2024. Május 20. - 22:23:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 legjobb táplálékkiegészítői  (Megtekintve 59882 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 05. - 19:24:44
Válasz #120
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Producer_  csak 1  kérdes.szerinted  mindenkinek egyforma  az anyagi  helyzete? én a  pénzemért keményen megdolgozok  nem ingyen   adják- és  én döntöm el  mit  mennyiert  és  hogy  milyet  veszek.nem ertem amugy  mi a  felháborodas  oka_  az  x-geri meg  csak  kérdezett, más  is  megtette  volna_ :-)!na  most  lehet  savazni....

Nem lesz semmilyen savazás, ez nem az a fórum!
Egyébként valóban nem egyforma nagyságú az emberek pénztárcája(nekem nincs utálom)
Én is keményen megdolgozom a pénzemért, de nem turkálok más zsebében... ;)
 
xgeri? egy megjegyzés volt... ennyi.

Üdv, A Milliomos Hollywoodi Producer  :D :D :D


2009. Február 05. - 19:28:25
Válasz #121

Torony

Vendég
irány ki a hóra, akinek később vérzik az orra, annak van igaza. Szabályok nincsenek, becsületes harcot kérek!  ;D

2009. Február 05. - 19:29:22
Válasz #122
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
irány ki a hóra, akinek később vérzik az orra, annak van igaza. Szabályok nincsenek, becsületes harcot kérek!  ;D

Kedves Torony! Nem vártam mást tőled  :D

2009. Február 05. - 19:31:30
Válasz #123

Torony

Vendég
irány ki a hóra, akinek később vérzik az orra, annak van igaza. Szabályok nincsenek, becsületes harcot kérek!  ;D

Kedves Torony! Nem vártam mást tőled  :D

vannak dolgok, amik nem változnak :D nálad lehet egy 45 dekás orosz tiszti rézboxer... na? :D

2009. Február 05. - 19:32:50
Válasz #124
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
irány ki a hóra, akinek később vérzik az orra, annak van igaza. Szabályok nincsenek, becsületes harcot kérek!  ;D

Kedves Torony! Nem vártam mást tőled  :D

vannak dolgok, amik nem változnak :D nálad lehet egy 45 dekás orosz tiszti rézboxer... na? :D

Desert Eagle légyszi, köszi  ;D
 

2009. Február 05. - 19:33:57
Válasz #125
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Prod, én eddig azt hittem, hogy CSILLIÁRDOS vagy!! Nagyot kellett most csalódnom benned... ;D

2009. Február 05. - 19:36:47
Válasz #126
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Prod, én eddig azt hittem, hogy CSILLIÁRDOS vagy!! Nagyot kellett most csalódnom benned... ;D

Ne haragudj Balu, bevallom őszintén az egyik kereskedelmi csatornánál dolgozom főállásban és harcolok az országért  ;)

2009. Február 05. - 19:43:13
Válasz #127

Torony

Vendég
irány ki a hóra, akinek később vérzik az orra, annak van igaza. Szabályok nincsenek, becsületes harcot kérek!  ;D

Kedves Torony! Nem vártam mást tőled  :D

vannak dolgok, amik nem változnak :D nálad lehet egy 45 dekás orosz tiszti rézboxer... na? :D

Desert Eagle légyszi, köszi  ;D
 

mér pont azt a böhöm nagy szart? :D nézz ki egy HK-t ;)

2009. Február 05. - 19:43:25
Válasz #128
Nem elérhető

miki_nrg


aztmondjátok meg nekem végre ha már a gyártóknál tartunk hogy mi az isten nyila az a Muscle Logic azzal a fehérjéjével együtt amit agyon reklámoztak az extremefitben + a pump/flexben?
Mert még a dugli se dobott ki rá semmit  ????...

2009. Február 05. - 19:45:41
Válasz #129
Nem elérhető

George


Prod, én eddig azt hittem, hogy CSILLIÁRDOS vagy!! Nagyot kellett most csalódnom benned... ;D
Na bazzzz...ilyen zsellérrel én szóba se állok többet ;D

2009. Február 05. - 21:57:01
Válasz #130
Nem elérhető

FirstLady


szerintem, ha tilos más gyártók termékeiről beszélni, akkor azt jelezze valaki, ha viszont nem, akkor nem kell úgy csinálni, mintha nem is léteznének.

Tisztára mint a cigánykérdés :)

Ezekszerint itt felmerülhet a Brand rasszizmus is  :)
pl.: te mocskos twinlabos  ;D  jah, elnézést twinlabos
nem, úgy látom, nem jött át...
viszont azért ha jobban belegondolunk, nem véletlenül vannak olyan termékek itt, amilyenek... és nem biztos, hogy megérdemlik mások, hogy itt reklámozzák őket oldalakon keresztül... (nem egy-egy kérdésről van szó!)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 05. - 22:06:50
Válasz #131

xgeri

Vendég
En nem a reklam miatt irtam ide be, hanem informacioszerzosbol!!!!!Mit nem lehet ezen erteni??????????? ***))))
Na de hagyom akkor az egeszet.De lenne egy kerdesem, AKKOR AZ ILYEN "REKLAMOS" DOLGOKAT HOL TUDJUK MEGVITATNI???kerek linket ;D

2009. Február 05. - 22:12:52
Válasz #132
Nem elérhető

FirstLady


En nem a reklam miatt irtam ide be, hanem informacioszerzosbol!!!!!Mit nem lehet ezen erteni??????????? ***))))
Na de hagyom akkor az egeszet.De lenne egy kerdesem, AKKOR AZ ILYEN "REKLAMOS" DOLGOKAT HOL TUDJUK MEGVITATNI???kerek linket ;D
Furcsa, hgy téged csak és kizárólag ez érdekel ::) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 05. - 22:15:34
Válasz #133
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
En nem a reklam miatt irtam ide be, hanem informacioszerzosbol!!!!!Mit nem lehet ezen erteni??????????? ***))))
Na de hagyom akkor az egeszet.De lenne egy kerdesem, AKKOR AZ ILYEN "REKLAMOS" DOLGOKAT HOL TUDJUK MEGVITATNI???kerek linket ;D


Mit jelent számodra az hogy táplálékkiegészítő?

2009. Február 05. - 22:18:07
Válasz #134
Nem elérhető

Gabe


En nem a reklam miatt irtam ide be, hanem informacioszerzosbol!!!!!Mit nem lehet ezen erteni??????????? ***))))
Na de hagyom akkor az egeszet.De lenne egy kerdesem, AKKOR AZ ILYEN "REKLAMOS" DOLGOKAT HOL TUDJUK MEGVITATNI???kerek linket ;D


Mit jelent számodra az hogy táplálékkiegészítő,és hogyan látod magad 10 év múlva, mi motivál a munkahelyeden;D
"Yeah buddy, light weight baby!"