2024. Április 28. - 22:02:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: műtét utáni reinkarnációs napló  (Megtekintve 57139 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 27. - 07:56:04
Válasz #165
Nem elérhető

coach


Akkor kellene még fotózgatni,mert e fényképes gyakorlatok még nagyon az elején voltak. Tehát csak kell majd még  a gyakorlatokat csinálnia,gyógytornáznia,legalább a többiek segítése miatt is. Ennek örülök ))=/

2009. November 27. - 08:31:55
Válasz #166
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. November 27. - 10:52:20
Válasz #167
Nem elérhető

Seth


Lerendezitek Ti ezt családon belül! ;D

2009. December 13. - 17:29:58
Válasz #168
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Itt is elnézését kell kérnem a gyógytornászomnak,Labancz Ágnesnek,mert nem jelentem meg már a gyógytornákon,azokat itthon végzem éjjelente,amikor még van 1-1 lyukas negyedórám.Nem vagyok hálátlan,ígérem még beugrom elbúcsúzni a kórházba.Hiszen rengeteget köszönhetek Neki a segítségért amit adott hogy le tudjuk rövidíteni az egyéves folyamatot 3 hónapra...
Lassan majd azt hiszem lezárom ezt a topikot hiszen már rendesen edzek,bár még óvatosan,de kezdek magamra találni már a teremben edzés közben és jóleső bedurranásaim és jóleső fájdalmas izomlázaim vannak.Ez az ami hiányzott az utóbbi hónapokban.
Most már csak a nagy hajvágás van hátra.
Ha tudtok,javasoljatok valami új frizura témát ?:-/. ****:)))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. December 13. - 17:48:55
Válasz #169
Nem elérhető

fastor


Itt is elnézését kell kérnem a gyógytornászomnak,Labancz Ágnesnek,mert nem jelentem meg már a gyógytornákon,azokat itthon végzem éjjelente,amikor még van 1-1 lyukas negyedórám.Nem vagyok hálátlan,ígérem még beugrom elbúcsúzni a kórházba.Hiszen rengeteget köszönhetek Neki a segítségért amit adott hogy le tudjuk rövidíteni az egyéves folyamatot 3 hónapra...
Lassan majd azt hiszem lezárom ezt a topikot hiszen már rendesen edzek,bár még óvatosan,de kezdek magamra találni már a teremben edzés közben és jóleső bedurranásaim és jóleső fájdalmas izomlázaim vannak.Ez az ami hiányzott az utóbbi hónapokban.
Most már csak a nagy hajvágás van hátra.
Ha tudtok,javasoljatok valami új frizura témát ?:-/. ****:)))
szerintem amivel fel szoktál lépni nálad a tökéletes, eseltleg rövidebben felül, felzselézve? ;D
GRatulálok a Gyógyuláshoz ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 13. - 17:55:05
Válasz #170
Nem elérhető

L


Itt is elnézését kell kérnem a gyógytornászomnak,Labancz Ágnesnek,mert nem jelentem meg már a gyógytornákon,azokat itthon végzem éjjelente,amikor még van 1-1 lyukas negyedórám.Nem vagyok hálátlan,ígérem még beugrom elbúcsúzni a kórházba.Hiszen rengeteget köszönhetek Neki a segítségért amit adott hogy le tudjuk rövidíteni az egyéves folyamatot 3 hónapra...
Lassan majd azt hiszem lezárom ezt a topikot hiszen már rendesen edzek,bár még óvatosan,de kezdek magamra találni már a teremben edzés közben és jóleső bedurranásaim és jóleső fájdalmas izomlázaim vannak.Ez az ami hiányzott az utóbbi hónapokban.
Most már csak a nagy hajvágás van hátra.
Ha tudtok,javasoljatok valami új frizura témát ?:-/. ****:)))

Szerintem megfontolandó, hogy olyan hajad legyen mint Jay Cutlernek újabban. Biztosan jól állna  ;D ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. December 13. - 21:08:23
Válasz #171
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
...ez nekem már nagyon Johnny Bravo-s ****:)))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. December 13. - 22:05:38
Válasz #172
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.