2024. Április 27. - 21:54:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 legjobb táplálékkiegészítői  (Megtekintve 59561 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 16. - 13:17:37
Válasz #165
Nem elérhető

God Vazzeg


Kezd annyira kevés della jutni az építgetésre, hogy bárminemű márkát sívesen beletolok az arcomba  :-\ :'(

Sajna ugyanígy vagyok, nagyon gondolkodom, hogy tápkieg is legyen-e, vagy csak egyek, mert mindenre nem futja  ˝=/
Jah mivel kenyeret és parizer féle szarokat nem vagyok hajlandó megenni, így sajna a kiegből kell faragni, azt hozzáteszem, nincs hitelem se albérletem se gyermekem semmi xtra, sőt 30%al többet keresek mint előző évben csak éppen olyan irdatlan buzi csekkeket küldenek ki heti rendszerességgel, hogy szarrá szétbasz az ideg.
Már csak protein és vitamin van jelenleg. Ezért csináltam sulikat, tanfolyamokat, nyelveket jó poén  &5*


Dettó. De megnyugodhatsz, sokan opnak hasonlóan. Engem nem hat meg, eszem vajas kenyeret ha kell, és leszarom. Nekem van hitelem is, saját lakás előnyei  ˝=/ És képzeld: még mindig van aki irigy rám  :-* Szóval nem állok rosszul  ;D

2009. Február 16. - 13:24:09
Válasz #166
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Február 16. - 15:09:00
Válasz #167
Nem elérhető

lue


igazábol minden  dragább_igy  azert   agyalni  kell  melyik  kiegeszitő az amire   igazan  szükseged van,én  is   csak   feherje,  vitamin,+a  hus,  rizs  hal  tojás, satöbbi,satöbbi,eszem,és  ahhoz  hogy  ezeket   megtudjam  venni,le  kell mondanom  1   csomo  mindenröl.mivel  megdolgozok a  pénzemért.nem élek  nagylábon,  sporoltam én mar  azelött is,csak  hát  szr igy  aprozgatni mindenre_  ugyhogy  a  kedvenc  kiegészitöm:amire   van  pizem ;D ;D Géb? merre  vagy? ;D ;D

2009. Február 16. - 19:00:58
Válasz #168
Nem elérhető

Gabe


itt vagyok, de miért is?  8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 05. - 17:15:36
Válasz #169
Nem elérhető

izomboy


Találtam egy linket.
Ezen az oldalon a népszerűbb magyarországon forgalmazott termékek, leírásában szereplő beltertalmi értékek mellé oda van írva és a külömbözet is fel van tüntetve a valós értékekkel.

Nem tudom hitelesek e az adatok de én régóta álmodom egy ilyen listáról, hogy végre több infóm legyen a reklám halandzsákon túl.

Szerintetek mennyire hitelesek ezek az adatok?
http://ceewyl.freeweb.hu/whey.htm

2009. Április 05. - 17:33:35
Válasz #170
Nem elérhető

Bubee


Találtam egy linket.
Ezen az oldalon a népszerűbb magyarországon forgalmazott termékek, leírásában szereplő beltertalmi értékek mellé oda van írva és a külömbözet is fel van tüntetve a valós értékekkel.

Nem tudom hitelesek e az adatok de én régóta álmodom egy ilyen listáról, hogy végre több infóm legyen a reklám halandzsákon túl.

Szerintetek mennyire hitelesek ezek az adatok?
http://ceewyl.freeweb.hu/whey.htm

Ezeket az adatokat én és a társam szolgáltattuk 2007 nyarán, amikor az OÉTI-ben lehetőségünk nyílt - diplomamunkából kifolyólag - megvizsgálni pár fehérjét. Összes fehérjetartalomra vonatkozólag.

Szeretném kihangsúlyozni h ezek az adatok nem hivatalosak, vagyis nincs semmi, amivel tanúsítani lehet a bevizsgálás körülményeit. Ezt a vizsgálatot saját magunknak csináltuk, valamint egy szűk körnek, akikkel ez meg lett osztva.

Ezáltal nem lehet felhasználni semmilyen jogi "akcióra", mielőtt bárkiben megfogalmazódna ilyesmi.

A mintákat sok helyről kértük és kaptuk - leginkább magánszemélyektől - akikkel ugye ez a vizsgálat meg is lett osztva. Ebből kifolyólag a minták eredete és "minősége" erősen kérdéses. Ezért sem lehet ezt a vizsgálatot felhasználni hivatalosan.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2009. Április 05. - 17:48:39
Válasz #171
Nem elérhető

izomboy


Remélem nem okoztam ezzel gondot!
Minden esetre sokat elárul!

Remélem diplomával jutalmaztak érte ****:))))))





2009. Április 05. - 18:00:15
Válasz #172
Nem elérhető

Bubee


Remélem nem okoztam ezzel gondot!
Minden esetre sokat elárul!

Remélem diplomával jutalmaztak érte ****:))))))

Nem hinném h gondot okoznál vele  ;D Márcsak azért se, mert ahogy említettem nincs mögötte semmi, amivel úgymond meg lehetne védeni. Így ha bárki fel akarná használni, nem sokat érne el vele, pláne ha peres útra menne a dolog.

Érdemes lenne azonban egy teljes piacot átfogó elemzést elvégezni, hivatalos körülmények között. De ehhez elég sok pénz kellene, meg hercehurca.

Mi is reméljük h júniusban megkapjuk a diplomát  ;D  :-){ (Bár a társamnak volt ez a munkája, már nem az sajnos.)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2009. Május 26. - 23:32:09
Válasz #173
Nem elérhető

Pompa_G


Tényleg nagyon érdekes és nagyon szép munka!!! :-)! :-)! :-)!
 (:-)Én is drukkolok a diplomához!!! (:-)
- Bárkivel lehetsz toleráns... De magaddal soha!!! -