2024. Április 29. - 01:29:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: műtét utáni reinkarnációs napló  (Megtekintve 57145 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Augusztus 24. - 15:49:07
Válasz #15
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
No,akkor elkezdem a naplószerű jelentéseimet.Az elmúlt hetet kihagynám legszívesebben az emlékezetemből...dehát az is megtörtént.

A műtét eredeti időpontja 2009.augusztus 10. lett volna..de..
A műtét előtti héten egyszercsak a torkomál egy nyirokmirigy begyulladt,össze vissza rohangáltunk füll-orr-gégésztől,fül-orr gégészig,körzetiig.Kaptam egy borzalmas nagy adag antibiotikumot(saját felelősségre 4x1000mg-ot a gyógyulás érdekében).Aki tudja milyen katabolikus hatása van az antibiotikumoknak,nem kell mondanom hogy edzés nuku...hát nem egyszerűen épített le testileg .
ÍTervezett indulás aug.10 hajnal..
utolsó telefon aug.09-én délután az orvosnak.Elmondtam mit kellett szednem,milyen betegség döntött le..Már a kórházi pakkom mellől hívtam,mikor is közölte velem az orvos,hogy így ő ezt nem tudja vállalni,sőt már az altatóorvos is elküldene,ezért most ne menjünk Sopronba(műtét színhelye),várjak egyhetet,menjek el vérvételre..ha ok akkor 1 hét múlva tali Sopronban.'7-én vizsgálatok,anesztes megbeszélés,18(kedd) műtét...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 15:58:18
Válasz #16
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
...majnem így is lett :violinplay3:
augusztus 17.hétfő.
Hajnalban utazás Sopronba,kórház megkeresés...ok minden.Tervezgettem hogy mit csinálok majddélután,hiszen van egy napom a műtétig..
8.30.bejelentkezés a kórház traumatológiai osztályra,nincs sok beteg,sorbanállunk..5percig...
Egyszercsak nyílik az ajtó,kijön az én orvosom..mosolyog mikor meglát...na,mondom vajon mi a f...sz lehet,ennyire örül nekem ????...
Int,hogy menjek oda.Azt mondja mosolyogva-mi van Lantos úr,mi finomat reggelizett?
-Semmit,gondoltam vérvétel,stb,mondtam
-Nagyszerű,van egy jó hírem a rosszban,ma műtöm :)
-Fain ***))) mondtam,de örültem hogy meg lesz és nem kell plusz napot eltöltenem.
Már vették is a vért,feltolták a branült és mondták mehetek mindjárt az altatóorvossal megbeszélni a dolgokat
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 16:11:42
Válasz #17
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
....az anesztes mindenképpen le akart beszélni az altatásról,azt mondta,hogy ad egy injekciót a nyakamba :-O,az lezsibbasztja a vállam,nem érzek semmit,esetleg nyom egy kis altatatót az infúziómba.
Tudod kit fogsz nyakon szúrni?(gondoltam),aztán diplomáciai tárgyalásokat kezdtünk az altatásomat illetően o:)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 16:16:01
Válasz #18
Nem elérhető

George


....az anesztes mindenképpen le akart beszélni az altatásról,azt mondta,hogy ad egy injekciót a nyakamba :-O,az lezsibbasztja a vállam,nem érzek semmit,esetleg nyom egy kis altatatót az infúziómba.
Tudod kit fogsz nyakon szúrni?(gondoltam),aztán diplomáciai tárgyalásokat kezdtünk az altatásomat illetően o:)
Egy komplett feltárást igénylő műtétet érzéstelenítővel ő bevállalna? ***)))

