2024. Április 28. - 20:01:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ki milyen táplálékkiegészítő kombinációt használ tömegnöveléskor?  (Megtekintve 35040 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 21. - 17:31:45
Megtekintve 35040 alkalommal

Akezdetfia

Vendég
Üdv Mindenkinek!  #:-)

Ide leírjatjátok azokat a táplálékkiegészítőket amelyeket használtok, használtatok tömegnöveléskor, vagy ha most akar valaki beruházni táplálékkiegészítőre akkor leírhatja és lehet hogy az itt elhangzottak alapján választhat valami jobbat is! 8-}  Szóval jöhet minden ami kapcsolatos a tömegnövelés+táplálékkiegészítővel  =/+'  :-oD   

Jelenleg én most Syntha6-ot fogyasztok, közvetlen edzés után szoktam inni egy adagot. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve! Ízre nagyon finom  ;D viszonyítani nem nagyon tudom más termékhez mert ez az első étrendkiegészítőm.

 /:-)

2009. Október 21. - 17:39:32
Válasz #1
Nem elérhető

hopika


Mivel látva a képeidet és amennyit "zabálsz" mellette-úgy érzem,hogy nem fogsz egykönnyen zsírosodni.Én az Up Your Mass-t ajánlanám napközben és edzés után.Estére maradhat a Syntha 6,vagy a Probolic Sr,vagy egy sima savó túróval keverve.
Majd a többiek kiegészítik,de szerintem neked egyelőre ennyi bőven elég.
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 21. - 18:44:41
Válasz #2
Nem elérhető

Rob


MHP-Glutamine-sr + Dymatize Kreatin Monohydrate. Ettől a párostól lehet "vállasodni"  ;D
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Október 21. - 19:31:31
Válasz #3
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kezdésnek szerintem is elég a fehérje,glutamin,kreatin kombó.
Még mellé mehet valami normál dózisú multivitamin készítmény is, pl. Dymatize Super Multi.
 ****:)))))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 21. - 20:37:45
Válasz #4
Nem elérhető

George


Volt már: - Up Your Mass+Nitro-Tech+Cell-Tech+NaNox9
             - True Mass+Dymatize Elite Whey+Dymatize Glutamin+Dymatize Super Amino+MHP Probolic SR
             - Twinlab Whey+Dym. Amino
             - Myofusion+Twinlab folyékony amino(most)
A fentiekhez néha hozzájött ON Whey(R.I.P.  :'( ), de ahogy haladok előre, úgy látom magamon, hogy nálam annyira nem befolyásol az "extra" glutamin, tömegnövelő, stb...sokaknál viszont kell minden. Biztos lehetne rengeteget csiszolni az összeállításomon, nekem most ez jött be. Ami fix, hogy ez a termékpaletta amin nem változtatnék...MHP, BSN, Muscletech,  :-! Gaspari :-){ , esetleg Twinlab...próbáltam már szinte mindent, de a minőség innen jött be az edzéseimre és a kinézetemhez ****:))))))

2009. Október 21. - 21:03:41
Válasz #5

Akezdetfia

Vendég
Köszi hogy írtatok srácok  ;-oo-;

A közeljövőben akarok majd összeálítani valami jó kis kombót  :-oD  de már annyi fajta van hogy ez nem egyszerű  :-Đ 

Amit eddig kikalkuláltam az, az edzés elötti NO fokozó, 1 adag NO xplode és 1 adag Plasmacore. Meg edzés közben folyékony amino Twinlab nevű cég gyártja , asszem olyan amit George írt. Aztán a többit nem tudom, hogy most vegyek egy komplett tömegnövelőt vagy pedig fehérje+glutamin+kretin  ????... 

2009. Október 21. - 21:05:52
Válasz #6
Nem elérhető

George


Amit eddig kikalkuláltam az, az edzés elötti NO fokozó, 1 adag NO xplode és 1 adag Plasmacore.
????... A NO Xplode és a Plasmacore is fokozók, melyiket akarod? Mert a kettő együtt felesleges.

2009. Október 21. - 21:07:46
Válasz #7

Akezdetfia

Vendég
Amit eddig kikalkuláltam az, az edzés elötti NO fokozó, 1 adag NO xplode és 1 adag Plasmacore.
????... A NO Xplode és a Plasmacore is fokozók, melyiket akarod? Mert a kettő együtt felesleges.

Hát úgy gondoltam hogy a kettőt egyszerre  ;D , vagy úgy szerinted felesleges? ha felesleges akkor szerinted melyik a jobb?

2009. Október 21. - 21:10:02
Válasz #8
Nem elérhető

George


Amit eddig kikalkuláltam az, az edzés elötti NO fokozó, 1 adag NO xplode és 1 adag Plasmacore.
????... A NO Xplode és a Plasmacore is fokozók, melyiket akarod? Mert a kettő együtt felesleges.

Hát úgy gondoltam hogy a kettőt egyszerre  ;D , vagy úgy szerinted felesleges? ha felesleges akkor szerinted melyik a jobb?
Mivel teljesen kezdő vagy, ezért az egyik bőven elég lenne. És ha választani kell, akkor a Plasmajetet mondanám ;D

2009. Október 21. - 21:15:06
Válasz #9

Akezdetfia

Vendég
Amit eddig kikalkuláltam az, az edzés elötti NO fokozó, 1 adag NO xplode és 1 adag Plasmacore.
????... A NO Xplode és a Plasmacore is fokozók, melyiket akarod? Mert a kettő együtt felesleges.

Hát úgy gondoltam hogy a kettőt egyszerre  ;D , vagy úgy szerinted felesleges? ha felesleges akkor szerinted melyik a jobb?
Mivel teljesen kezdő vagy, ezért az egyik bőven elég lenne. És ha választani kell, akkor a Plasmajetet mondanám ;D

Ok, akkor csak egyet választok  :azn: a harmadik az volt ami írtál a Plasmajet, csak arról nem találtam annyi infót hogy kinek mennyire vált be, nekem úgy jött le hogy van akinek nagyon bejött valakinek meg nem igazán, aztán hogy most mi lehet az igazság azt nem tudom  ????... amúgy te próbáltad már a Plasmajetet?

2009. Október 21. - 21:16:38
Válasz #10
Nem elérhető

endre66


Ha egyetlen kiegészítőt választhatnék (ami sokszor nem is áll messze a hétköznapok valóságától), én végtelen boldog lennék életem végéig a BSN True Mass sütikrémes verziójával.  :-oD @:-)

2009. Október 21. - 21:22:44
Válasz #11
Nem elérhető

parrre


Nekem (az alap nagyobb tálálékbevitel mellett) edzés utánra  Anator P70 jött be, Melléje meg az Alri Jungle Warfare, meg a Gaspari Plasma Jet. Na ez a 3 együtt, erőben is, méretben is odabaszott.  =/+' =/+' @:-) @:-)

2009. Október 21. - 21:23:06
Válasz #12

Akezdetfia

Vendég
Ha egyetlen kiegészítőt választhatnék (ami sokszor nem is áll messze a hétköznapok valóságától), én végtelen boldog lennék életem végéig a BSN True Mass sütikrémes verziójával.  :-oD @:-)

Hát ez elég meggyöző volt  :o  :azn: én három fajtát néztem de nem tudom eldönteni hogy melyik lenne a legjobb  ????...  

                      (BSN) TrueMass
                      (MuscleTech)  MassTech
                      (MHP) UpYourMass
                                  ????...



                              
                              

2009. Október 21. - 21:26:32
Válasz #13
Nem elérhető

parrre


Egyébként a PlasmaJet- ről a termék tesztek/Gaspari full brutal ... topicban olvashatsz. Hát nem egy tál szamóca a cucc !  8-)

2009. Október 21. - 21:26:51
Válasz #14
Nem elérhető

George


Amit eddig kikalkuláltam az, az edzés elötti NO fokozó, 1 adag NO xplode és 1 adag Plasmacore.
????... A NO Xplode és a Plasmacore is fokozók, melyiket akarod? Mert a kettő együtt felesleges.

Hát úgy gondoltam hogy a kettőt egyszerre  ;D , vagy úgy szerinted felesleges? ha felesleges akkor szerinted melyik a jobb?
Mivel teljesen kezdő vagy, ezért az egyik bőven elég lenne. És ha választani kell, akkor a Plasmajetet mondanám ;D

Ok, akkor csak egyet választok  :azn: a harmadik az volt ami írtál a Plasmajet, csak arról nem találtam annyi infót hogy kinek mennyire vált be, nekem úgy jött le hogy van akinek nagyon bejött valakinek meg nem igazán, aztán hogy most mi lehet az igazság azt nem tudom  ????... amúgy te próbáltad már a Plasmajetet?
Azok közül amiket eddig próbáltam a Plasmajet jött be a legjobban. Volt már NaNo x9, NaNo Vapor, SuperPump, Plasmacore...ha gyenge a gyomrod, akkor a Plasmacore felejtős. Nagyon. Nekem a 3 kanál sem okozott gondot, de nem is hozott jobb bedurranást mint a 2, viszont más meg az egytől is kidobta a taccsot :---- A Plasmajet nálam durván kihozta az ereket, bevétel után egy órán belül arcpír, merevedés ;D, és edzésen valami iszonyatos bedurranás, ami olyan, hogy simán újra tudod durrantani az edzett izmot....Nálam 10/10.