2024. Május 20. - 16:31:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ÍZ KRITIKA  (Megtekintve 67328 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 11. - 16:48:26
Válasz #135
Nem elérhető

pwz


Megkostoltam a bananos myofusiont. Iszonyat finom!  /7%

2010. Május 11. - 17:23:11
Válasz #136
Nem elérhető

Pity


Nalem eddig a csokis myofusion a befuto, de a vanilias es az epres izu is nagyon finom.
Bananoson gondolkozok most. Valaki kosolta mar?

Toffie-s elite wheyt ittam mar, izre finom, lagy allagu volt, viszont elegge habzott miutan osszeraztam a shakerben.
Csokis Myofusion tényleg komoly, szinte megunhatatlan, DE a vaníliás hosszutávon egy hányás... az elején olyan íze van mint a diós vaníliás manudlás shakenek ami a végére átmegy (lehet a megszokás miatt) mint valami vaníliacukros porcukros víz :D:D:DD az epres hosszutávon mint a gyógyszer szirup... persze 2hétig ok de ez egyéni vélemény! DE a csoki valóban nagyon komoly! :-oD

2010. Május 11. - 18:20:04
Válasz #137
Nem elérhető

atleeta


Nalem eddig a csokis myofusion a befuto, de a vanilias es az epres izu is nagyon finom.
Bananoson gondolkozok most. Valaki kosolta mar?

Toffie-s elite wheyt ittam mar, izre finom, lagy allagu volt, viszont elegge habzott miutan osszeraztam a shakerben.
Csokis Myofusion tényleg komoly, szinte megunhatatlan, DE a vaníliás hosszutávon egy hányás... az elején olyan íze van mint a diós vaníliás manudlás shakenek ami a végére átmegy (lehet a megszokás miatt) mint valami vaníliacukros porcukros víz :D:D:DD az epres hosszutávon mint a gyógyszer szirup... persze 2hétig ok de ez egyéni vélemény! DE a csoki valóban nagyon komoly! :-oD
Én a csokisat voltam képtelen 1 doboz után meginni, a vanilliásból már elég sok lecsúszott és még mindig szeretem  :-oD
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Május 24. - 18:43:13
Válasz #138
Nem elérhető

Cressler


Fehérjeporok esetén a trópusi puncs íz olyasmi mint pl az anabolic od-nál?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Május 24. - 19:17:36
Válasz #139
Nem elérhető

endre66


Fehérjeporok esetén a trópusi puncs íz olyasmi mint pl az anabolic od-nál?
Mit érdekel az téged?! 200-zal guggolsz... :-/-(-:

 :D :D :D

2010. Május 24. - 19:30:30
Válasz #140
Nem elérhető

Cressler


Fehérjeporok esetén a trópusi puncs íz olyasmi mint pl az anabolic od-nál?
Mit érdekel az téged?! 200-zal guggolsz... :-/-(-:

 :D :D :D
Az anabolic od nagyon ízlett és hátha pl az ON puncsos fehérjéje is hasonló ízű :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Május 24. - 19:35:26
Válasz #141
Nem elérhető

endre66


Fehérjeporok esetén a trópusi puncs íz olyasmi mint pl az anabolic od-nál?
Mit érdekel az téged?! 200-zal guggolsz... :-/-(-:

 :D :D :D
Az anabolic od nagyon ízlett és hátha pl az ON puncsos fehérjéje is hasonló ízű :D

Még válogatsz is? 200-zal guggolsz... ***))))

2010. Május 24. - 20:15:24
Válasz #142
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Fehérjeporok esetén a trópusi puncs íz olyasmi mint pl az anabolic od-nál?

NitroTech-ből próbáltam a trópusi puncsot...semmi köze a puncs ízekhez szerintem...annyi, hogy ilyen vegyes gyümölcs jellegű, talán mangó szerű vagy nem tudom. De ez a Nitro.

2010. Május 24. - 22:59:45
Válasz #143
Nem elérhető

Cressler


Fehérjeporok esetén a trópusi puncs íz olyasmi mint pl az anabolic od-nál?

NitroTech-ből próbáltam a trópusi puncsot...semmi köze a puncs ízekhez szerintem...annyi, hogy ilyen vegyes gyümölcs jellegű, talán mangó szerű vagy nem tudom. De ez a Nitro.
Köszi!
Kár pedig reménykedtem, hátha...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Június 06. - 21:40:39
Válasz #144
Nem elérhető

pwz


Mogyorokremes myofusion nekem nem jon be, szinte fintorogva iszom, de a lakotarsam nagyon odavan erte.
Amit viszont mar 3 napja iszok az a banan-csoki mix (myofusion), nagyon allat.

2010. Június 08. - 22:27:43
Válasz #145
Nem elérhető

NM


Syntha csokis....íz   :----
Magánvélemény szigorúan.

2010. Június 08. - 22:35:41
Válasz #146
Nem elérhető

Pity


Syntha csokis....íz   :----
Magánvélemény szigorúan.
Pedig az fullos nagyon! :-oD

2010. Június 09. - 00:14:16
Válasz #147
Nem elérhető

Gabe


Egyik legjobb, a Myo mellett!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 09. - 12:14:52
Válasz #148
Nem elérhető

Yanou


A közelmúltban elég sok tápkieget kóstoltam végig, gondoltam összegzem az ízélményeket egy hozzászólásban:

Gaspari:
- Myofusion vanília: Madártej jellegű némi diós utóízzel, nekem nem jött be, a 2,27-es kiszerelés végét már igen nehezen erőltettem le. Mindent lehet rá mondani, csak azt nem, hogy vaníliás.
- Myofusion csoki: A legjobb csoki íz. Pont. Fasza krémes, tejjel és vízzel egyaránt kiváló, semmi geil beütés, nem csömör, nincs utóíze, szóval biztos vétel hosszú távra is!
- Intrapro eper: Nálam ez is favorit, ezt is bármennyi ideig tudnám lökni lefelé, szintén utóízmentes, nagyon jó íz. Kicsit az epres Milka csoki töltelékének ízéhez tudnám hasonlítani.
- Superpump250 málna: A színe elsőre kicsit meghökkentő, valami jó kis babakék öblítőkoncentrátumra hasonlít, az íze savanykás, frissítő, málnának nem mondanám, de mindenképp gyümölcsös, hosszú távon se unalmas, olyan jó kis edzés előtti "szemfelnyitós" feelingje van. Ebben a rohadt nagy melegben szívesen innám jéghidegen csak úgy szomjoltásképpen is.

BSN:
- Syntha-6 csoki: Második helyre tenném a Myofusion után az érdekes (talán picit ?sós?) mellékíze miatt, ami nem feltétlen zavaró, nekem legalábbis nem volt vele bajom. Finom, krémes, szintén nem unalmas és nem csömör hosszú távon se.
- Dessert protein banános-mogyorós: Érdekes. Rossznak nem mondanám, de hogy desszertnek nem ilyet képzelnék el, az biztos. Szerintem ez olyan, hogy valaki vagy megkedveli az első korty után és rákattan, vagy egyszer kipróbálja, megissza a dobozzal, de soha többet nem vesz ilyen ízben. Iható, de érdekes párosítás. Ivás közben a banán dominál, ahogy leveszed a szádról, akkor jön elő a mogyoró. Aki szereti a fura párosításokat, mint pl. az étcsoki+chili, annak megér egy próbát.

