2024. Április 29. - 03:23:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 449323 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2016. Március 01. - 15:36:07
Válasz #1395
Nem elérhető

mirah


helló srácok

nem teljesen idevágó kérdésem lenne, de kérlek ha tudtok adjatok tanácsot.
30 éves nő vagyok és a pörgetőktől gyakorlatilag alig tudok aludni. Xanax szuperül működik, de nincs kontaktom, nem tudok vény nélkül szerezni többet és sajnos most a tavaszi szezonra muszáj lesz valami megoldást találnom, mert óránként nézem a plafont. GABA és melatonin nekem nem működik, vagyis a javasolt dózisban nem, duplázni nem mertem még eddig.

előre is köszi a segítséget.

2016. Március 02. - 08:10:24
Válasz #1396
Nem elérhető

kvx


kemi:

Ezt találtam a Triptorelin-ről:

"Triptorelin makes a great jumpstart, because unlike HCG, it stimulates both LH and FSH to a higher extent and has a much more lasting effect."

http://www.peptidequestions.com/peptides/triptorelin-gnrh/

Ez alapján nálam nem lenne hatása, mivel az FSH és LH már magasan van. Vagy rosszul értelmezem?

2016. Március 02. - 11:01:03
Válasz #1397
Nem elérhető

kemi


helló srácok

nem teljesen idevágó kérdésem lenne, de kérlek ha tudtok adjatok tanácsot.
30 éves nő vagyok és a pörgetőktől gyakorlatilag alig tudok aludni. Xanax szuperül működik, de nincs kontaktom, nem tudok vény nélkül szerezni többet és sajnos most a tavaszi szezonra muszáj lesz valami megoldást találnom, mert óránként nézem a plafont. GABA és melatonin nekem nem működik, vagyis a javasolt dózisban nem, duplázni nem mertem még eddig.

előre is köszi a segítséget.

melatoninból vettem már be 5-öt is 1 helyett, még placebónak sem volt jó :D
azért xanaxot én nem szednék :O

2016. Március 03. - 07:55:05
Válasz #1398
Nem elérhető

kvx


Jövő héten  nézetek egy új hormonszintet, most megnézetem a DHEA-t is. Ha az érték alacsony, akkor kipróbálnám a DHEA-t.

A Puritan's Pride DHEA 50mg-vel van tapasztalatotok? Működhet? Reggel-este 1-1 50mg-sre gondoltam.

Illetve a Triptorelin-nel kapcsolatban még mindig tanácstalan vagyok, van-e értelme magas LH és FSH mellett kipróbálni.


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Kb 6 éve minden évben 1-1 3 hónapos kúrám volt, nem erősek.. A tavalyi után nem igazán sikerül a helyreállás.

Heti 3x1 testosteron enanthate es deca-durabolin ment 13 hétig. Közben végig ment proviron, valamint az utolsó 4 hétben metaxon-10, néhány szem egy nap (már nem emlékszem mennyi...)

A kúrának június közepén lett vége. Levezetésnek bement 6x5000IU HCG, valamint ment a clostyl is (3/2/1 szem 10 naponta csökkentve).

Éreztem ősszel, hogy még nem álltam helyre, elmentem orvoshoz (andrológushoz).

Decemberben a tesztoszteronom 4,7nmol/l (határérték: 8.4től) volt, FSH 2.8 LH 2.0, ösztradiol 60.4pmol/l.

Egy hónapig tamoxfent szedetett az orvos napi 1 szemet, attól:
teszto: 6.8, FSH 4.2, LH 5.4, ösztradiol 87.9

Utána egy hónapig szedtem napi 100mg clostylt és 20 mg tamoxifent. Ezzel párhuzamosan elkezdtem nagy mennyiségben szedni minden vitamint és amino savat, amire a neten az olvastam segíthet.
Így:
teszto: 8.3, FSH 10.1 LH17.1, ösztradiol 95.2
Votl sperma vizsgálat is, alsó határértéken van a legtöbb paraméter, de még elfogadható.

A teszto még mindig harmatos. Az orvos azt mondja csökkentsem 50mg-ra a clostylt és 10-re a tamoxifent, és menjek vissza két hónap múlva.

Itt tartok most. A kezelésből 2 hónap ment le, a kúrának már 8 hónapja vége.

Szerintetek innen még folytatódni fog a javulás, vagy ha egy hónap alatt nem reagáltam elég jól a magas FSH/LH értékre akkor már b@szhatom? Marad a teszto pótlás?

Nem hiszem h olyan mennyiségeket toltam volna, amiből nem lehet helyreállni, de ez már nagyon elkeserítő.

Ha valaki érdemben hozzá tudna szólni nagyon hálás lennék. Köszönöm!

2016. Március 03. - 22:16:22
Válasz #1399
Nem elérhető

jozseff94


Sziasztok most nyomnám életem első kúráját szemes stanazol fog menni napi max 6 szem lesz (fel és levezetem is) az lenne a kérdésem hogy a  kúra jó lenne-e így: szóval 6 szem stana kúra alatt napi 1 proviron fog menni. Kúra után még 3 hétig proviron napi 1 szem és kiegészítve napi 2 szem Zitazonium. Annyi a kérdésem hogy ez így jó lenne-e ? Meg még az hogy májvédőt kúra közbe vagy kúra alatt szedjem mert valaki kúra után valaki kúra közbe ajánlotta?! Köszönöm előre is a véleményeteket/tanácsotokat!!

2016. Március 10. - 19:22:55
Válasz #1400
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Kb 6 éve minden évben 1-1 3 hónapos kúrám volt, nem erősek.. A tavalyi után nem igazán sikerül a helyreállás....



Hello kvx!

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

Nagyon sok HCG-t toltál és nagy dózisokban. Ahogy olvastam 6 éve koxolgatsz, azért az meg tudja bolygatni a dolgokat, simán elképzelhető a több hónapos helyreállás. De az is lehet, h a határérték alsó szintjét elérned már jó eredmények számít. Ki tudja, annyira emberfüggő...

DHEA jó lehet, engem húzott már ki a rémes libidó problémákból, igaz Én felmentem 200mg-ig. Annyit nem javaslok, de 100 azért menjen. Nagyon jól jöhet alacsony androgén szintnél, főleg 30 fölött.



Szerintetek innen még folytatódni fog a javulás, vagy ha egy hónap alatt nem reagáltam elég jól a magas FSH/LH értékre akkor már b@szhatom?



Szerintem elég jól reagáltál, a tesztoszteron szinted majdnem a duplája lett, még akkor is ha az az alsó határértéket sem éri el. Én folytatnám a helyedben, biztos, hogy belövi határértékre. A kérdés inkább az, hogy mi lesz ha elhagyod a gyógyszereket, vagy ha be is áll faszára, mikor bolygatod meg megint?  ;D

Libidód milyen? Azon érzed a tesztoszteron hiányt, vagy inkább a fizikai aktivitási szinteden, esetleg a fazonodon?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Március 12. - 07:52:30
Válasz #1401
Nem elérhető

kvx


Szia Maszat!

Köszönöm a választ! 40 éves vagyok.

A tavalyi tesztoszteron mélypontnál minden jött amit ilyenkor mellékhatásnak írnak. Alacsony libidó, hőhullámok, depresszió, alig valami munkakedv, gyengülés, fáradtság és mégis álmatlanság, durva volt. Csak a kövérség nem játszott, én ahelyett fogytam és száradtam.

Meglett a legújabb eredmény.
Most tesztoszteron 10.2, fsh 8.05, lh 16.22, ösztradiol 73, DHEAS 6,76umol/l (2.88-12.59 a határérték).

Ez azt jelenti, hogy most két hét alatt többet jött fel a tesztoszteronom, mint az elmúlt két hónapban 1-1 hónap alatt.

Annyit változtattam, hogy a clostil lement 1 szemre, tamoxifent elhagytam, jött 2x3 vitrix/nap, és az eddigi évek óta tartott 4-5 óra alvást megemeltem 7 órára kb. Lehet ez számított a legtöbbet :D

A negatív hatások nagyja most sokat javult, a libidónak még van hova fejlődnie... Elkezdtem erősödni, meg végre visszajött 1 kg. 9 hónap folyamatos fogyás után ideje volt. Végre tudok aludni normálisabban, és volt h fáztam is (eddig bármi volt melegem volt folyton).

Az FSH/LH alacsonyabb lett, az várható volt a clostil csökkentésével. Az LH még így is bőven határérték felett (konkrétan 2x)

Az ösztrogént nem értem mitől csökkent, abban további növekedést feltételeztem volna.

DHEA-ra azt hallottam ha a felső határérték 4/5-e alatt van az ember, akkor már érdemes szedni. Úgyhogy elkezdtem, két hét és újabb vérvétel...

Ha a Vitrix kifutott veszek most T-bomb 3-at.

Olvastam a növi pozitív hatásáról a HPTA helyreállításában, de az orvos nem táncolt örömtáncot az ötlettől :D Ettől függetlenül ha több pozitív tanulmányt találnék lehet belevágnék, de nincs sok minden ezzel kapcsolatban.

Gondolkozom még a Provironon, lehet érdemes lenne napi 1-1 szemmel kiegészíteni a DHEA-t. Azt olvastam h lassítja a helyreállást, de ha mégis közben javulok ha lassan is és a tüneteket meg enyhíti akkor lehet érdemes lenne. Szerinted? Találtam vagy 40 szemet a konyhafiókomban, most nagyon szemezgetek vele :D

Ettől eltekintve ha ebből kijövök nem hiszem h egyhamar kockáztatok megint...

A DHEA-ból miért nem javaslod a 200mg-ot? Volt vmi mellékhatása? Olvastam ezt máshol is, de konkrétumot nem írtak.



Hello kvx!

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?...


2016. Március 12. - 21:40:08
Válasz #1402
Nem elérhető

Maszat


40 évesen az USÁban már simán íratnak fel tesztoszteront a férfiak. Szerintem 40 éves korban egy többszörösen megbolygatott hormonháztartásnál bőven jó a határérték alsó része, főleg, hogy most már beállt. Inkább arra leszek kíváncsi, hogy ha leállsz a gyógyszerekkel mi marad.

A libidó nem csupán tesztoszteron kérdése, sőt. Nekem volt levezetés nélküli kúra után nagyon nagy, egy friss szerelemnél. Nagyban függ a lelki állapottól, a környezeti hatásoktól, és egyébként aki szteroidozott már, az a normál libidót simán érezheti rossznak. Miközben inkább az az irreális ha napi 2x dugsz és még mellette ki is vered 2x :D Mondjuk Én imádom ezt az érzést, talán jobban szeretem ezt a hatását a hormonoknak, mint az izomépítőt :D

Semmi nem jó extra dózisban és ez igaz a DHEA-ra is, ezért írtam. Nekem 200nál zsírosodott a bőröm és feszült voltam, jobban előjöttek a kellemetlen mellékhatások, mint a pozitív.



"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Március 14. - 09:50:11
Válasz #1403
Nem elérhető

kemi


40 évesen az USÁban már simán íratnak fel tesztoszteront a férfiak. Szerintem 40 éves korban egy többszörösen megbolygatott hormonháztartásnál bőven jó a határérték alsó része, főleg, hogy most már beállt. Inkább arra leszek kíváncsi, hogy ha leállsz a gyógyszerekkel mi marad.

A libidó nem csupán tesztoszteron kérdése, sőt. Nekem volt levezetés nélküli kúra után nagyon nagy, egy friss szerelemnél. Nagyban függ a lelki állapottól, a környezeti hatásoktól, és egyébként aki szteroidozott már, az a normál libidót simán érezheti rossznak. Miközben inkább az az irreális ha napi 2x dugsz és még mellette ki is vered 2x :D Mondjuk Én imádom ezt az érzést, talán jobban szeretem ezt a hatását a hormonoknak, mint az izomépítőt :D

Semmi nem jó extra dózisban és ez igaz a DHEA-ra is, ezért írtam. Nekem 200nál zsírosodott a bőröm és feszült voltam, jobban előjöttek a kellemetlen mellékhatások, mint a pozitív.

Nekem az első 3 hétben ilyen volt, kb forgolótam az ágyban majdnem megbolondultam olyan kanos voltam :D de 1-2 hete kb semmi, szerintem elkezdett működni a boldi :D

2016. Március 14. - 14:16:10
Válasz #1404

Mars

Vendég
40 évesen az USÁban már simán íratnak fel tesztoszteront a férfiak. Szerintem 40 éves korban egy többszörösen megbolygatott hormonháztartásnál bőven jó a határérték alsó része, főleg, hogy most már beállt. Inkább arra leszek kíváncsi, hogy ha leállsz a gyógyszerekkel mi marad.

A libidó nem csupán tesztoszteron kérdése, sőt. Nekem volt levezetés nélküli kúra után nagyon nagy, egy friss szerelemnél. Nagyban függ a lelki állapottól, a környezeti hatásoktól, és egyébként aki szteroidozott már, az a normál libidót simán érezheti rossznak. Miközben inkább az az irreális ha napi 2x dugsz és még mellette ki is vered 2x :D Mondjuk Én imádom ezt az érzést, talán jobban szeretem ezt a hatását a hormonoknak, mint az izomépítőt :D

Semmi nem jó extra dózisban és ez igaz a DHEA-ra is, ezért írtam. Nekem 200nál zsírosodott a bőröm és feszült voltam, jobban előjöttek a kellemetlen mellékhatások, mint a pozitív.

Nekem az első 3 hétben ilyen volt, kb forgolótam az ágyban majdnem megbolondultam olyan kanos voltam :D de 1-2 hete kb semmi, szerintem elkezdett működni a boldi :D

Milyen boldit használsz?Mekkora dózisba?

2016. Március 14. - 20:25:43
Válasz #1405
Nem elérhető

kemi


600mg Black Eagle
1g tesztó mixel vagyis hát elvileg 200 van bennük / ml

2016. Március 14. - 21:17:35
Válasz #1406

Mars

Vendég
600mg Black Eagle
1g tesztó mixel vagyis hát elvileg 200 van bennük / ml

Köszi.Én a Shree Venkatesh meg a Baltic boldija közt vacilálok melyik legyen.Nemigazán jutok dűlőre.

2016. Március 16. - 12:32:24
Válasz #1407
Nem elérhető

doncicco


Szia Maszat!

Köszönöm a választ! 40 éves vagyok.

A tavalyi tesztoszteron mélypontnál minden jött amit ilyenkor mellékhatásnak írnak. Alacsony libidó, hőhullámok, depresszió, alig valami munkakedv, gyengülés, fáradtság és mégis álmatlanság, durva volt. Csak a kövérség nem játszott, én ahelyett fogytam és száradtam.

Meglett a legújabb eredmény.
Most tesztoszteron 10.2, fsh 8.05, lh 16.22, ösztradiol 73, DHEAS 6,76umol/l (2.88-12.59 a határérték).

Ez azt jelenti, hogy most két hét alatt többet jött fel a tesztoszteronom, mint az elmúlt két hónapban 1-1 hónap alatt.

Annyit változtattam, hogy a clostil lement 1 szemre, tamoxifent elhagytam, jött 2x3 vitrix/nap, és az eddigi évek óta tartott 4-5 óra alvást megemeltem 7 órára kb. Lehet ez számított a legtöbbet :D

A negatív hatások nagyja most sokat javult, a libidónak még van hova fejlődnie... Elkezdtem erősödni, meg végre visszajött 1 kg. 9 hónap folyamatos fogyás után ideje volt. Végre tudok aludni normálisabban, és volt h fáztam is (eddig bármi volt melegem volt folyton).

Az FSH/LH alacsonyabb lett, az várható volt a clostil csökkentésével. Az LH még így is bőven határérték felett (konkrétan 2x)

Az ösztrogént nem értem mitől csökkent, abban további növekedést feltételeztem volna.

DHEA-ra azt hallottam ha a felső határérték 4/5-e alatt van az ember, akkor már érdemes szedni. Úgyhogy elkezdtem, két hét és újabb vérvétel...

Ha a Vitrix kifutott veszek most T-bomb 3-at.

Olvastam a növi pozitív hatásáról a HPTA helyreállításában, de az orvos nem táncolt örömtáncot az ötlettől :D Ettől függetlenül ha több pozitív tanulmányt találnék lehet belevágnék, de nincs sok minden ezzel kapcsolatban.

Gondolkozom még a Provironon, lehet érdemes lenne napi 1-1 szemmel kiegészíteni a DHEA-t. Azt olvastam h lassítja a helyreállást, de ha mégis közben javulok ha lassan is és a tüneteket meg enyhíti akkor lehet érdemes lenne. Szerinted? Találtam vagy 40 szemet a konyhafiókomban, most nagyon szemezgetek vele :D

Ettől eltekintve ha ebből kijövök nem hiszem h egyhamar kockáztatok megint...

A DHEA-ból miért nem javaslod a 200mg-ot? Volt vmi mellékhatása? Olvastam ezt máshol is, de konkrétumot nem írtak.



Hello kvx!

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?...


A tamoxi odacsap a libidónak rendesen..

2016. Március 16. - 19:43:50
Válasz #1408
Nem elérhető

Maszat


Érdekes nekem a tamoxifen az első 2-3 napban érezhetően megdobja a libidómat, amikor éppen gyengének érzem. Rendesen arra kelek, hogy álmomba rámászok a barátnőmre és felriadok arra, hogy nyög ;D  Hosszabb távon is jobb tőle a libidóm mint akkor, amikor rossznak érzem. :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Március 30. - 07:37:08
Válasz #1409
Nem elérhető

kvx


Szia Maszat!

Hatott a DHEA, de nem úgy ahogy vártam... A 21 nap alatt amíg szedtem a DHEAS szintem felment a duplájára (6.76-ról 13.12umol/l-re), viszont a tesztoszteron szintem visszaesett a több, mint egy hónappal ezelőtti szintre :( (10.2-ről 7.59-re). Ezzel együtt alacsony tesztoszteron mellékhatásai is visszajöttek (álmatlanság, izzadás, depresszió).

Ezek szerint nem mindenki reagál jól a DHEA-ra, bár kimondottan ilyen hatást nem találtam ahogy olvastam  a tanulmányokat.

A DHEAS felezési ideje 7-10 óra, így ha jól számoltam a 21 napi DHEA-ból (napi 2x50mg) 3-4 nap után semminek nem kell maradnia a szervezetemben.

Remélem utána visszaáll a tesztoszteronom legalább a korábbi szintre... Végül is sokan kúra után is jobban vannak ennyi idő alatt, ez meg mégsem vmi durva anabolika volt. Van elképzelésetek, hogy mennyi idő alatt javulok vissza a DHEA előtti szintre?

2 hét múlva megint mérés.

A Tbombról visszaállok a Vitrixre, meg ha tudok szerezni kipróbálom a maca teát. Ezzel van tapasztalatotok?

40 évesen az USÁban már simán íratnak fel tesztoszteront a férfiak. Szerintem 40 éves korban egy többszörösen megbolygatott hormonháztartásnál bőven jó a határérték alsó része, főleg, hogy most már beállt. Inkább arra leszek kíváncsi, hogy ha leállsz a gyógyszerekkel mi marad. ..