2024. Április 29. - 01:37:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kevin Levrone  (Megtekintve 30127 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. November 26. - 19:41:19
Válasz #30
Nem elérhető

JFlame


Valamelyik topicba raktam be saját készítésű képeket Levrone 97-es Magyar Grand Prix győzelméről.De nem tanálom.

97-ben dedikálta a baseball sityakom... :-){ :-OO

...én meg kezet fogtam vele.  ))=/ ;D
de te azóta kezet mostál, az ö sapekja viszont, még mindig megvan ;D

Megérintettem a vádliját is mert az első sorban voltam.  !+"% ))=/ ;D

onnan nem is lehetett!!! ;D
szerintem még mindig a büdös sityakom a nyerő ;D ))=/ ;D

2008. November 26. - 19:43:38
Válasz #31
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De meglehetett mert az első sorban lévőkkel "lepacsizott" amikor kihírdették a győztest. Majd előkeresem megen a képeket. Olyan közel nem volt senki mint én.  ))=/ ;D

2008. November 26. - 20:00:05
Válasz #32
Nem elérhető

JFlame


De meglehetett mert az első sorban lévőkkel "lepacsizott" amikor kihírdették a győztest. Majd előkeresem megen a képeket. Olyan közel nem volt senki mint én.  ))=/ ;D

akkó ba.. .eg! ;D ;D
különben is a mostani formájában ég a pofám hogy van egy büdös sapkám az áláírásával!!! ;D
tiszta ciki a pali ;D

2008. November 26. - 20:05:23
Válasz #33

Zsuzsi

Vendég
És énekelni hallotta már valaki?  :D

2008. November 26. - 20:06:15
Válasz #34

B1ll4

Vendég
És énekelni hallotta már valaki?  :D

Zsuzsi... hát nem nézted meg a videókat amiket beraktam másik topicba ? 2000-es olympia készülésénél rengeteg szám az ő nótája !  @:-) ;-oo-;

2008. November 26. - 20:08:55
Válasz #35

Zsuzsi

Vendég
És énekelni hallotta már valaki?  :D

Zsuzsi... hát nem nézted meg a videókat amiket beraktam másik topicba ? 2000-es olympia készülésénél rengeteg szám az ő nótája !  @:-) ;-oo-;




Erre gondolsz? http://www.youtube.com/watch?v=LE0PduhUf58

2008. November 26. - 20:11:16
Válasz #36
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De meglehetett mert az első sorban lévőkkel "lepacsizott" amikor kihírdették a győztest. Majd előkeresem megen a képeket. Olyan közel nem volt senki mint én.  ))=/ ;D

akkó ba.. .eg! ;D ;D
különben is a mostani formájában ég a pofám hogy van egy büdös sapkám az áláírásával!!! ;D
tiszta ciki a pali ;D

Szerintem nem szégyen. Csak okos! Ennyi!

...átveszem a sapkádat.  ;D

2008. November 26. - 20:22:30
Válasz #37

Zsuzsi

Vendég
De meglehetett mert az első sorban lévőkkel "lepacsizott" amikor kihírdették a győztest. Majd előkeresem megen a képeket. Olyan közel nem volt senki mint én.  ))=/ ;D

akkó ba.. .eg! ;D ;D
különben is a mostani formájában ég a pofám hogy van egy büdös sapkám az áláírásával!!! ;D
tiszta ciki a pali ;D

Szerintem nem szégyen. Csak okos! Ennyi!

...átveszem a sapkádat.  ;D


Árverés? :-}

2008. November 26. - 20:32:22
Válasz #38
Nem elérhető

JFlame


De meglehetett mert az első sorban lévőkkel "lepacsizott" amikor kihírdették a győztest. Majd előkeresem megen a képeket. Olyan közel nem volt senki mint én.  ))=/ ;D

akkó ba.. .eg! ;D ;D
különben is a mostani formájában ég a pofám hogy van egy büdös sapkám az áláírásával!!! ;D
tiszta ciki a pali ;D

Szerintem nem szégyen. Csak okos! Ennyi!

...átveszem a sapkádat.  ;D

csak vicceltem!!! ;D imádom/tam a palit... :-){
csak a filmeiben mindig csalódok me sose jácccik bennük ;D
a sapimat meg szerintem senki se venné át olyan büdös! DE NEM IS ADNÁM!!! ;D

2008. November 26. - 23:18:52
Válasz #39
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Valamelyik topicba raktam be saját készítésű képeket Levrone 97-es Magyar Grand Prix győzelméről.De nem tanálom.

97-ben dedikálta a baseball sityakom... :-){ :-OO

...én meg kezet fogtam vele.  ))=/ ;D


én is kezet fogtam vele '97-ben az azóta leégett BS-beli verseny után. Milos sem volt rossz formában akkor, meg Ronnie sem..
Nem semmi, hogy milyen veteránok vannak itt!  ;D

Mit nem adtam volna, hogy legalább egyszer láthassam versenyezni...  :(
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 27. - 09:33:50
Válasz #40
Nem elérhető

doncicco


Tényleg nagyon nagy élmény volt. Levrone olyan hihetetlen formában jelent meg, hogy toronymagassan verte a mezőnyt. Nasser, meg Milos is ott, volt rendesen..Nasser úgy pózolt, olyan átéléssel, hévvel, hogy döngött a padló néha amikor letette a sarkát. @:-)

De én '94 -ben is ott voltam.. ))=/ és láttam Dilettet, Aaron Bakert, Mike Christiant, Dianna Dennist, Flex Wheelert meg először Milost és tiszteletjegyem lévén a banketteremben beszélgettem is vele..jó fej volt, mondta, hogy fiatalabb korában gyakrabban járt mo-on, kérdőn néztünk rá, mire ő: sok Cezar konyak biznist kötött a magarsággal és kacsintott.. ))=/ ))=/.. és ami életem talán egyik legnagyobb élménye találkoztam és kezet fogtam Robby Robinsonnal. 8-)

2008. November 27. - 09:44:53
Válasz #41
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tényleg nagyon nagy élmény volt. Levrone olyan hihetetlen formában jelent meg, hogy toronymagassan verte a mezőnyt. Nasser, meg Milos is ott, volt rendesen..Nasser úgy pózolt, olyan átéléssel, hévvel, hogy döngött a padló néha amikor letette a sarkát. @:-)

De én '94 -ben is ott voltam.. ))=/ és láttam Dilettet, Aaron Bakert, Mike Christiant, Dianna Dennist, Flex Wheelert meg először Milost és tiszteletjegyem lévén a banketteremben beszélgettem is vele..jó fej volt, mondta, hogy fiatalabb korában gyakrabban járt mo-on, kérdőn néztünk rá, mire ő: sok Cezar konyak biznist kötött a magarsággal és kacsintott.. ))=/ ))=/.. és ami életem talán egyik legnagyobb élménye találkoztam és kezet fogtam Robby Robinsonnal. 8-)

Bezony erről is írtam. A 94-es mekkora élmény volt. Soha ennyi nagyágyút nem láttunk együtt soha. Ahogy Milosról lehúzta Lenda Murray, Laura Cravalle és Nikki Fuller az áttetsző fehér lepedőt...hááát mint valami Isten aki a habokból emelkedett ki. Dilett az akkor trendi kis csíkos shortban sokkolta brutál tömegével az embereket. Mike Christian beült mellénk a sorba almát enni,Robby Robinson is feltalálta magát. Aaron Baker betmenként hengerelt le mindenkit. A legnagyobb élmények egyike volt az is.

2008. November 27. - 09:51:27
Válasz #42
Nem elérhető

doncicco


Pedig Robinson már akkor sem volt fiatal..

2008. November 27. - 18:22:04
Válasz #43
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Az adu nálam van.94-ben én a színpadon is voltam,mielőtt Ők felléptek,ugyanis ott nyeretem meg másodjára a Budapest bajnokságot ,ott lettem Abszolút Budapest Bajnok és Egri Hellával páros magyar bajnok...94-ben,aznap a nyereményem 75000(!) ft volt összesen.Ma legalább a 10szeresét kellene nyerni egy versenyen itthon ˝=/ ˝=/.
97-ben pedig versenyzőként Kis Horváth Istvánnal és Jóba Elekkel meg voltam invitálva Kevinékhez.Az Elekék el is mentek,nekem éppen akkor (is ) tele volt a hócipőm sok faszsággal,ezért egy bűnözők által betámadott helységet védtem !+"% !+"% !+"%,bár távol voltam,mégis közel =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 28. - 08:36:09
Válasz #44
Nem elérhető

doncicco


De én '93-ban az EB én is ott voltam.. a nézőtéren ***))) Rád emlékszem Johnny. Itt volt Franck Hilldebrandt és Alq Guarley, na meg Lee Haney.