2024. Május 14. - 18:32:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fitness minden mennyiségben  (Megtekintve 94232 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Január 02. - 16:41:37
Válasz #180
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szerintem sem szabad felvenni a támadásokat. Versenyezzetek ott ahol tárt karok fogadnak,ahol visszamosolyognak rád,ahol JÓL ÉRZED MAGAD,és ami miatt örömként éled meg a versenyzést. Ilyen szempontból pedig teljesen mindegy hogy miképp nevezzük ezt az "örömforrást".  ;) ****:))))))
Ebbe csak annyiban kötnék bele, hogy aki igazán nagy dolgokra hivatott és nagy dolgokat is akar elérni (ha sikerül majd neki...) annak ott érdemes versenyeznie ahol "KELL", nem pedig ott ahol jól esik.

Ellenkező esetben versenyezhet hobbiból, örömforrásként vagy csak úgy...de versenyezni sem kötelező. 
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 02. - 16:47:27
Válasz #181
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem sem szabad felvenni a támadásokat. Versenyezzetek ott ahol tárt karok fogadnak,ahol visszamosolyognak rád,ahol JÓL ÉRZED MAGAD,és ami miatt örömként éled meg a versenyzést. Ilyen szempontból pedig teljesen mindegy hogy miképp nevezzük ezt az "örömforrást".  ;) ****:))))))
Ebbe csak annyiban kötnék bele, hogy aki igazán nagy dolgokra hivatott és nagy dolgokat is akar elérni (ha sikerül majd neki...) annak ott érdemes versenyeznie ahol "KELL", nem pedig ott ahol jól esik.

Ellenkező esetben versenyezhet hobbiból, örömforrásként vagy csak úgy...de versenyezni sem kötelező. 

Amatőrben gondolkodom...természetesen egy szint fölött (profi szint) valóban egyértelműen az IFBB a járható út ezt nem is vitatom.
Amatőrként pedig megtörik az ember.
IFBB profi én soha nem leszek az biztos! Öreg vagyok már hozzá.  ;D

Ilyen szempontból én hobbigyúrós vagyok...és erőt merítek az olyanokból mint te is Pisti!  ;)

2009. Január 02. - 17:00:08
Válasz #182
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szerintem sem szabad felvenni a támadásokat. Versenyezzetek ott ahol tárt karok fogadnak,ahol visszamosolyognak rád,ahol JÓL ÉRZED MAGAD,és ami miatt örömként éled meg a versenyzést. Ilyen szempontból pedig teljesen mindegy hogy miképp nevezzük ezt az "örömforrást".  ;) ****:))))))
Ebbe csak annyiban kötnék bele, hogy aki igazán nagy dolgokra hivatott és nagy dolgokat is akar elérni (ha sikerül majd neki...) annak ott érdemes versenyeznie ahol "KELL", nem pedig ott ahol jól esik.

Ellenkező esetben versenyezhet hobbiból, örömforrásként vagy csak úgy...de versenyezni sem kötelező. 

Amatőrben gondolkodom...természetesen egy szint fölött (profi szint) valóban egyértelműen az IFBB a járható út ezt nem is vitatom.
Amatőrként pedig megtörik az ember.
IFBB profi én soha nem leszek az biztos! Öreg vagyok már hozzá.  ;D

Ilyen szempontból én hobbigyúrós vagyok...és erőt merítek az olyanokból mint te is Pisti!  ;)
És akkor én kiből merítsek erőt vazzeg?!  :-Đ  @-o :'(
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 02. - 17:02:07
Válasz #183
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem sem szabad felvenni a támadásokat. Versenyezzetek ott ahol tárt karok fogadnak,ahol visszamosolyognak rád,ahol JÓL ÉRZED MAGAD,és ami miatt örömként éled meg a versenyzést. Ilyen szempontból pedig teljesen mindegy hogy miképp nevezzük ezt az "örömforrást".  ;) ****:))))))
Ebbe csak annyiban kötnék bele, hogy aki igazán nagy dolgokra hivatott és nagy dolgokat is akar elérni (ha sikerül majd neki...) annak ott érdemes versenyeznie ahol "KELL", nem pedig ott ahol jól esik.