2009. Augusztus 24. - 16:22:16
Válasz #19
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
..néhány óra múlva vittek is a műtőbe..
Amire emlékszem- a srác aki betolt azelőkészítőbe a többieknek elkezdett dumálni:
na,kinek nagy még a pofája,hmm?,Látjátok,hozom a testőrömet,add csak meg a pénzemet,stb...gondoltam,milyen mókás gyerök ez...
Aztán valami szállítószalg segítségével átpenderítettek a műtőasztalra és ott hagytak..hideg volt és fájt már mindkét vállam mert bár egyhalom izmot vesztettem,mégsem fértem el az asztalon,csak úgy hogy a seggem alá szorítottam a két kezemet,hogy ne essen le..ott még megkérdezte valaki hogy akarok e utoljára szkanderozni,aztán jött az altatás és a "kis" baki,amit írtam már a blogomban.
Következő kép,hogy már tolnak a szobában a helyemre és a távolból hangokat hallok.Egy pillanatra odafigyeltem hogy mit monadnak,de akkor olyan szűnni nem akaró fájdalom hasított a vállamba,amilyet még soha sem éreztem és elképzelni sem tudtam...aztán elkezdett rázni a hideg..és így 40fokos melegben betakartak mint Moszkvát a hóesés.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 16:24:50
Válasz #20
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
....az anesztes mindenképpen le akart beszélni az altatásról,azt mondta,hogy ad egy injekciót a nyakamba :-O,az lezsibbasztja a vállam,nem érzek semmit,esetleg nyom egy kis altatatót az infúziómba.
Tudod kit fogsz nyakon szúrni?(gondoltam),aztán diplomáciai tárgyalásokat kezdtünk az altatásomat illetően o:)
Egy komplett feltárást igénylő műtétet érzéstelenítővel ő bevállalna? ***)))
Nos,igen.Én éreztem jól,mert eredetileg nála csak arthroscopiára voltam beírva,de az orvos mondta hogy közben ha látja hogy szar a vállam,vág..Így lett az eredetileg 40perces kis műtétből egy kétórás filézés.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 16:27:09
Válasz #21
Nem elérhető

Zsuzsi


....az anesztes mindenképpen le akart beszélni az altatásról,azt mondta,hogy ad egy injekciót a nyakamba :-O,az lezsibbasztja a vállam,nem érzek semmit,esetleg nyom egy kis altatatót az infúziómba.
Tudod kit fogsz nyakon szúrni?(gondoltam),aztán diplomáciai tárgyalásokat kezdtünk az altatásomat illetően o:)
Egy komplett feltárást igénylő műtétet érzéstelenítővel ő bevállalna? ***)))
Nos,igen.Én éreztem jól,mert eredetileg nála csak arthroscopiára voltam beírva,de az orvos mondta hogy közben ha látja hogy szar a vállam,vág..Így lett az eredetileg 40perces kis műtétből egy kétórás filézés.


Elég lett volna egy üveg whisky és egy bot,amire ráharapsz.  ;D

2009. Augusztus 24. - 16:31:05
Válasz #22
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
..e napnak a nappali időszakának említésre méltó eseménye volt,amikor megjelent a semmiből egyszercsak Zsuzsi és Prod (1 órával műtét után).
Az igazat megvallva nem voltam még magamnál,csak fenn voltam.Azt tudom hogy viccelődés az volt(főleg ami a kölcsön pizsimet illeti),és hogy hoztak finom regenerációs táplálékkiegészítőket <:-)-köszönöm ezúton is nekik a látogatást-jól esett
Ja és össz-vissz 3 órát volta távol a szobából és Zsófi kislányom szó nélkül megvárt,egyfolytában csak nekem rajzolt tele egy füzetet.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 16:45:20
Válasz #23
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
..később kaptam egy vénás fájdalomcsillapítót,ami nem igazán jött be,fájdalommaradt nagyjából,viszont elkezdett fájni tőle a fejem és kezdett hányingerem lenni.Fejfájás maradt,mígnem vettem be hazai algopirynt.
Az éjjel maga volt a pokol...
A vállamban elkezdtem külön érezni amit csináltak velem a műtéten.Tudtam hogy most a lecsiszolt csont helye fáj..most az összevarrt rotátorköpeny..Kegyetlen volt,a fejemet biccenteni sem tudtam,olyan volt mintha át lennék fúrva és odacsavartak volna a vállamnál fogva az ágyhoz.
Nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek,ugyanis szomjas voltam és pisálni is kellett..elkezdtem a jobb kezemmel lassan csapkodni az ágy mellett,kerestem a kacsát-nem találtam..hú..elkezdtem a vizes flakon felé nyúlni..2cm híján majdnem elértem,ezután úgy szugeráltam mint yoda mester a Csillagok háborújában,de még van mit tanulnom,mert nem mozdult az üveg.
Eldöntöttem hogy mindeképpen megszerzem a kacsát és a vizet(az élet apró örömei)...1órán keresztül cm-rről cm-re csúszva ,kaparva,mindent bevetve,iszonyat fájdalmak közepette sikerült felülnöm :-):-)::.Meglett mindkét tárgy,vissza már nem is feküdtem,félspárgában ülve töltöttem természetesen ébren az éjszakát...
vége a műtét napjának ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 16:57:16
Válasz #24
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.aug18.

