2024. Április 30. - 17:31:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 443696 alkalommal)

Needfor940 és 3 vendég van a témában

2024. Április 15. - 22:56:34
Válasz #6615
Nem elérhető

kappl


Heti 110mg driada testo ena 24es teszto szintet és 208as ösztrogén szintet hozott. Hogy én mennyire aromatizálok nem hiszem el -.- jó, igaz a tzsm 15-16 % körül van.
Az a testzsír nem magas. A teszto jó ez a lényeg!

Arra pont elég, h az ereket elfedje 😅 bár kicsit kandikalnak kifelé, de az semmi.
Igen a teszto jó és már ez is nagy segítség :)

2024. Április 16. - 11:36:12
Válasz #6616
Nem elérhető

Lolka


 #:-)

Srácok én csak azt nem értem h évek otta vásárolgat mindenki és gondolom edző termekbe jár edzeni akkor hogy hogy nem alakult még egy személyes kontakt? Veszitek a franc se tudja kitől ami vagy meg jön vagy nem! + reklamálni nem is lehet!
Külföldről rendelni 50-50%-ban benne van az hogy vagy megjön vagy nem vagy lefoglalja a vám vagy szar lesz a cucc.
Na ti tudjatok.  ;-oo-;

2024. Április 16. - 13:11:54
Válasz #6617
Nem elérhető

Snatural


#:-)

Srácok én csak azt nem értem h évek otta vásárolgat mindenki és gondolom edző termekbe jár edzeni akkor hogy hogy nem alakult még egy személyes kontakt? Veszitek a franc se tudja kitől ami vagy meg jön vagy nem! + reklamálni nem is lehet!
Külföldről rendelni 50-50%-ban benne van az hogy vagy megjön vagy nem vagy lefoglalja a vám vagy szar lesz a cucc.
Na ti tudjatok.  ;-oo-;

Szia! Lennél a személyes kontaktom? :-)
Na ugye.

Nálunk a terembe senki sem kokszol... csak én  8-)

2024. Április 16. - 13:35:55
Válasz #6618
Nem elérhető

Janó


#:-)

Srácok én csak azt nem értem h évek otta vásárolgat mindenki és gondolom edző termekbe jár edzeni akkor hogy hogy nem alakult még egy személyes kontakt? Veszitek a franc se tudja kitől ami vagy meg jön vagy nem! + reklamálni nem is lehet!
Külföldről rendelni 50-50%-ban benne van az hogy vagy megjön vagy nem vagy lefoglalja a vám vagy szar lesz a cucc.
Na ti tudjatok.  ;-oo-;
Nem mindenki lakik Pesten. A városunkban meg a helyi dielerek ugyanazt a szart arulják ami a Teljesitmenyfokozok.hu vagy mi a szar oldalon van ami már 15 éve is ugyanolyan szar volt, lásd iráni! Proviron, lapharma stanozol és tarsai..De ha ezt elmondod neki még ő van megsértve. Úgyhogy inkább a netes kontakt.

2024. Április 16. - 17:57:09
Válasz #6619
Nem elérhető

Damn


Skacok, sokan 1 nap után várják hogy a 30x centis karja 50es legyen... Ennyit arról hogy mi nullás és mi nem :D
De mellesleg én addig egy gyártóra se írok se jót se rosszat míg vérvételen nem nézettem meg hogy mi a helyzet... És nyilván nem nem a kúra kezdete után 1 - 2 napra megyek :D
Pl sokan azt mondták a hilmára is hogy nem az igazi stb stb... És a labor vizsgálatok egyáltalán nem azt mutatják nekem, teljesen hozza az elvártat...
De a driada is rendben van, legalábbis a szurisok teljesen tökéletesek!!
Ezekért ezerszer előbb adnék pénzt, mint amit itt magyarba árulnak pezcukrokért...

2024. Április 16. - 19:38:13
Válasz #6620
Nem elérhető

Hard74


Sziasztok.
Régen írtam ide,most jövök egy újabb laboreredménnyel.Hilma testo ena heti ~500mg+Hilma Drosta ena heti ~300mg.A masteronban nem vagyok biztos, hogy tényleg az, ha csak az ösztro szintet nézem.
https://kepkuldes.com/image/Th1S5y

2024. Április 16. - 21:06:01
Válasz #6621
Nem elérhető

Janó


Sziasztok.
Régen írtam ide,most jövök egy újabb laboreredménnyel.Hilma testo ena heti ~500mg+Hilma Drosta ena heti ~300mg.A masteronban nem vagyok biztos, hogy tényleg az, ha csak az ösztro szintet nézem.
https://kepkuldes.com/image/Th1S5y
Igen az shbgnek is alacsonyabbnak kéne lennie ennyi drostatol.
Na kivancsi leszek nekem hogy működik majd a drosta propi 4 napja kezdtem, majd beszámolok róla.

