2024. Május 15. - 09:59:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 452261 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2013. Augusztus 07. - 07:16:29
Válasz #1080
Nem elérhető

draw



2013. Augusztus 09. - 01:43:04
Válasz #1081
Nem elérhető

eo2eo


Ha esetleg valaki sajat teszto fokozot keresne: tbomb II + 3g DAA.

Nekem nagyon bejott, a pct 4. hetere mar elhagytam a clomidot is, es minhden ugy mukodik ahogy a nagykonyvben meg van irva (  vagy egy kicsit jobban, azert szuletett ez a hozzaszolas is :D )

Mellesleg, mintha elmultak volna a pattanasaim is tole... tehat, kevesebb van mint a kura elott! Ki erti ezt?

2013. Augusztus 10. - 00:04:15
Válasz #1082
Nem elérhető

dino


Ha esetleg valaki sajat teszto fokozot keresne: tbomb II + 3g DAA.

Nekem nagyon bejott, a pct 4. hetere mar elhagytam a clomidot is, es minhden ugy mukodik ahogy a nagykonyvben meg van irva (  vagy egy kicsit jobban, azert szuletett ez a hozzaszolas is :D )

Mellesleg, mintha elmultak volna a pattanasaim is tole... tehat, kevesebb van mint a kura elott! Ki erti ezt?
tegyel melle egy kis carnitint is!  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Augusztus 10. - 22:51:21
Válasz #1083
Nem elérhető

eo2eo


Mar nem birom adagolni a kapszulakat meg a porokat sracok... lassan az is egy etkezes lesz nalam :D

2013. Augusztus 15. - 22:01:14
Válasz #1084
Nem elérhető

dávidka


Hello na vastestvéreim lenne egy kérdésem én egy kurán vagyok tul vagyis irom hogy mivan 20 ampulla Enanthate heti 750 mg  ezután 250 danabol szedtem azóta eltelt 3 hét van nekem PRovigil 5000 iu hogy ajánlanátok a alkalmazását? válaszotokat el?re is köszönöm .

2013. Augusztus 15. - 23:25:49
Válasz #1085
Nem elérhető

Cook88


22 hét után mennyi hcg kell hogy újra be induljon a téma?:)
Halottam olyan levezetést hogy napi 1000 NE hcg 15 napig... Nagy hülyeség??

2013. Augusztus 16. - 09:36:01
Válasz #1086
Nem elérhető

dino


Hello na vastestvéreim lenne egy kérdésem én egy kurán vagyok tul vagyis irom hogy mivan 20 ampulla Enanthate heti 750 mg  ezután 250 danabol szedtem azóta eltelt 3 hét van nekem PRovigil 5000 iu hogy ajánlanátok a alkalmazását? válaszotokat el?re is köszönöm .
mar regen be kellett volna tolnod. hogyan lehet ilyen szarul osszerakni egy kurat?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Augusztus 16. - 09:37:23
Válasz #1087
Nem elérhető

dino


22 hét után mennyi hcg kell hogy újra be induljon a téma?:)
Halottam olyan levezetést hogy napi 1000 NE hcg 15 napig... Nagy hülyeség??
sztem 2*5000iu eleg lesz minden masnap 500iu elosztassal.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Augusztus 16. - 10:32:19
Válasz #1088
Nem elérhető

Maszat


Egyébként ég és föld egy patikában, h?t?ben tartott, és h?t?táskában szállított, bac. vízzel bekevert HCG-vel levezetni, mint egy saját oldószeres, kínai szarral. Most áldom magam,h nem bólintottam anno a kínai szarra. szerintem sok minden másnap 500, elég az minden 3. nap is. Én nem tolnék 1x 5000 egység felett bel?le. Tök felesleges. ZMA, E-vitamin jól jöhet mellé.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 21. - 11:12:15
Válasz #1089
Nem elérhető

ninja14


Elbukott a DAA? Normál teszto koncentrációnál nincs igazolt tesztoszteron-emel? hatás!