Még mindig borzalmas fájdalmak közepette voltam.De ismét segítséget kaptam.Egy barátom,Ambrus Laci a súlyemelő válogatott volt szöv.kapitánya szerzett nekem egy brutálisan erős fájdalom csillapítót.Állítólag ezután már csak 1-1 gyógyszer van a morfium előtt.Nagy meglepetésemre nyílt az ajtó és ezekkel a gyógyszerekkel mint egy igazi futár-lépett be az ajtón Barna Robi,akinek bár gyógyszert nem köszönünk meg,de köszönöm hogy eljött..Ezek a tabletták már hatottak,de nem akartam sűrűn bevenni,nem akartam függővé válni,úgyhogy néha kemény voltam :D és a fájdalmat választottam.
A szemem általában kereszte is állt,kissé kábult voltam
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 17:02:42
Válasz #25
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
..majd kora délután átkötöztek,sajnos még mindig nem tudta talpra állni akkor,ezek szerint brutál altatást kaptam...nesze kisgeci,altatás kellett,most megkapod-gondolhatta az aneszteziológus ****:)))
A nap nagy részében a kórteremben lévő idős bácsival beszélgettem,aki csípőprotézist kapott..éjszaka viszont végignyögte az órákat a fájdalomtól,úgyhogy már ezért sem és a saját fájdalmaim miatt sem aludhattam megint :'(
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 17:06:01
Válasz #26
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.augusztus 19.szerda.
reggel a vizitkor közölték hogy menjek haza :)
Gyors kötözés,zárójelentés kész ...go home
Otthon ismét meg kellett szerkesztenem nyugalmi helyzetemet..nem egyszerű.De itt már a fájdalom is édesebb volt.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 17:07:33
Válasz #27
Nem elérhető

Zsuzsi


Álljál meg! Volt olyan is a kórházban,hogy nem mozgott a karod. Az mi volt?

2009. Augusztus 24. - 17:10:10
Válasz #28
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.aug.20,csütörtök

felálltam sétálni,sajnos a kezem nem mozog még,de az orvos szerint még nem is kell :'(
Jól esett megnézni az előző napi debreceni K-1 gálát a tv-ben.
Néha megnéztem magam a tükörben és konstatálom,hogy ha ebből a testből mégegyszer izmos embert csinálok,akkor tényleg mester vagyok(simán 8))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 17:11:10
Válasz #29
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Álljál meg! Volt olyan is a kórházban,hogy nem mozgott a karod. Az mi volt?
Zsuzsi,nem ijesztgetleg,de még most sem mozog ????...

tény hogy ezt mondtam az orvosnak,ő azt mondta hogy érdekes,ilyet még nem látott,bár igazság szrint 3 az egyben műtét volt,sőt..ma még közölte hogy le kellett vágni a deltaizomból is hogy hozzáférjen..láthatta hogy ezt csúnyán fogadom és rögtön utána mondta,hogy ..de visszavartam..
Tehát jelenleg már nem is tudom hogy mennyi belső varrat,vágás plasztika van a vállamban,plusz ugye a csiszolás...szanaszét vagdalt :angry:
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu