2024. Május 15. - 23:06:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 452329 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2012. Április 03. - 10:37:11
Válasz #690
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezeket sohasem értettem, mikor a vásárló magyarázza, hogy ezt érzi a fehérjétől, meg azt......a másik meg megkérdezi tőlem, hogy mit éreztem tőle? Mit kellene egy tápanyagtól éreznem? A csirkehústól mit érzünk, max. hogy ettünk valamit  :).
Ez fehérje, kell az izomfejlődéshez, de nem fog tőle az égvilágon érezni tőle semmit.........ja de az ízlelőbimbók igen, hogy finom  :-oD.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 03. - 10:37:43
Válasz #691
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Már írtam kb. másfél éve, hogy az LG termékei inkább a legnagyobb viccnek számítanak sajnos ma már, minthogy bármit is érjenek...



Nekem régen olyan DVD-m volt. És nem panaszkodom, kiváló volt! :)
Abban jobb  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 03. - 10:39:23
Válasz #692
Nem elérhető

Jordan


Ezeket sohasem értettem, mikor a vásárló magyarázza, hogy ez érzi a fehérjétől, meg azt......a másik meg megkérdezi tőlem, hogy mit éreztem tőle? Mit kellene egy tápanyagtól éreznem? A csirkehústól mit érzünk, max. hogy ettünk valamit  :).
Ez fehérje, kell az izomfejlődéshez, de nem fog tőle az égvilágon érezni tőle semmit.........ja de az ízlelőbimbók igen, hogy finom  :-oD.



"Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa"   o:)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 03. - 13:57:40
Válasz #693
Nem elérhető

Milo


Hi mar regebben irtam errol de nem probaltam meg. LG formadrol extreme  most felenk sokan kiprobaltak es mindenki tulelte  ;D hogy hasznalni hasznalt e hat megoszlanak a velemenyek sajnos, de sok a pozitiv  @:-)

Már írtam kb. másfél éve, hogy az LG termékei inkább a legnagyobb viccnek számítanak sajnos ma már, minthogy bármit is érjenek...
Sok vélemény sokmindenre pozitív a táplálékkiegészítőkkel kapcsolatban. Tegnap mentem el egy gyerek mellett éppen, aki azt magyarázta a másik okostojásnak, hogy a szkájtek cég proteinje, amit most fogyaszt, annyi erőt hoz neki most... ;D  Tényleg, nem viccelek.  :-oD

ki tudja, lehet hogy beledaráltak egy kis metát a proteinjébe ;)
Riceman

2012. Április 09. - 08:57:46
Válasz #694
Nem elérhető

roland33


Sziasztok!

 Majdnem végig olvastam a témát, felmerült bennem pár kérdés.  ****:)))))) Ahogy olvastam a HCG jeleket küld a heréknek, hogy termeljenek tesztoszteront, viszont miután kiürül a szervezetből a termelés leáll. Ellentétben pl. clomid, zita, ezek az agyalapi mirigynek küldik a jelet. Nem szedtem semmilyen szteroidot, mi történne akkor, ha (kis mennyiségű) HCG injekciót adnék be magamnak? Mennyire befolyásolná a tesztoszteron termelésem? Alacsonynak találom, gondolom a triboosternél hatásosabb lenne.
Ti hol szoktatok HCG-t vásárolni? Honnan szereztek?

2012. Április 19. - 19:53:57
Válasz #695
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok! 9 napja szúrtam az első 250IU HCG-t, 3 ment be. Ma csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett. A golyszlik, is kisebbek lettek kicsit. Kijelenthetjük, hogy szar a HCG-m?

2012. Április 19. - 19:57:04
Válasz #696
Nem elérhető

Milo


Riceman

2012. Április 19. - 20:03:34
Válasz #697
Nem elérhető

kalibra


Pregnyl Organon, ciril betük vannak rajta...

2012. Április 19. - 20:34:40
Válasz #698
Nem elérhető

ninja14


Pregnyl Organon, ciril betük vannak rajta...
Milyen 1500 vagy 5000 es? es sajat oldo anyagaval oldottad fel vagy bak vizzel?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Április 19. - 21:12:09
Válasz #699
Nem elérhető

kalibra


5000-es, bac vízzel higítottam, hűtőben van.

2012. Április 19. - 21:12:09
Válasz #700
Nem elérhető

kalibra


Szavatossági idő rendben, mindenféle számok is vannak rajta, címke lekerekített, egyenesen áll...talán az nem tetszik benne, most, hogy nézem, hoy a szavatossági idő nem utólag kerülhetett rá. És a címkén keresztben alig észrevehetően végig fut egy csík, ami a papír meggyűrődéséből származhat fénymásolásnál. Alig látható, de jellegzetes. Ezeket hamarabb is észre vehettem volna, asszem...

2012. Április 20. - 08:03:15
Válasz #701
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok! 9 napja szúrtam az első 250IU HCG-t, 3 ment be. Ma csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett. A golyszlik, is kisebbek lettek kicsit. Kijelenthetjük, hogy szar a HCG-m?

Terhességi tesztre rácsöppentve ha negatív eredményt ad, akkor az tuti nem jó sajnos  :-\

2012. Április 20. - 08:27:25
Válasz #702
Nem elérhető

Milo


és azt a hcg-t amit összekevertél bac. vízzel mennyi ideig tárolod hűtőben, mert ugy sem áll el örökké
Riceman

2012. Április 20. - 11:16:17
Válasz #703
Nem elérhető

kalibra


Nincs 2 hete, hogy bekevertem, de most beleteszem az oldatba a tesztet, nem vizelettel csinálom, ha úgy is negatív, akkor egyértelmű, ahogy God is írta.

2012. Április 25. - 08:33:12
Válasz #704
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok! A HCG természetesen teljesen szar volt. Most a kérdés az lenne, hogy így, az 5. héten (2x250 susi, 2x150 tri tren), hogy sikerült szerezni igazi HCG-t, menjen előszőr egy nagyobb ébresztő löket, majd mehet a heti 2x250IU? Ugye 3 hétig vizet nyomtam HCG helyett, így a golyszlik összébb mentek rendesen. Ha helyes az elgondolás, mekkora legyen ez az ébresztő?