Ellenkező esetben versenyezhet hobbiból, örömforrásként vagy csak úgy...de versenyezni sem kötelező. 

Amatőrben gondolkodom...természetesen egy szint fölött (profi szint) valóban egyértelműen az IFBB a járható út ezt nem is vitatom.
Amatőrként pedig megtörik az ember.
IFBB profi én soha nem leszek az biztos! Öreg vagyok már hozzá.  ;D

Ilyen szempontból én hobbigyúrós vagyok...és erőt merítek az olyanokból mint te is Pisti!  ;)
És akkor én kiből merítsek erőt vazzeg?!  :-Đ  @-o :'(

Sokan vagyunk mögötted Pisti, meríts erőt belőlünk, és már megérte nekünk írogatni  :-)!

2009. Január 02. - 17:03:02
Válasz #184
Nem elérhető

gurkha


Igazad van Steve.
Akkor hogy tisztán lássunk leírom a váltásunk okát,nehogy ez is félreérthető legyen:
Én úgy gondolom,hogy a Bibinek az itthoni IFBB-s mezőnyben nem volt ellenfele(nyugodtan jöhetnek a beképzeltségemre vonatkozó e-mail-ek....),és ezt a Bibi is hasonlóképpen érzékelte,ezért elkezdett szépen lazsálkodni.(és bizony az utolsó itthoni versenyén jogosan ki is kapott)
Én meg szépen megkérdeztem tőle,hogy akarja-e még tovább csinálni a fitnesst komoly szinten,mert ha igen akkor vagy csinálja normálisan vagy pedig sehogy.
Erre az volt a válasz,hogy minek csinálja olyan keményen amikor így lazsálva is bőven van az többiek szintjén?
Én erre azt feleltem,hogy én már pedig nem fogom nézni,hogy "legyengül" a többiekhez,ezért hát,ha komoly a további versenyzési szándéka akkor szépen fogjuk magunkat és vissza megyünk a FIT-KID-be ahol van egy jó pár olyan szintű versenyző mint ő!Ennek függvényében pedig akkor már mindjárt motiváló lesz a többiek hasonló szintű felkészültsége.

2009. Január 02. - 17:05:05
Válasz #185
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem sem szabad felvenni a támadásokat. Versenyezzetek ott ahol tárt karok fogadnak,ahol visszamosolyognak rád,ahol JÓL ÉRZED MAGAD,és ami miatt örömként éled meg a versenyzést. Ilyen szempontból pedig teljesen mindegy hogy miképp nevezzük ezt az "örömforrást".  ;) ****:))))))
Ebbe csak annyiban kötnék bele, hogy aki igazán nagy dolgokra hivatott és nagy dolgokat is akar elérni (ha sikerül majd neki...) annak ott érdemes versenyeznie ahol "KELL", nem pedig ott ahol jól esik.

Ellenkező esetben versenyezhet hobbiból, örömforrásként vagy csak úgy...de versenyezni sem kötelező. 

Amatőrben gondolkodom...természetesen egy szint fölött (profi szint) valóban egyértelműen az IFBB a járható út ezt nem is vitatom.
Amatőrként pedig megtörik az ember.
IFBB profi én soha nem leszek az biztos! Öreg vagyok már hozzá.  ;D

Ilyen szempontból én hobbigyúrós vagyok...és erőt merítek az olyanokból mint te is Pisti!  ;)
És akkor én kiből merítsek erőt vazzeg?!  :-Đ :'(

Válaszhatsz Arnold Schwarzenegger,Ahmed Haidar és Én köztem. Kíváncsi vagyok a válaszodra.  ;D !+"%