 Az utóbbi évek egyik legnépszer?bb kiegészít?je a természetes és kockázatmentes teszto-szint emelést ígér? D-amino kiegészít?, a DAA. Err?l azt kell tudnunk, hogy az emberi szervezet fehérjéi kizárólag L-aminosavakból állnak, D-aminosavak f?ként a baktériumok sejtfalában, illetve egyesek tokjában találhatóak meg, D-aminosavak azonban táplálékainkban is el?fordulnak.

 A D-aminosavak ugyan élelmiszereinkben természetes eredet?ek is lehetnek ám a tartós lúgos és h?kezelés, hidrolízis szintjüket ritkán extrém mértékben is megemelheti az élelmiszerekben, így akár csecsem?tápszerekben vagy fogyókúrás (testtömegcsökkent?) diétában felhasználható készítményekben. Ezen vegyületeket képesek vagyunk lebontani, ám ennek mértéke korlátozott. Az eredmény a állatokban a növekedés visszamaradása, vesetoxicitás is lehet. Doppingcélú alkalmazásuk sem zárható ki: a karboxipeptidáz-A gátlása opioid vegyületek lebontását blokkolhatja az agyban és a gerincvel?ben (fájdalomérzet manipulálása).

 Ahogyan azt a Teljesítményfokozó sporttáplálkozás kötetben már 2012-ben megírtuk, a D-aminosavak teljesítményfokozást célzó alkalmazásának lehet?sége mellett szól a D-aszparaginsav tesztoszteronszintre gyakorolt befolyása is, ez azonban FELTEHET?EN NEM ERGOGÉN (= NEM TELJESÍTMÉNYFOKOZÓ) HATÁSÚ.

 Ennek egyszer? magyarázata, hogy - mint azt az anabolikus androgén szteroidok kutatásaiból tudjuk - a tesztoszteron szintjének emelése csak az élettaninál jóval magasabb szintnél válthatna ki ilyen hatást. A könyvben leírtak szerint a kognitív funkciókra, emlékek raktározására állatkísérletek adatai alapján kedvez?en hathat, biztonságos alkalmazási protokollja ellenben még pontosan NEM feltárt.

 A miosztatinblokkolókat leleplez? és számos sporttáplálkozási könyv szerz?jeként ismert Darryn S. Willoughby ismét belenyúlt a forróba: ezúttal a DAA (D-aszpartát) hatásosságának témáját szemelte ki.

 A DAA a D-Aspartic Acid, azaz a D-aszpartát rövidítése. Az aszpartát egy aminosav. Az aszpartát normálisan a legtöbb fehérjében el?fordul, azonban nem D-aszpartát, hanem L-aszpartát formájában. A DAA korábbi, alacsony tesztoszteronszint? embereken végzett vizsgálatok alapján a tesztoszteron szintézis hármas tengelyének mindhárom szintjére pozitív hatással van: fokozza mind a GnRH, az LH és a tesztoszteron termelést is. Amint azt több helyen olvashatjuk a herékben az LH hatására fokozódik a Leydig-sejtek tesztoszteron termelése, a DAA pedig állítólag segíti a herék koleszterin felvételét és a koleszterin tesztoszteronná alakulását. A DAA tehát nemcsak serkenti a herék tesztoszteron termelését, de néhány eredmény alapján fokozza a herék "alapanyag ellátását is".

 Darryn S. Willoughby és Brian Leutholtz most 20 edzett embert (megfelel?en kontrollált módon) vizsgálva napi 3 g DAA és rezisztencia edzés (heti 4 edzés) kombinációját 28 napig alkalmazva úgy találták, hogy a normál fels? sávjában lév? tesztoszteron-szinttel rendelkez? sportolóknál (alanyok) a kiegészítés NEM változtatott számottev?en a tesztoszteron (szabad és kötött) vagy az LH, GnRH, ösztradiol szintjén! A DAA nem változtatott a tesztoszteron szintjén még 20-30%-ot sem! A két csoport eredményei között egészen apró az eltérés. A vázizomzatra sem volt kimutatható semmilyen hatás. A kutatás ennél izgalmasabb kérdéseket is feszeget a hatásmechanizmus tekintetében, ennek részletezését azonban itt mell?znénk. Az egyetlen dolog ami a kutatás ellen szól - a kutatók véleménye szerint - az a résztvev?k kis száma.

