2024. Április 27. - 20:40:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kritika  (Megtekintve 71299 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. December 19. - 18:16:08
Válasz #210
Nem elérhető

Gabe


andras, nem! :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. December 20. - 00:31:17
Válasz #211
Nem elérhető

andras123


andras, nem! :)
Koszonom a valaszt, de maskulonben nagy teoria majdnem hogy geometria vot amugy az a te reszedrol!
nagyon egymasba sikozodtak a dolgok, nekem tetszett , es
Nekem nagyon begyott, azt hittem osszefonodunk es jo nagyot fogunk eszmecserevel silabizalni amit irtal,
 Kemeny metamorfozist jatszottal le, no dehat nincs volt kedved, es senki nem gyott belegabajodni
Sorry az offert
Maszat  --)
Maszat hol vagy? hogy vagy?
Jo ejszakat mindenkinek
Balu Efitmester  {-)
S a tobbieknek is

2014. December 20. - 08:41:16
Válasz #212
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Persze ,hogy HUN, csak most aszott debrecenivel tolja. ;D
Szia Gabe!
Ohh vegre elgyottel te is es te hun vagy?
regen lattalakak mar nem jarsz az Steroidos kozoseg megnyilvanulasai koze bebe be irogatni?
 :-!!!
Efitmester bocs az offert
Balu  --)

Ez azért lehet andras, mert én nem vagyok steroidos, így mikor hajnalban pitymallik a rekettye, akkor a fészekrakó, ami a lajtorja alatt bámul igaze?
Hirtelen maris elmerultem amit irtal , de nem egyertelmu amit irsz es nagyon hintaztatol a dolog, nagyon megtornaztat, es jo felmeleegit,de...
Emeletes agyon alszol es a lajtorjan alatt van a pitymalo rekettyed, vagy tenylegesen van kivel valjahol es sokszor amikor pitymalt te meglattad a lajtorjan alatt a rekettyed?
Vagy tobb tarsadval ugye erted mire gondolok, tobnyira a pitymalasnal van amikor veget vetnek a zenenek , s s hazammnenk a legenyek,
csak ha pitymalasnal tortenik nagy nyomot hagy az emberbe, igaze,
ep megtorik a eccaka es a rekettye lesz a minden jonak elrontoja aztmondja,amelik radnez az udvaron vagy sancba
vagy az erdo szelen vagy reten mezon akarod amikor ketseges alapotban vagy
En lehet felre ertelmeztem de inkabb az utobira gondolnak amire te is akarnad hogy gondoljak,igaze?
Nem gondolkodtal meg rajta hogy valamihez hozzanujd? meg soha

Maszat  ****)
Jordan  ***))
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06Bubee,hopika,Lalika85,Pretorian,
vekony,Gabe,auo,eo2eo,ninja14,Kamagraking  :-):-)::
Efitmester Balu  {-)
Jo ejszakat mindenkinekek

Ez azé' nagyon kemény társalgás ittenet, vaze'...To to to tolmácsot kérek.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. December 20. - 10:48:14
Válasz #213
Nem elérhető

andras123


Efitmester

De amit Gabe irt szerintem az is oleg sikkes dolog,de valon miert irta hogy o nem nyul senkihez, es ha pitymalik akkor minden rendbe....

Efitmester  ***))
Balu
Maszat

Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Pretorian,
vekony,Gabe,auo,eo2eo,ninja14,Kamagraking  :-):-)::
Hun lehetnek a tobbiek...


2014. December 29. - 11:49:46
Válasz #214
Nem elérhető

Gabe


Efitmester, igaze milyen komoly?
MAjd ha jön a úév, miután a óév.
Mi, akik itt vagyunk, alattunk is laknak.
"Yeah buddy, light weight baby!"