2024. Április 28. - 01:31:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Melyik a legjobb protein izomnöveléshez?  (Megtekintve 69344 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 25. - 19:08:21
Válasz #30
Nem elérhető

mushroom


Az a jó Bill, mikor lusta vagyok én se baszaxom  ;D Beteszem a felszeletelt húst a sütőbe és csókolom. Szerintem a karaj pl. úgy is isteni, esetleg egy kis só rá. Mondjuk már rég nem csináltam ilyesmit, mostanság nagyon kiélvezem az ízeket  ;-oo-;

2008. Július 25. - 19:09:30
Válasz #31

B1ll4

Vendég
Seth mondta még nekem , volt egy erőemelő pajtija ... a srác bele mindent elbírt , napi fehérjebevitel nyers tatárból ... nem probléma :D

2008. Július 25. - 19:21:46
Válasz #32
Nem elérhető

mushroom


Ne is mondd... Nekem sajnos mostanság kényeskedik az emésztőrendszerem, lehet h. jól szétcsaptam az emésztőenzim nélküli fehérjézéssel, én hosszú ideig szinte csak mixből fedeztem a napi fehérjeadagomat, a jó öreg cytogen wheypro ból lement napi 5-6 turmix, azt úgy látszik kicsit odacsapott. Azóta meg kell válogatnom mit eszek, ha nem akarok  :-/]

2008. Július 25. - 22:53:51
Válasz #33
Nem elérhető

Larson


Azt is vízzel , csak kazein alapú fehérjével ...

Ott a pont Master  ;D
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Július 31. - 21:16:13
Válasz #34
Nem elérhető

Johnnyx


Ma bogarat ültettek a fülembe:
Szerintetek van bármi előnye, ha edzés előtt fél órával iszok egy fehérjeturmixot, azzal szemben, ha kb. egy órával előtte ennék szilárd fehérjeforrást?
Egyetek zabot!

2008. Július 31. - 21:19:29
Válasz #35
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma bogarat ültettek a fülembe:
Szerintetek van bármi előnye, ha edzés előtt fél órával iszok egy fehérjeturmixot, azzal szemben, ha kb. egy órával előtte ennék szilárd fehérjeforrást?

Ha engem kérdezel, mindig a szilárdat részesítsd előnybe  /7%

2008. Július 31. - 21:53:41
Válasz #36
Nem elérhető

Johnnyx


Ma bogarat ültettek a fülembe:
Szerintetek van bármi előnye, ha edzés előtt fél órával iszok egy fehérjeturmixot, azzal szemben, ha kb. egy órával előtte ennék szilárd fehérjeforrást?

Ha engem kérdezel, mindig a szilárdat részesítsd előnybe  /7%

Köszönöm. Én is így gondolom, így mostmár e kételyeim is elszálltak  /7%
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 03. - 06:54:48
Válasz #37
Nem elérhető

jajgy


szerintem, annyira nem számit sokat a protein kieg, csak sok legyen, persze most a minöségieket nézzük, én az ON-t és a Nitro-Techet tartom kb egyenlönek  /:-)

2008. Augusztus 06. - 17:35:18
Válasz #38
Nem elérhető

Yeti


szerintem, annyira nem számit sokat a protein kieg, csak sok legyen, persze most a minöségieket nézzük, én az ON-t és a Nitro-Techet tartom kb egyenlönek  /:-)
Az ON fehérjéjét a nagy pocsolyán túl nagyon futtatják, azaz nem is futtatják, hanem nagyon fut és fogy.
Itthon, ismerőseim körében inkább a Nitro-Tech jön be jobban. Én is ezt adagolom. /:-)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Augusztus 11. - 00:06:58
Válasz #39
Nem elérhető

Gabe


elfogyott a ON fehérjém...
mit ajánlotok folytatásképp?
szempont: -alacsony szénhidráttartalom
               -viszonylag finom íz(bár ha csak ezen múlik mellékes)
               - jó ár  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 11. - 04:43:14
Válasz #40
Nem elérhető

ViCtor


elfogyott a ON fehérjém...
mit ajánlotok folytatásképp?
szempont: -alacsony szénhidráttartalom
               -viszonylag finom íz(bár ha csak ezen múlik mellékes)
               - jó ár  :)

Egyértelműen az ON WHEY again & again!!! olcsó 5990.- , 1g cukor, 4g total ch, tot.fat 1g, protein 24g és 29 adag.
Mindez az új csomagolásban (new facelift), az ízek is picit változtak. Hajrá!

