2024. Április 27. - 18:40:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Aminosavak  (Megtekintve 21714 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 09. - 22:18:31
Válasz #30
Nem elérhető

L


Hali.
A glutaminnak csak edzés előtt,közbeni illetve utáni fogyasztása érdemes,vagy mehet reggeli után és lefekvésnél (este fehérjével együtt) is 1 mérővel? Illetve a miértekre is kiváncsi lennék,
köszi

Steve egyszer leírta valahol a fontossági sorrendet, hogy mikor érdems glutamint használni. Valahogy úgy volt hogy: a legfontosabb edzés után, a második, edzés előtt, közben, a harmadik lefekvés előtt, a negyedik pedig bármikor. A miértre pedig az a válasz, hogy mert antikatabolikus és anabolikus hatású ezért az alkalmazás legfontosabb időpontja a fokozott katabolizmussal járó időszakok környéke.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 12. - 12:08:01
Válasz #31
Nem elérhető

Gabe


Steve egyszer leírta valahol a fontossági sorrendet, hogy mikor érdems glutamint használni. Valahogy úgy volt hogy: a legfontosabb edzés után, a második, edzés előtt, közben, a harmadik lefekvés előtt, a negyedik pedig bármikor. A miértre pedig az a válasz, hogy mert antikatabolikus és anabolikus hatású ezért az alkalmazás legfontosabb időpontja a fokozott katabolizmussal járó időszakok környéke.

ha fokozott katabolizmusrol van szo, akkor szerintem az ebredes utani idopontnak is elenjaronak kellene lennie...
azt pedig nem latom a felsoroltak kozott. ????...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 19. - 13:15:31
Válasz #32

Grizzly79

Vendég
Rendszeresen szedek Glutamin-t és BCAA-t edzések előtt, alatt, után és lefekvés előtt. Eddig egyetlen gyártó táplálékkiegészítőit használtam, de most szívesen kipróbálnék más terméke(ke)t is.
Legyetek kedvesek és ajánljatok nekem valami normális Glutamint és BCAA+ -t kipróbálásra?

2008. Augusztus 23. - 23:26:12
Válasz #33

Grizzly79

Vendég
Rendszeresen szedek Glutamin-t és BCAA-t edzések előtt, alatt, után és lefekvés előtt. Eddig egyetlen gyártó táplálékkiegészítőit használtam, de most szívesen kipróbálnék más terméke(ke)t is.
Legyetek kedvesek és ajánljatok nekem valami normális Glutamint és BCAA+ -t kipróbálásra?
Végül MHP Glutamine-SR lett a dologból.
BCAA-ra még várnék javaslatot. Eddig ...... BCAA Xpress-t szedtem.

2008. Augusztus 23. - 23:44:04
Válasz #34
Nem elérhető

Gabe


Dymatize BCAA  =/+'
A Glutamin jó választás volt!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 24. - 11:08:41
Válasz #35

Grizzly79

Vendég
Dymatize BCAA  =/+'
A Glutamin jó választás volt!
Én is a Dymatize-al szemeztem.
Lassan elfogy a régi és akkor bepróbálok egy adagot.

2008. December 21. - 16:46:47
Válasz #36
Nem elérhető

Josi


Hi all!
 ?:-/Egy kérdés: Egy kezdő "gyúrósnak"  ;D milyen táplálékkiegészítőt ajánlatok?
Bcaa, izomtömegnövelő, fehérje,...stb. Olcsó de viszonylag jó termékeket várok...
A választ előre is köszönöm... ****:))))))
Bye
 ?:-/ =/+' ?:-/

2009. Március 20. - 21:44:55
Válasz #37
Nem elérhető

naturalman


folyékony amino vagy por vagy kapszula? kinek mi jött be a legjobban ? ?:-/

2009. Június 24. - 22:44:44
Válasz #38
Nem elérhető

Boresz


BCAA por, vízben mennyi ideig van jelen feloldódás után,amíg le nem bomlik,ha ugyan van ilyen?
ööööö....érthető voltam?  ::)

 (tudom van folyékony amino,de nem értek hozzá ,ezért kérdezem)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 25. - 11:19:03
Válasz #39

Grizzly79

Vendég
BCAA por, vízben mennyi ideig van jelen feloldódás után,amíg le nem bomlik,ha ugyan van ilyen?
ööööö....érthető voltam?  ::)

 (tudom van folyékony amino,de nem értek hozzá ,ezért kérdezem)
Nem tűnik az el onnan sehova.
Én este szoktam beletenni a vízbe a másnapi adagot.

2009. Június 25. - 13:20:08
Válasz #40
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Rendszeresen szedek Glutamin-t és BCAA-t edzések előtt, alatt, után és lefekvés előtt. Eddig egyetlen gyártó táplálékkiegészítőit használtam, de most szívesen kipróbálnék más terméke(ke)t is.
Legyetek kedvesek és ajánljatok nekem valami normális Glutamint és BCAA+ -t kipróbálásra?
Végül MHP Glutamine-SR lett a dologból.
BCAA-ra még várnék javaslatot. Eddig flytec BCAA Xpress-t szedtem.
Glutamin SR és a Dymatize micronized glutaminja is remek választás,már használtam mind a kettőt.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).