2024. Május 04. - 23:28:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Egészségügyi elsősegély  (Megtekintve 68848 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. November 20. - 06:05:28
Válasz #150
Nem elérhető

rr


31 évesen engem is elért a kurva gyno,és a legszebb h kox nélkül:)
visszahúzódik ez magától,vagy kihez kell fordulni ez ügyben?nem vészes,csak kurvára zavar h egyáltalán mi a fasztól alakulhatott ki,mert 3 éve csak proteint iszom,még teszto fokozót,és semmi féle visszahívott/betiltott kiegészítőt sem szedtem.
Szerintem próbálkozz valami gyógyszerrel, pl. Nolvadex.

Többiek?

Most epp egy ilyet sikerult visszaforditani pedig mar felig kifejlett allapotban volt. Eddig 4doboznal tartunk tamoxifennel de meg 3 kelleni fog. Mondjuk itt volt egy kis alap szer. Anelkul lovesem sincs miert alakult ki. Nyilvan a hormonhaztartadod ha gazos akkor eselyes de gondolom azt mondtad volna..

2013. November 20. - 09:05:51
Válasz #151
Nem elérhető

sarti


Nekem is van, és kb 5 éve alakult ki, amikor még nem is ismertem olyat aki koxolna. Nekem az ok: volt jó pár 10 kiló feleslegem, és ez elbaszta a hormonokat.

2013. November 20. - 09:29:04
Válasz #152
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
31 évesen engem is elért a kurva gyno,és a legszebb h kox nélkül:)
visszahúzódik ez magától,vagy kihez kell fordulni ez ügyben?nem vészes,csak kurvára zavar h egyáltalán mi a fasztól alakulhatott ki,mert 3 éve csak proteint iszom,még teszto fokozót,és semmi féle visszahívott/betiltott kiegészítőt sem szedtem.

Milyen tápkiegeket fogyasztottál az utóbbi mondjuk egy évben? "Tesztoszteronszint-fokozó", mondjuk tribulust? Ami nem a tesztót fokozza általában, hanem a gynó kialakulását okozza általában. Évekkel ezelőtt leírtam itt, hogy ne fogyasszatok tribulust, ha nem akartok gynót...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. November 20. - 10:47:11
Válasz #153
Nem elérhető

öüó


ez a gáz h semmit.ha bármi lenne,akkor mondanám,és tök egyszerű lenne a képlet.
nolvadexet sem akarok ezért csak úgy magamtól hasraütés szerűen szedni.
viszont másfél évig szedtem egy negyed proscart a hajamra.de azt is abbahagytam több mint 2 éve.
az odacsapott a tesztómnak,a normál értéken belül voltam,de a minimumtól kb egy tized választott el.
múlt héten elmentem brahiból vérvételre(fél évente elmegyek),és most meg kaptam a tesztó mellé egy csillagot,mert egy tizeddel pedig felette vagyok:)
az utóbbi 4 évben csak ON whey goldot iszom,tehát még a fehérjét sem cserélgetem.
azért nem szedek természetes tesztófokozót sem,mert az után is van visszaesés,elértem egy szintet diuétával,azt tartom(kurva nehéz),és nem keverek bele semmi plusszt.

2013. November 20. - 12:32:47
Válasz #154
Nem elérhető

sarti


Pedig nolva nélkül nem sokat tehetsz, max műtét.

2013. November 20. - 14:08:18
Válasz #155
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Pedig nolva nélkül nem sokat tehetsz, max műtét.

Nem teljesen így van. Attól függ milyen fokú a gyno, mi okozza(mi okozta). Volt már olyan, hogy egyszerűen csak eltünt a gyno elég sok esetben.(pl Maszat írta itt pár hete, hogy az övé eltünt...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. November 20. - 15:07:50
Válasz #156
Nem elérhető

Maszat


Pedig nolva nélkül nem sokat tehetsz, max műtét.

Nem teljesen így van. Attól függ milyen fokú a gyno, mi okozza(mi okozta). Volt már olyan, hogy egyszerűen csak eltünt a gyno elég sok esetben.(pl Maszat írta itt pár hete, hogy az övé eltünt...)

Én elég sokszor használtam nolvadexet az elmúlt 2-3 évben, és a legutolsó kúrám közben is ment végig napi 10mg. Írtam is, hogy lehet az is közrejátszott. Mondjuk ennyi erővel már rég nem kellett volna, hogy legyen egyáltalán.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. November 20. - 17:42:32
Válasz #157
Nem elérhető

öüó


menjek el vele dokihoz?ha igen akkor melyik szakterület foglalkozik ezzel?

2013. November 21. - 10:27:46
Válasz #158
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
menjek el vele dokihoz?ha igen akkor melyik szakterület foglalkozik ezzel?


A Nolvadex nem fogja eltüntetni a gynot-t legtöbb esetben, csak esetleg megakadályozza a továbbnövekedést/csökkenti a méretet. Aromatázgátlók csak időlegesen kezelik szintén, ha kezelik egyáltalán, de lehet, hogy még rosszabbá teszik a helyzetet(az "ösztrogén-visszapattanás hatás" miatt az aromatázgátlóknál és a Nolvadex-nél is)
Ha javul magátol akkor OK, ha nem, akkor műtéttel eltávolíthatják.

Ennél az orvos sem fog tudni többet segíteni.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. November 21. - 20:04:51
Válasz #159
Nem elérhető

öüó



2014. December 25. - 19:55:05
Válasz #160
Nem elérhető

nubret21


Udv
 Az ugyben írok hogy pár napja fekvenyomás kozben egyszercsak ugy ereztem hogy elszakad valami a mellem és vállam vonalában, a bal mellem gorcsbe ugrott, kesobb viszaernyedt normál álapotba, de most kerekebb az íve, és nem tudom megfesziteni.
Voltam traumatologián ott rongten,ultrahang anyit mutattot csak hogy a rotátor köppenynel megsérult egy ín.
Azt szeretném megkerdezni hogy fogok tudni ujra normálisan edzeni?  mellemet is megtudom e majd fesziteni?

2014. December 26. - 13:37:17
Válasz #161
Nem elérhető

andras123


Szia Norbert21
oleg szomoru ez a dolog, nem osmerlek teged anyira, hogy milenek az izmaid kulon kulon
Most par hetig pihentednem kollene a valaidat,es kopenyedet erositeni tornakkal
Beszelj majd Csavoval ha ugymond aki mar x sugarakkal vizsgalt, hogy kuldjon physiotherapy-ra , igaze
es ott a therapy-is koma majd remeljuk mast is alkalmaz rajtad a tornaztatasos kivul,remeljuk hullamokat ultrahangot vagy magneseseg elektrodas is is alkalmazza, igaze
Amugy hogy vagy?
Mit erzel most?

2014. December 26. - 22:38:35
Válasz #162
Nem elérhető

nubret21


Szia köszönöm a választ, a vér alá futás kezd eltunni lassan, a bicepszemig terjedt.
Pólót már feltudok venni, már annyira nemfaj.

2014. December 26. - 23:15:33
Válasz #163
Nem elérhető

andras123


Szia Nubret 21
az oleg jo, maskor vigyazz a nagyom sulokkal, erosidd meg jo a vallaid, tudod
probald pihentetni par hetig de ha nem anyira faj sajnos par honapig enyhe sulokkal arra koll koncentralnod,
szurkitsd vagy szurkijed  mar le magadot, lab meb enyhe vall treningre, nem nagy ugy, mindha futo szuneted lenne es kesz., tudod
ezt azert irom, mert valamelik embernel elvonasi tunetek jelentkezhetnek a szurkuletben , tudod
ha valaki nem edzhet fullon, tudod
hat ellensulyozhatnad ha nalad is fellepne,psziholgiaval, azt mondja
de azert beszelhetnel a csavoval aki apolt x sugarrakal, hogy kuldjon el a therapiara tudod,
miket szedel maskulonben miket szedel,a koma injekciot is adhatna neked a valadba, hetfon eltogyokhatnal es hadd hogy leapoljanak,
a biztositot is fizeted meg mis mi, igaze
meg erdemled erted
majd gyere vissza is ird  meg , hogy a csavo elkuldott a a physiotherapy -is Komahoz meg mi van,?
Efitmester  ;-oo-;
Balu Maszat Jordan Istvan  :-)->
Adrian  :--:
Good Vazed  ***)))

2015. Január 11. - 12:47:38
Válasz #164
Nem elérhető

andras123


nubret21 ird meg ha arra arsz hogy? mivan veled?
hogy van az izmod meg a valla? mikor ideztnek be?Egy par parbeszed itt elveszett,
voltal az orvosnal azota? mit mondott a Csavo?therapy-ra jarsz e?vagy mikor visznek javitasra?
Suxen   s s a tobbiek ***))