Ugyanakkor a Syntha 6 is kiváló választás főleg kukikrém~sztem, sztracsatella ízben. Ez már nem whey. Nagyon jó fogyáshoz is.

Régebben Szintahat és onvejt kevertem össze. Állítom, h a legjobb fehérje combót tettem össze. MT-el vigyázni, van reklám a tarsojukban még a következő évekre simán, amivel demagóg módon újabb szenzációs részleteket kinagyítva zúdítják eléd a Nájtrót!
Nem tudod meg soha, mennyi gramm az a creatin monohidrát benne. :) Nem "tiszta whey", teli van "koszolva ilyen creatinos ,lippós' dolgokkal, amik persze láttatlanban ('csodálkozol,h a wheyük ekkora erőnövelő) erősítenek téged. Minőség magáért beszél, és amihez ért az MT az a szinergia minden termékében. Lehet, h régi dolgokkal játszanak, de hihetetlen összhangban. Nitrotech jó választás rövidtávra, kezdőknek-haladóknak. (Egyre olcsóbb) Ízre gyenge, ami, vmit elárúlhat a cégről..mindegy... nehéz ennyi anyagnál tökéletes ízt faragni.
Hosszabb távra a tiszta ON-Whey. Meg, amúgy is.

Érdemes nézni a hazai árakat, az adagolást és nem utolsó sorban a termék profilját is.
Mi,hogyan éri meg. Mi a célod? stb... Aki jól táplálkozik otthon (megfelelő minőségű tápanyagokkal, kiszámítva a kalóriák mennyiségét) annak szinte mind1, mit választ. (válasszon olcsobb termékeket)

Minél kevésbé intelligens valaki táplálkozásügyileg, annál több cucc kell neki ahhoz, hogy kevés izomhoz jusson. Aki táplálkozásügyileg intelligens, annak semmi cuccra nincs szüksége (legalábbis kevesebbre - olcsóbbakra) ahhoz, hogy sok izma legyen.

ajánlom magam  ;) ;D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Augusztus 11. - 08:35:48
Válasz #41
Nem elérhető

madinorbi


elfogyott a ON fehérjém...
mit ajánlotok folytatásképp?
szempont: -alacsony szénhidráttartalom
               -viszonylag finom íz(bár ha csak ezen múlik mellékes)
               - jó ár  :)
Synthát sztem ne vegyél ha szempont az alacsony ch tartalom ugyanis a syntha az majdnem fifty-fifty termék 15gr ch val, ha nem On akkor Dymatize van hasonló áron, tofifi ízben  @:-).
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 11. - 18:03:27
Válasz #42
Nem elérhető

Gabe


kösz srácok!

végülis az extremefitben jelenleg nem volt ON nagy kiszerelésben, úgyhogy a dymatize whey proteint választottam csokis ízben.
ahogy Norbi írta hasonló ár, mondhatni ua. és a tápanyagok is hasonlóak... :-){
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 11. - 19:16:15
Válasz #43
Nem elérhető

jajgy


szerintem, annyira nem számit sokat a protein kieg, csak sok legyen, persze most a minöségieket nézzük, én az ON-t és a Nitro-Techet tartom kb egyenlönek  /:-)
Az ON fehérjéjét a nagy pocsolyán túl nagyon futtatják, azaz nem is futtatják, hanem nagyon fut és fogy.
Itthon, ismerőseim körében inkább a Nitro-Tech jön be jobban. Én is ezt adagolom. /:-)
Igen fut, de a mi szintünkön(akik nem versenyeznek) nincs nagy jelentösége szerintem :-/--

2008. Augusztus 11. - 19:20:18
Válasz #44
Nem elérhető

FirstLady


szerintem, annyira nem számit sokat a protein kieg, csak sok legyen, persze most a minöségieket nézzük, én az ON-t és a Nitro-Techet tartom kb egyenlönek  /:-)
Az ON fehérjéjét a nagy pocsolyán túl nagyon futtatják, azaz nem is futtatják, hanem nagyon fut és fogy.
Itthon, ismerőseim körében inkább a Nitro-Tech jön be jobban. Én is ezt adagolom. /:-)
Igen fut, de a mi szintünkön(akik nem versenyeznek) nincs nagy jelentösége szerintem :-/--
Szerintem meg de... ))=/ ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady