2024. Május 13. - 02:32:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ÍZ KRITIKA  (Megtekintve 67211 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 09. - 14:50:02
Válasz #150
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Az Intrapro-ból én régebben kevertem a csokit és az epret...na, úgy tényleg epres milka. Abszolut favorit. Kár, hogy nem tehetem meg, hogy havi 40 rongyot költsek csak fehérjére.

Méééé nem? Tele vagy mint állat!!! ))=/

2010. Június 09. - 15:12:09
Válasz #151
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az Intrapro-ból én régebben kevertem a csokit és az epret...na, úgy tényleg epres milka. Abszolut favorit. Kár, hogy nem tehetem meg, hogy havi 40 rongyot költsek csak fehérjére.

Méééé nem? Tele vagy mint állat!!! ))=/

Nana...óvatosan a szavakkal, 2* akkor a TV-d, mint az enyém.  ;D

2010. Június 09. - 15:21:18
Válasz #152
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Az Intrapro-ból én régebben kevertem a csokit és az epret...na, úgy tényleg epres milka. Abszolut favorit. Kár, hogy nem tehetem meg, hogy havi 40 rongyot költsek csak fehérjére.

Méééé nem? Tele vagy mint állat!!! ))=/

Nana...óvatosan a szavakkal, 2* akkor a TV-d, mint az enyém.  ;D


Ha területét nézed, akkor majdnem 4-szer! :D

2010. Június 09. - 20:31:39
Válasz #153
Nem elérhető

Maszat


Az Intrapro-ból én régebben kevertem a csokit és az epret...na, úgy tényleg epres milka. Abszolut favorit. Kár, hogy nem tehetem meg, hogy havi 40 rongyot költsek csak fehérjére.

Méééé nem? Tele vagy mint állat!!! ))=/

Balu mással van tele!  :-)->  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Július 16. - 10:33:06
Válasz #154
Nem elérhető

Yanou


Amíg nem volt a boltban Musclelogic fehérje, addig epres Myofusion-t nyomattam. Hasonlít az íze az Intrapro-éra, nem olyan intenzív, mint az, kicsit konszolidáltabb, másképp epres, viszont ez is jó választás hosszú távra! Finom, nem émelygős, minimális utóízzel. Próbáltam keverni a csokis verziójával, na úgy már nem valami fasza, a csoki teljesen elnyomja, alig-alig érződik ki az eper, pedig mindkettőből ugyanolyan mennyiséget raktam a shakerbe. Magában viszont bejött, kíváncsi lennék a többi három ízére is, Balu majd jól megmondja, hogy adódik e rá majd a jövőben lehetőségem/ünk.

2010. Július 16. - 20:21:01
Válasz #155
Nem elérhető

miki_nrg


a banános kurva jó,
fasza koktélt lehet belőle csinálni
Beleteszem a jeget a koktél pohárba és tejjel turmixolom a banános myot és ugy tolom
A bnőm annyira rákattant hogy lassan elkell dugnom előle a fehérjéket  ;D

2010. December 14. - 16:19:24
Válasz #156
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Végre megkóstoltam a Fitness Authority-Pecan diós ízű fehérjét.............basszus szeretem a diót, de nem túlzok ez qrva finom, ezt minden nap tudnám inni  :-oD :-oD.
Legközelebb a fahéjas-almás következik......hmmmm.
Létezik belőle zöldalmás, pisztáciás, vannak extra ízek az biztos, annak aki már unja a csoki, vanília, eper ízeket.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 14. - 16:26:55
Válasz #157
Nem elérhető

Pretorian


Végre megkóstoltam a Fitness Authority-Pecan diós ízű fehérjét.............basszus szeretem a diót, de nem túlzok ez qrva finom, ezt minden nap tudnám inni  :-oD :-oD.
Legközelebb a fahéjas-almás következik......hmmmm.
Létezik belőle zöldalmás, pisztáciás, vannak extra ízek az biztos, annak aki már unja a csoki, vanília, eper ízeket.



Hát én "élményprotein" célból vettem egy mangósat pont azért mert unalmas a többi és gondoltam ez extra lesz. Hát az... De nekem nagyon nemjött be. Mindenesetre legközelebb bepróbálok egy másikat is mert már többen dicsérték, meg a csokisat én is próbáltam és az tényleg jó volt.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2010. December 14. - 16:40:33
Válasz #158
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Végre megkóstoltam a Fitness Authority-Pecan diós ízű fehérjét.............basszus szeretem a diót, de nem túlzok ez qrva finom, ezt minden nap tudnám inni  :-oD :-oD.
Legközelebb a fahéjas-almás következik......hmmmm.
Létezik belőle zöldalmás, pisztáciás, vannak extra ízek az biztos, annak aki már unja a csoki, vanília, eper ízeket.



Hát én "élményprotein" célból vettem egy mangósat pont azért mert unalmas a többi és gondoltam ez extra lesz. Hát az... De nekem nagyon nemjött be. Mindenesetre legközelebb bepróbálok egy másikat is mert már többen dicsérték, meg a csokisat én is próbáltam és az tényleg jó volt.
Majd írok véleményt az almás-fahéjasról, de a diósból vennem kell, mert tényleg ütős, kb. ezt is vártam tőle.
Ja igen, és lesz Watermelon ízben is, ami kicsit édeskés, és leginkább finom sárgadinnye íze van.....pedig nem annak kellene lennie ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 14. - 20:45:45
Válasz #159
Nem elérhető

Pretorian


Végre megkóstoltam a Fitness Authority-Pecan diós ízű fehérjét.............basszus szeretem a diót, de nem túlzok ez qrva finom, ezt minden nap tudnám inni  :-oD :-oD.
Legközelebb a fahéjas-almás következik......hmmmm.
Létezik belőle zöldalmás, pisztáciás, vannak extra ízek az biztos, annak aki már unja a csoki, vanília, eper ízeket.



Hát én "élményprotein" célból vettem egy mangósat pont azért mert unalmas a többi és gondoltam ez extra lesz. Hát az... De nekem nagyon nemjött be. Mindenesetre legközelebb bepróbálok egy másikat is mert már többen dicsérték, meg a csokisat én is próbáltam és az tényleg jó volt.
Majd írok véleményt az almás-fahéjasról, de a diósból vennem kell, mert tényleg ütős, kb. ezt is vártam tőle.
Ja igen, és lesz Watermelon ízben is, ami kicsit édeskés, és leginkább finom sárgadinnye íze van.....pedig nem annak kellene lennie ;D.


Kíváncsian várom. Úgyis mindjárt elfogy és arra, hogy egyszer-egyszer egyet leöntsek sztem tökéletes az árához képest és legalább fehérje nem édesség  ;D Meg ennek a FA-nak annyi egyedisége van, hogy nem csak a megszokott ízeket hozza ki, hanem változatos.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2010. December 15. - 12:42:20
Válasz #160
Nem elérhető

miki_nrg


Turbó rágó ízű nincs? Úgy nosztalgiáznék  ;D

2010. December 15. - 13:37:31
Válasz #161
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Végre megkóstoltam a Fitness Authority-Pecan diós ízű fehérjét.............basszus szeretem a diót, de nem túlzok ez qrva finom, ezt minden nap tudnám inni  :-oD :-oD.
Legközelebb a fahéjas-almás következik......hmmmm.
Létezik belőle zöldalmás, pisztáciás, vannak extra ízek az biztos, annak aki már unja a csoki, vanília, eper ízeket.



Hát én "élményprotein" célból vettem egy mangósat pont azért mert unalmas a többi és gondoltam ez extra lesz. Hát az... De nekem nagyon nemjött be. Mindenesetre legközelebb bepróbálok egy másikat is mert már többen dicsérték, meg a csokisat én is próbáltam és az tényleg jó volt.
Majd írok véleményt az almás-fahéjasról, de a diósból vennem kell, mert tényleg ütős, kb. ezt is vártam tőle.
Ja igen, és lesz Watermelon ízben is, ami kicsit édeskés, és leginkább finom sárgadinnye íze van.....pedig nem annak kellene lennie ;D.

Almás-fahéjas............kipróbáltam ma...........a mások íz amit rendszeresen tudnék fogyasztani, nagyon finom, nem írnám ha nem ízlene, pl. a csokisat biztos nem fogom megkóstolni, mert a faxom tele van már a csokis fehérjékkel, meguntam azokat.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 22. - 21:25:27
Válasz #162
Nem elérhető

Grizzly79


A Gaspari Nutritions - MyoFusion eperízű termékét ajánlom mindenki figyelmébe! Iszonyat finom!!! Szeretem nagyon! ****)
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2011. Április 24. - 20:18:47
Válasz #163
Nem elérhető

Kaess


A Gaspari Nutritions - MyoFusion eperízü és a MyoFusion csoki keverékét ajánlom mindenkinek......Mennyei íze van a kettönek együtt   :-):-)::

2011. Április 26. - 12:43:47
Válasz #164
Nem elérhető

Grizzly79


A Gaspari Nutritions - MyoFusion eperízü és a MyoFusion csoki keverékét ajánlom mindenkinek......Mennyei íze van a kettönek együtt   :-):-)::
Ráadásul, ha jól tudom, akkor most akciós is!!!
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!