Ha a bmx olimpiai sport,akkor a fitness is simán lehetne.  ;)

2008. Október 02. - 22:07:05
Válasz #141
Nem elérhető

gurkha


Hát nem tudom,én az aerobikon is csodálkozom,mert ugye be kell hogy olvadjon a torna sportba akárcsak a ritmikus gimnasztika.(ami a magyar,de nem csak magyar hanem az oroszok-és FÁK- kivételével az összes országban a lassú halálhoz vezet).
És ezt figyelembe véve,meg ugye a dopping kérdést,hát eléggé valószínűtlen ez a dolog!
A dopping kérdés azért is eléggé égető kérdés ebben az estben,mert ugye a fitness a világ 173 országában szorosan együtt van a bodybuildingel,azt meg gondolom nem kell ecsetelnem,hogy a body-ról mi az NOB(de nem csak a NOB hanem a világon mindenütt az  emberek) véleménye!
Megmondom őszintén én már elég régen dolgozom az Olimpiai Bizottsághoz szorosan kapcsolódó hivatalnál,de én még nem hallottam erről,hogy tervbe vették volna!

2008. Október 03. - 15:07:54
Válasz #142
Nem elérhető

sasa


Érdekes dolgot hallottam ma...illetve kíváncsi lennék a realitására. 2016-ra a Fitness,olimpiai sportág lehet!!! 2012-re az aerobicot már felvették...és a következő tán a fitness lesz majd.

Ha a bmx olimpiai sport,akkor a fitness is simán lehetne.  ;)
Ha ez igaz, akkor rendelnék öregedést megállító kapszulákat és fiatalitó pirulákat.
Legrosszabb esetben egy időgépet vennék részletre.

2008. Október 03. - 18:41:44
Válasz #143
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ms. Fitness World világbajnokság 2008

2008. szeptember 11- én, Las Vegasban az IFSB (International Fitness Sanctioning Body) Nemzetközi Fitness Szövetség megrendezte a Ms. Fitness World világbajnokságot.


A Magyar Fitness Szövetség (MAFIT) versenyzői idén is remekül szerepeltek.

Eredmények:
- Erőss Emese (Gilda Max Fitness)                   6. hely
- Horcsák Gabriella (Gold's Gym Budapest)        8. hely
- Czine Szilvia (Gold's Gym Budapest)              9. hely
- Frank Szabina                                         12. hely
- Németh Dorottya (Gilda Max Fitness)          14. hely

Gratulálunk...de Németh Dóri 14. helyét nem értem ( a tavalyi 1. hely után). Szerintem hamarosan lesz egy beszámolónk Frank Szabina jóvoltából.  ;)


2008. Október 04. - 08:04:18
Válasz #144
Nem elérhető

sasa


Már csak egy hét van hátra a Bulgáriában megrendezendő Fitness Világkupáig, ahol Gróf Brigitta szeretné megvédeni a címét.
Sajnos sérülési hullám neheziti a dolgát, de nem adja fel.
Ami jó hír, hogy a tavaszi formáján is tudott még javítani.
A verseny helyszínéről telefonos kapcsolatban leszek Sztereóval, aki azonnal továbbitja felétek a fejleményeket.

2008. Október 04. - 08:18:38
Válasz #145
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Október 04. - 10:20:58
Válasz #146
Nem elérhető

Gabe


Már csak egy hét van hátra a Bulgáriában megrendezendő Fitness Világkupáig, ahol Gróf Brigitta szeretné megvédeni a címét.
Sajnos sérülési hullám neheziti a dolgát, de nem adja fel.
Ami jó hír, hogy a tavaszi formáján is tudott még javítani.
A verseny helyszínéről telefonos kapcsolatban leszek Sztereóval, aki azonnal továbbitja felétek a fejleményeket.
Hajrá Brigi!  :-!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 04. - 10:24:04
Válasz #147

Zsuzsi

Vendég
Már csak egy hét van hátra a Bulgáriában megrendezendő Fitness Világkupáig, ahol Gróf Brigitta szeretné megvédeni a címét.
Sajnos sérülési hullám neheziti a dolgát, de nem adja fel.
Ami jó hír, hogy a tavaszi formáján is tudott még javítani.
A verseny helyszínéről telefonos kapcsolatban leszek Sztereóval, aki azonnal továbbitja felétek a fejleményeket.


Nagyon drukkolunk Briginek!  :-)!

2008. Október 04. - 10:43:40
Válasz #148
Nem elérhető

sasa


Köszönjük a biztató szavakat! :-*

2008. Október 04. - 15:38:43
Válasz #149
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönjük a biztató szavakat! :-*

Asszonnyal mi is drukkolunk nagyon  ;-oo-;  ****:))))))