2024. Április 29. - 15:39:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Efit Választása(Efit's Digest - Az én kedvenceim. :)  (Megtekintve 22355 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 29. - 13:07:27
Válasz #15
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nálam eddig a Zsófis a best of!!!!

Jó képeket csinál a mi Deutch Tamásunk.  ****:))))))

2008. Október 29. - 13:08:43
Válasz #16
Nem elérhető

endre66



Johnny kislánya is segiti aput a felkészülésben, jobban mint Charles Glass tudná segiteni...

Eszik ez a kislány rendesen?  :-}

 ;)

2008. Október 29. - 20:19:15
Válasz #17
Nem elérhető

tomi


Az Első a király nekem Johnzilla!  >:D
Up the dose, lift the most!

2008. November 03. - 14:10:28
Válasz #18

Zsuzsi

Vendég
A Nap képe:

Johnny kislánya is segiti aput a felkészülésben, jobban mint Charles Glass tudná segiteni...

Cím: The most powerful support



Lehet,hogy a testépítésnek is van génje?  ;D

2008. November 03. - 20:00:19
Válasz #19
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A Nap képe:

Johnny kislánya is segiti aput a felkészülésben, jobban mint Charles Glass tudná segiteni...

Cím: The most powerful support



Lehet,hogy a testépítésnek is van génje?  ;D
Remélem,hogy nincs ;D.Elég egy hülye a családban >:D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 07. - 09:12:58
Válasz #20
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Természetesen a bodybuilding.hu "firstlady fotós kommandója"  :D nem állt meg ezen a héten sem, csak nekem nincs elég időm, hogy szemezgessek a nagyszerű művekből és frissitsem a válogatásomat. De most íme egy újabb.

Linda fura gyakorlatai  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 07. - 09:25:17
Válasz #21
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Képfelirat:... Héj srácok! Nem tudjátok meddig tart egy ilyen fotózás?...Hmmm, mikor engem fotóztak az kb. 5 óra volt....Mi a sz.rt fogok én itt csinálni addig?...Egy rendes súly sincs itt basszus... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 07. - 09:34:42
Válasz #22
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Képfelirat: Fisrtlady: ...Pisti, amig itt ülsz, reklámozz nekünk valamit...Az a TrioPlex süti , amit eszel jó is lesz...Mosolyogj szépen... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 07. - 09:59:01
Válasz #23
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit! Faszák a képek!  ;-oo-;  @:-)
Most pedig tolj valami atomcsúcsot mert az 1000. postod jön!  @-o  Łł=  @:-)  @:-)
Peace

Tényleg az 1000. !  :D Kösz, hogy szóltál, Menő!  ;)

Akkor most egy "kölcsönvett" "erőteljes gyöngyszem" kerül a válogatásba, ennek örömére.

A kép címe: Izomenő új életmű könyvborítójának a terve.  ;) 
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 07. - 10:04:36
Válasz #24
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egy előző heti bodybuilding.hu Magazin fotózásból készült darab is idekerül 1001.-nek.  8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 07. - 12:45:20
Válasz #25
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy előző heti bodybuilding.hu Magazin fotózásból készült darab is idekerül 1001.-nek.  8)


Várjatok má' ez a Barbi. Hogy van ez most? Ezt nemértem.

2008. November 07. - 13:04:14
Válasz #26
Nem elérhető

FirstLady


Egy előző heti bodybuilding.hu Magazin fotózásból készült darab is idekerül 1001.-nek.  8)


Várjatok má' ez a Barbi. Hogy van ez most? Ezt nemértem.
igen, volt fotózás Barbival is :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 07. - 13:44:10
Válasz #27
Nem elérhető

Gabe


Egy előző heti bodybuilding.hu Magazin fotózásból készült darab is idekerül 1001.-nek.  8)

 :-*
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 07. - 14:49:42
Válasz #28
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Egy előző heti bodybuilding.hu Magazin fotózásból készült darab is idekerül 1001.-nek.  8)

EZ nagyon komoly!

EFIT! Kérünk még sok-sok-sok képet! Johnny-ról, Steve-ről,Lindáról és akik még fotózhatóak. Csak súgnék, hogy Berkes Eszti is elég jó fazonban van, így pár nappal verseny előtt (persze Laci meg mindig annyira eres, hogy az elképzelhetetlen), vagy Esztero Zsolti aki mindig jókedvre deríthet, de ne feledkezzünk el Yvettről, aki egész évben fotózható, és persze az eladókról, meg szerintem vannak még adukártyáid a zsebedben! :-< :-< :-< :-<

2008. November 07. - 20:30:55
Válasz #29
Nem elérhető

hummerdikk


Egy előző heti bodybuilding.hu Magazin fotózásból készült darab is idekerül 1001.-nek.  8)

EZ nagyon komoly!

EFIT! Kérünk még sok-sok-sok képet! Johnny-ról, Steve-ről,Lindáról és akik még fotózhatóak. Csak súgnék, hogy Berkes Eszti is elég jó fazonban van, így pár nappal verseny előtt (persze Laci meg mindig annyira eres, hogy az elképzelhetetlen), vagy Esztero Zsolti aki mindig jókedvre deríthet, de ne feledkezzünk el Yvettről, aki egész évben fotózható, és persze az eladókról, meg szerintem vannak még adukártyáid a zsebedben! :-< :-< :-< :-<
Dani bacsi, maga nem akar ott lenni? Nehogy mar mindig csak versenyformaban fotozzanak... **:))))* ****:))) ::) ;D

Lady: Azert befigyel a kepen egy doboz... :laugh: ;D