2024. Április 28. - 15:32:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ÍZ KRITIKA  (Megtekintve 67059 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Július 03. - 19:15:30
Válasz #180
Nem elérhető

Pretorian


Ma megkóstolom én is, bár én a Carnivor Mass - vanília karamellből kaptam egy adagot, kíváncsi vagyok rá.



Ég és föld szerintem a különbség ha vízzel és ha tejjel iszod, szóval ha egy adag, jól gondold meg  :D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2012. Július 03. - 19:20:31
Válasz #181
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ma megkóstolom én is, bár én a Carnivor Mass - vanília karamellből kaptam egy adagot, kíváncsi vagyok rá.



Ég és föld szerintem a különbség ha vízzel és ha tejjel iszod, szóval ha egy adag, jól gondold meg  :D
Csak és kizárólag vízzel, mert tejet nem iszok, ráadásul van benne kreatin ------  :-/]  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 03. - 19:31:53
Válasz #182
Nem elérhető

Pretorian


Ma megkóstolom én is, bár én a Carnivor Mass - vanília karamellből kaptam egy adagot, kíváncsi vagyok rá.



Ég és föld szerintem a különbség ha vízzel és ha tejjel iszod, szóval ha egy adag, jól gondold meg  :D
Csak és kizárólag vízzel, mert tejet nem iszok, ráadásul van benne kreatin ------  :-/]  ;D.


Engem is a kíváncsiság vezényelt, meg ha nagyon édességre vágyok. Viszont baleset még nem volt belőle :D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2012. Július 18. - 20:17:44
Válasz #183
Nem elérhető

Gabe


A csokis Carnivor nagyon fasza.  ;-oo-;
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Július 18. - 21:57:08
Válasz #184
Nem elérhető

Woodslave


a carnivort miért nem csinálják marhapörkölt ízben?  ::) ;D

2012. Július 20. - 11:57:27
Válasz #185
Nem elérhető

miki_nrg


Akkor már lehetne pacal is nem? :)

2012. Július 20. - 12:04:36
Válasz #186
Nem elérhető

miki_nrg


Már tél óta folyamatossan csak FA fehérjét használok. Tetzsik, hogy ennyi íz választék van és nemcsak a síma csoki eper vanilíia trio.
Legutóbb mikor rendeltem (nem innen) ananászosat szerettem volna de pisztáciát küldtek. Szerintem összekeverték a rendelésem a Terence Hillével, mert magamtól sosem rendeltem volna pisztáciát.
Hát mikor belekóstóltam elég érdekes volt. Minden volt csak nem pisztácia. Persze amugy fogalmam sincs milyen íze kell hogy legyen a pisztáciának, csak a Mogyi féle agyon sózott terméke alapján van némi sejtésem.
Ettől függetlenül rohadtúl hasonlított valamire az íze, de csak kb. 4-5. alkalomra jöttem rá, hogy ez tiszta marcipán. :)
Aztán utánna visszaolvastam ebben a fórumban is és látom másnak is feltünt a marcipán íz :)
Végülis jó hogy elkeverték a rendelést mert magamtól nem probáltam volna ki de így jó volt.
Amúgy alapjába véve jók a hagyományos ízű Fa fehérjék is, pl csoki, de a speciálisak a legjobbak pl alma fahéj, vanilíás körte stb.
Valaki kimerte már próbálni a görögdinnyét? Az is nem kicsit lehet perverz egy íz. Nekem a görögdinnyés bolero is olyan volt mintha a síma dinnyelevet innék. Fehérjében elsem tudom képzelni milyen lehet.

2012. Július 20. - 12:44:14
Válasz #187
Nem elérhető

Maszat


Múltkor pont kérdeztem Istvántól,h veszi valaki ezt a szart?  ;D

A mangóst nem próbáltad még? Konkrétan azt kérdeztem?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 20. - 15:06:35
Válasz #188
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Múltkor pont kérdeztem Istvántól,h veszi valaki ezt a szart?  ;D

A mangóst nem próbáltad még? Konkrétan azt kérdeztem?  ;D
;D

Jó ízek tényleg vannak belőle, a dió, pisztácia, meg az alma-fahéj bármikor lecsúszna.

A mangóról nem nyilatkozom  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 20. - 16:50:01
Válasz #189
Nem elérhető

Pretorian


Múltkor pont kérdeztem Istvántól,h veszi valaki ezt a szart?  ;D

A mangóst nem próbáltad még? Konkrétan azt kérdeztem?  ;D

Úgymond "élményproteinnek" ittam egy időben. NE akarj mangót inni!  ;D ;D ;D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2012. Július 20. - 17:00:02
Válasz #190
Nem elérhető

miki_nrg


Nem rossz a mangó szerintem. Ha bejön a FA ízvilága akkor szerintem kifejezetten jó!
Mondjuk a dió is egy olyan ami mindenre hasonlít csak dióra nem.