2009. Január 02. - 17:08:56
Válasz #186
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Igazad van Steve.
Akkor hogy tisztán lássunk leírom a váltásunk okát,nehogy ez is félreérthető legyen:
Én úgy gondolom,hogy a Bibinek az itthoni IFBB-s mezőnyben nem volt ellenfele(nyugodtan jöhetnek a beképzeltségemre vonatkozó e-mail-ek....),és ezt a Bibi is hasonlóképpen érzékelte,ezért elkezdett szépen lazsálkodni.(és bizony az utolsó itthoni versenyén jogosan ki is kapott)
Én meg szépen megkérdeztem tőle,hogy akarja-e még tovább csinálni a fitnesst komoly szinten,mert ha igen akkor vagy csinálja normálisan vagy pedig sehogy.
Erre az volt a válasz,hogy minek csinálja olyan keményen amikor így lazsálva is bőven van az többiek szintjén?
Én erre azt feleltem,hogy én már pedig nem fogom nézni,hogy "legyengül" a többiekhez,ezért hát,ha komoly a további versenyzési szándéka akkor szépen fogjuk magunkat és vissza megyünk a FIT-KID-be ahol van egy jó pár olyan szintű versenyző mint ő!Ennek függvényében pedig akkor már mindjárt motiváló lesz a többiek hasonló szintű felkészültsége.


A Fit-kid mezőnye valóban erősebb az ifbb-hez képest. Viszont egyszer válaszút elé kell néznetek és Bibinek is lesz testfordulója is. Akkor viszont Ő ott majd "túl izmos" lesz?

Zlinszky Anettnél volt hasonló probléma. Mindekét szövetségben kimagaslóan jól teljesített. Csak a mafitnál az volt a gond hogy túl izmos az ifbb-ben meg hogy túl tornászos a gyakorlata.  ;D

2009. Január 02. - 17:16:29
Válasz #187
Nem elérhető

gurkha


Sokkal előrébb gondolkozunk mint egy-két év és valószínűleg ez a tudatosság lehet az ami bántja a "jóakaróink" szemét... @-o

2009. Január 02. - 17:18:59
Válasz #188
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sokkal előrébb gondolkozunk mint egy-két év és valószínűleg ez a tudatosság lehet az ami bántja a "jóakaróink" szemét... @-o

Van privát címem is.Engem érdekel ez a dolog. ::) :P ;D

2009. Január 02. - 17:22:02
Válasz #189
Nem elérhető

gurkha


Viszont miután elmondom,sajnos el kell búcsoznod a földi léttől...... se pizza,se nutella...
Még így is érdekel?????

2009. Január 02. - 17:23:06
Válasz #190
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Viszont miután elmondom,sajnos el kell búcsoznod a földi léttől...... se pizza,se nutella...
Még így is érdekel?????

Hétfőtől pontosan ez fog történni egyébként is,tehát nem érzem a fenyegetésed súlyát.  ;D

2009. Január 02. - 17:24:30
Válasz #191
Nem elérhető

gurkha


Hétfőtől elmész közülünk????? @-o  @-o  @-o

2009. Január 02. - 17:28:53
Válasz #192
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hétfőtől elmész közülünk????? @-o  @-o  @-o

Igen egy más kulináris dimenzióba és ott próbálok eggyé válni a világegyetemmel.  ;)

2009. Január 10. - 12:30:34
Válasz #193
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-< Minden bírót, edzőt, versenyzőt, érdeklődőt meghívunk a Fitness Szakág gyerek bírói számára tartandó értekezletünkre!
A részvétel a gyerek versenyeket pontozó bírók számára kötelező! (Kérjük, hogy a jegyzeteket hozzák magukkal)
Helyszín: Jump Fitness
              Budapest, X. ker. Fehér út 1, B lépcsőház 2.emelet
Időpont: 2009 január 18. 10 óra
Téma: A tavalyi versenyek pontozásának kiértékelése
          A gyerek gyakorlatok összeállításának szempontjai
          A pontozás szempontjai
 
Nánási Balázs                                                              Osiyemi Zita
Bírói Bizottság Elnöke                                                  Fitness Szakág Vezető

2009. Január 18. - 14:23:24
Válasz #194
Nem elérhető

gurkha



Szeretnék itt a nyilvánosság előtt köszönetet mondani Varga Lindának és Steve Namat-nak a sok segítségért amit a Bibinek mostanság nyújtottak!!!!!!(ők tudják,hogy miről beszélek)
 :-){  :-){  :-){  :-){  :-){  :-){  :-){  :-){  :-){  :-){