 Jelenleg azt mondhatjuk, hogy a DAA hatásossága normál, eddig biztonságosnak talált dózisok alkalmazása mellett legfeljebb az eleve alacsony férfihormon-szinttel rendelkez? férfiaknak lehet valamennyire hatásos. A DAA helyett a legtöbb sportolónak érdemesebb inkább az alap kiegészít?kre költenie a pénzét.

 Forrás:
 Willoughby DS, Leutholtz B. d-Aspartic acid supplementation combined with 28 days of heavy resistance training has no effect on body composition, muscle strength, and serum hormones associated with the hypothalamo-pituitary-gonadal axis in resistance-trained men. Nutrition Research, http://dx.doi.org/10.1016/j.nutres.2013.07.010
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 21. - 11:15:57
Válasz #1090
Nem elérhető

ninja14


amúgy tényleg arra nem tér ki, hogy egy kúra után az alacsony tesztoszint növelésében segíthet....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 21. - 11:52:49
Válasz #1091
Nem elérhető

Maszat


Jó példa ez is arra, micsoda egy kapitalista álszent világban élünk. Azt eddig is tudhatni lehetett,h csupán pár 10%-os tesztoszteron szint növekedést okoz, de most azt is megtudhattuk,h még annyit sem. Normális ember amúgy sem várt a DAA-tól sokat. Én mondjuk utókúrában biztos,h hozzácsapom a DHEA mellé, mert nekem biztos,h a béka segge alatt vannak az értékek. Kitalálnak egy jó marketingdumát, és képesek eladni az embereknek a szart is! Én már a táplálék kiegészít? vállatokat is ugyan olyan suttyó parasztnak tartom, mint a sok m?kaját gyártó élelmiszer ipari vállalatokat. Kiadnak mindenféle mellékhatásokat okozó (régi prohormonok, legálisan), vagy éppen teljesen hatástalan szarokat jó pénzért. A sok hülye gyúrós meg szidja az élelmiszer ipart,h micsoda szar dolgokat árulnak, tele van mesterséges anyagokkal a kaja, miközben kiejteni se tudják azoknak a neveit amiket a táplálék kiegészít?kbe beletesznek.

Nem a kiegészít?k ellene beszélek, mert van jó pár ami hatásos, és megéri a pénzét, csak nevetséges,h sok testépít? szidja a szemét kajákat, miközben hatástalan kiegészít?ket vásárol kedvenc márkáiból  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 21. - 15:53:12
Válasz #1092
Nem elérhető

kalibra


Hasonló, komoly kutatásokon alapuló irományt tettem be én is ide a DHEA hatástalanságáról, miszerint semmilyen körülmények között, semmilyen ilyen korosztálynál, semmilyen hatása sincs. A tapasztalatok viszont teljesen mást mutatnak. Nálam a DAA nagyon jó eredményeket hozott, a DHEA-t pedig nem magában használtam, így nem tudom, de annyian esküsznek rá, h elfogadom és használom. Ezek nem drága cuccok, mindenki ki tudja tapasztalni, neki mi hat. Utókúrában meg szerintem kötelez? mindkett?.

2013. Augusztus 21. - 16:45:48
Válasz #1093
Nem elérhető

draw


A DHEA-ról annyit, hogy jobban áll a cerka mint 14 éves koromban, és bármilyen fáradtan oda tudom tenni magam az ágyban ha kell, ez bizonyíték, nem ígéret.  ;D

Ráadásul nevetségesen olcsó, én valami féléves adagomat (napi 2x25mg) vettem meg 10k Huf alatt postaköltséggel együtt...

2013. Augusztus 21. - 18:56:45
Válasz #1094
Nem elérhető

Maszat


Én 150mg-ot akarok használni naponta. Ezek szerint az sok?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26