Muscletech:
- Mass Tech Eper: Hááát na... Eléggé lisztes, mintha kevés lenne benne az ízanyag, epernek eper, de picit olyan, mintha véletlen kifelejtettek volna belőle valamit. Egy dobozzal nyomtam be belőle, de ha legközelebb ilyet vennék, akkor nem az epres verziót erőltetném.
- Cell-Tech Hardcore szőlő: Pfíjj, na ezt a "ha muszáj, akkor megiszom" kategóriába sorolnám. Büdös is, utóíze is elég erőteljes, lehetőleg büfögni se büfögj utána, inkább izzadd ki a beszorult levegőt, vagy a lenti szelepen erőltesd a távozását, mert nálam sokszor majdnem csak búvárként tett látogatást a gyomromban. Eddig még nagy nehezen sikerült lent tartani, hál istennek lassan elfogy a 3 kilós doboz. Oldódás szempontjából is hagy némi kívánnivalót maga után, ilyen fehér trutyi válik ki a flakon oldalán, ami erőteljes rázogatás során sem képes onnan leválni. Van még egy szintén 3 kilós citromosom, ettől csak jobb lehet...remélem. A Gaspari Size On szőlőse fényévekkel jobb ennél.
- Anabolic Halo narancs: A dobozban lévő por helyből büdös. Innen már gyanús volt, de csak romlott a helyzet. 1 kanálhoz 1 deci víz... Én 2 kanalas adagot szoktam inni edzés után közvetlen, már megszoktam, de nem egyszerű eljutni idáig. Geil, csömör narancs, lenyelés után meg mentolos... WTF?? Utóíze nem nagyon van, de elég elviselni a bevitel során felrobbanó bombát a szádban. Oldódása elég szar. Maradnak a shakerben ilyen pici gombostűfejnyi gömböcskék, némi habbal keverve a lé tetején, amit jobb esetben lenyel az ember, rosszabb esetben a szájában nyom szét a nyelvével... Na erre már nem tudom megállni, hogy leírjam, igen szar íze van.

Muscle Asylum Project:
N.O. Plasmacore gyümölcs puncs: Mindig ódzkodtam ettől az íztől, de kellemes meglepetés volt. Teljesen iható, én még finomnak is mondanám, de ehhez kell egy kis perverzió. Nem jelentős az utóíze, sőt, oldódása is úgy ahogy rendben van, úgy összességében érdekes, de a jó értelemben véve. Simán bevállalnám máskor is.
Muscle Whey csoki: Nagyon sötét barna színű, jól oldódik, nekem csömör, csúnyán kifejezve olyan elbaszottul csoki ízű. Mintha étcsoki akarna lenni, de marhára nyakatekert módon megközelítve. Elfogyni elfogyna, ha lenne belőle nagyobb mennyiségem, de hosszabb távon mindennapos fogyasztásra nem tudnám elképzelni. Jah, a széklete olyan sötét az embernek már egy adagtól is, mint a szurok. Én először simán megijedtem, hogy valami bajom van az emésztőrendszerem környékén, de az aznapi kajámat végiggondolva meglett a gyanúsított, ami a többi adag elfogyasztása után be is bizonyosodott.

Muscleloic:
100% Whey Pro3 Hardcore csoki: Holtversenyben második a Syntha6 mellett, semmi rosszat nem tudok rá mondani, finom, tényleg olyan csoki, amilyennek lennie kell, utóíz nulla, oldódás kiváló, krémes, hosszú távú fogyasztásra is kifejezetten ajánlott! Nagy valószínűség szerint egy időre erre fogok ráállni, mint edzés utáni fehérje, napközben pedig a Myofusion csokija megy majd. Akkor leszek bajban, ha idővel ráunok a csoki ízre...viszont emellett és a Myofusion mellett ez biztos nem egyhamar fog bekövetkezni.
100% Whey Pro3 Hardcore eper: Ő is finom, szintén top kategória, tulajdonságaiban természetesen megegyezik a csokis tesójával, kiváló eper íz, asszem őt 4 nagy doboz után váltottam le a csokisra, mert az üzletből elfogyott az epres. Volt olyan is, hogy kevertem a csokit és az epret fele-fele arányban, teljesen jó íz jött össze az elegyből. Sajna jelenleg hiánycikk az Extremefitben, de Balu azt ígérte, hogy pár napon belül jön egy szállítmány a csokis verzióból.

Dymatize:
Elite Whey pina colada: Nem rossz, nem rossz, tejjel finom, vízzel nekem nem nagyon jött be az íze. Az ananász dominál tejszínes beütéssel kiegészítve, én kerestem benne a kókusz ízt, mivel az igazi pina colada-ban az is van, de nem igazán leltem. Kimaradt, de ez legyen a legnagyobb baja. Jó vétel.

Nagyjából ennyi így hirtelen...

2010. Június 09. - 12:17:56
Válasz #149
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az Intrapro-ból én régebben kevertem a csokit és az epret...na, úgy tényleg epres milka. Abszolut favorit. Kár, hogy nem tehetem meg, hogy havi 40 rongyot költsek csak fehérjére.