2024. Április 17. - 12:20:18
Válasz #6622
Nem elérhető

Hard74


Sziasztok.
Régen írtam ide,most jövök egy újabb laboreredménnyel.Hilma testo ena heti ~500mg+Hilma Drosta ena heti ~300mg.A masteronban nem vagyok biztos, hogy tényleg az, ha csak az ösztro szintet nézem.
https://kepkuldes.com/image/Th1S5y
Igen az shbgnek is alacsonyabbnak kéne lennie ennyi drostatol.
Na kivancsi leszek nekem hogy működik majd a drosta propi 4 napja kezdtem, majd beszámolok róla.
Shbg-m eddig ez a legalacsonyabb.45 fölött van mindig, sőt volt már 78 is 28as teszto mellett trt-ben.

2024. Április 17. - 13:51:00
Válasz #6623
Nem elérhető

Thomas2024


Sziasztok.

45 éves vagyok, 82 kg, 192 cm...egy gasztro és stressz probléma miatt fogytam amit nagyon nehezen állítottam meg, illetve most is sajnos nem sikerül híznom kurvara idegesít a dolog. Olyan 5 kg ment le, de annak egy része sajnos izom.
Étvágy nulla, így minden erőm kell hozzá, hogy ne legyen kalóriadeficitem...

Szeretném megkérdezni, Megestrol-hoz hozzáférek, hogy az jó egyáltalán, vagy felejtős. Van tabletta meg folyadék is..
Megestrol-acetate

Ha az butaság, akkor milyen valami alap cucc létezik, amivel étvágyat tudok csinálni és pár kilót visszahozni. Az 5 kg ami lement már nagyon szép lenne, de a felével is beérném első körben.
Tablettás cucc, bökni nem szeretnék...

Köszi ha tudsz segíteni


2024. Április 17. - 13:53:21
Válasz #6624
Nem elérhető

Janó


Sziasztok.
Régen írtam ide,most jövök egy újabb laboreredménnyel.Hilma testo ena heti ~500mg+Hilma Drosta ena heti ~300mg.A masteronban nem vagyok biztos, hogy tényleg az, ha csak az ösztro szintet nézem.
https://kepkuldes.com/image/Th1S5y
Igen az shbgnek is alacsonyabbnak kéne lennie ennyi drostatol.
Na kivancsi leszek nekem hogy működik majd a drosta propi 4 napja kezdtem, majd beszámolok róla.
Shbg-m eddig ez a legalacsonyabb.45 fölött van mindig, sőt volt már 78 is 28as teszto mellett trt-ben.
Dht származékok csökkentik SHBGt nálam proviron, stana, S23 sarm mindig nagyon leviszi már napi 20 mg elég hogy 12 körül legyen .

2024. Április 17. - 15:17:34
Válasz #6625
Nem elérhető

Snatural


Sziasztok.
Régen írtam ide,most jövök egy újabb laboreredménnyel.Hilma testo ena heti ~500mg+Hilma Drosta ena heti ~300mg.A masteronban nem vagyok biztos, hogy tényleg az, ha csak az ösztro szintet nézem.
https://kepkuldes.com/image/Th1S5y

Ilyen f@sza teszto szinthez nem is olyan magas ez az E2.
Nekem már 50 körül 500 fölé ment...
Később a mster mellé is kellett az AI

2024. Április 18. - 09:55:27
Válasz #6626
Nem elérhető

Hades


Valaki járt már úgy npp-nel hogy amikor használta gyorsabban elment szex közbe? 2 és fel hete használok 150 mgt, de azóta kb 5 perc és vegem ..

2024. Április 18. - 09:56:16
Válasz #6627
Nem elérhető

Lolka


#:-)

Srácok én csak azt nem értem h évek otta vásárolgat mindenki és gondolom edző termekbe jár edzeni akkor hogy hogy nem alakult még egy személyes kontakt? Veszitek a franc se tudja kitől ami vagy meg jön vagy nem! + reklamálni nem is lehet!
Külföldről rendelni 50-50%-ban benne van az hogy vagy megjön vagy nem vagy lefoglalja a vám vagy szar lesz a cucc.
Na ti tudjatok.  ;-oo-;
Nem mindenki lakik Pesten. A városunkban meg a helyi dielerek ugyanazt a szart arulják ami a Teljesitmenyfokozok.hu vagy mi a szar oldalon van ami már 15 éve is ugyanolyan szar volt, lásd iráni! Proviron, lapharma stanozol és tarsai..De ha ezt elmondod neki még ő van megsértve. Úgyhogy inkább a netes kontakt.


Én sem Pesten lakom! + netről rendelem (egy régi muki.., akitől jobbat korrektebbet nem igen tudok!)

2024. Április 18. - 10:02:26
Válasz #6628
Nem elérhető

Lolka


Nosza viszont…
Ki hallott mostanában vagy esetleg használt e ő vagy megbízható ismerőse Omega NPP-300-at? (Csak mert elég jónak tűnik mostanában)

2024. Április 18. - 16:25:36
Válasz #6629
Nem elérhető

Szuszi