2024. Május 12. - 01:23:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 legjobb táplálékkiegészítői  (Megtekintve 59721 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 01. - 18:16:29
Válasz #60
Nem elérhető

szocsa


Kóstoltátok már az új Api fehérjét? nekem nagyon bejön... árban is nagyon jo. A shoopban lehet majd kapni valamikor?

2009. Február 03. - 18:44:57
Válasz #61
Nem elérhető

rajcipeti


A régit ettem,nekem semmi emlékezetes nem maradt meg belőle.Ezek szerint az új jobb lehet.
De az ára valóban jó volt.

2009. Február 04. - 13:14:53
Válasz #62
Nem elérhető

lue


elöször  amit  vettem az  pówertrekkes fehírje  vót_hát elég mócsingos_ utánna   bájótek no1_gyenge íz_tvinleb_ csokis_az  bejött_most  meg   rászoktam az últímét izó 93 ra_  vélemények? =/+'

2009. Február 04. - 13:24:28
Válasz #63
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
elöször  amit  vettem az  pówertrekkes fehírje  vót_hát elég mócsingos_ utánna   bájótek no1_gyenge íz_tvinleb_ csokis_az  bejött_most  meg   rászoktam az últímét izó 93 ra_  vélemények? =/+'

ezután pedig szokj rá a NitroTech-re, ha a szerény véleményem kell. :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 04. - 13:26:17
Válasz #64
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
elöször  amit  vettem az  pówertrekkes fehírje  vót_hát elég mócsingos_ utánna   bájótek no1_gyenge íz_tvinleb_ csokis_az  bejött_most  meg   rászoktam az últímét izó 93 ra_  vélemények? =/+'

ezután pedig szokj rá a NitroTech-re, ha a szerény véleményem kell. :D

És rajta is maradsz.  ;)

2009. Február 04. - 13:29:00
Válasz #65
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az Optimum Whey ugyanez pepitában.

Ha akarod hogy nőjjön az izom,nőjjön a sejt...
...vegyél egy zsákos Optimum Wheyt.  !+"%

2009. Február 04. - 13:33:42
Válasz #66
Nem elérhető

lue


jo  rendben kibrobálom optimum whey-t.de  azert   amiktöl :---- azokat remélem ti is igy  látjátok_ja  még  1  kérdes.  500 gr  túró  sok 1  napra?=8o gr  fehérje...

2009. Február 04. - 13:44:29
Válasz #67
Nem elérhető

miki_nrg


Viszont a felsoroltak közül azért a Twinlab ára verhetetlen  ****:))))))  és az is számít!

2009. Február 04. - 14:56:38
Válasz #68
Nem elérhető

Suncity


 1  kérdes.  500 gr  túró  sok 1  napra?=8o gr  fehérje...
[/quote]

 /7%  nálam az az alap  @:-)

2009. Február 04. - 15:04:21
Válasz #69
Nem elérhető

lue


nézd miki,az  árat  is figyelembe  veszem mikor  kiegeszitö-röl  van szo.en amugy az  ulTiMÉt-ET is  nagyker áron  veszem_  és  ezzel  nem  keveset  sporolok  meg_ igy  jut   másra  is_........csak  a helyzet az hogy a   reklámok  összezavarják az  embert,és amig nincs olyan mögötte aki  ert  is a  felsoroltakhoz  addig az ocsót  veszi  mer  vagy nincs  pénze rá,  vagy  mert    bűzlik az üzlettöl. pl.diszizmászklötekk_csak a karjaidon és a melleden nösz- ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2009. Február 04. - 15:18:05
Válasz #70
Nem elérhető

lue


sunsity-kösza  valaszt.meg az is  joa  turoba  h   nem  gyors  felszivodasú.tojást  meg  egeszebe  eszem,  nem   szétvalaszta,sajtot is   eszem,tömeges  idoszakom  van, ezek  csak  ugy   mellekesen  megemlittetem_tejcukor már  latszik  rajtam:))))  esetleg  kúra  végen  valami jo kis  zsirégetö?melyik az  amelyik  arban is  es  eredményben is  joo?  most  tudom h  a  kajarol  szol, de   most   ezeket  hagyjuk,ami igazán  bevallt  neketek_
 :-oD

2009. Február 04. - 15:50:43
Válasz #71
Nem elérhető

miki_nrg


Hát a muszklitekk nekem is azért kérdéses márka mert vannak termékei amik ugy igazán nemsokat érnek.
De pl a híres fehérjéjének is elég kicsi az aminosav profilja... Pl glutamin is csak mutatóban van benne.

2009. Február 04. - 22:24:58
Válasz #72
Nem elérhető

The Rock


Hát a muszklitekk nekem is azért kérdéses márka mert vannak termékei amik ugy igazán nemsokat érnek.
De pl a híres fehérjéjének is elég kicsi az aminosav profilja... Pl glutamin is csak mutatóban van benne.

Ha fehérje akkor Syntha6!!! A nitrotech a közelébe sem ér!  :P
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2009. Február 04. - 23:32:32
Válasz #73

xgeri

Vendég
Az ultimate nutritionrol mi a velemnyetek???
Vennek egy IsoMass Xtreme Gainer-t, eleg durva egy adag merete! @-o

2009. Február 04. - 23:40:38
Válasz #74
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ha fehérje akkor Syntha6!!! A nitrotech a közelébe sem ér!  :P
Egyetértek.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."