Fórum > Termékáttekintések - segítség

ANABOL-5 vs MASS-FX

(1/5) > >>

commonse:
Sziasztok,

Olyan terméket keresek, ami a naturál kategórián belül talán legütősebb anabolikus hatást képes kifejteni a visszajelzések alapján. Bár szteroid közeli hatású kiegészítő nincs, ezen a vonalon a fenti két terméket néztem ki.

Várnám a hozzászólásokat a tapasztaltabb, a fenti termékeket már kipróbált felhasználóktól, de új ötletektől sem zárkózom el.

Előre is köszönöm!

Rob:
Mass FX-hez inkább Hyperdrol x2 ajánlott.
Több fórumozó is tesztelt együtt,olvasd el a naplójukat!

doncicco:

--- Idézetet írta: commonse - 2010. Február 09. - 09:57:35 ---Sziasztok,

Olyan terméket keresek, ami a naturál kategórián belül talán legütősebb anabolikus hatást képes kifejteni a visszajelzések alapján. Bár szteroid közeli hatású kiegészítő nincs, ezen a vonalon a fenti két terméket néztem ki.

Várnám a hozzászólásokat a tapasztaltabb, a fenti termékeket már kipróbált felhasználóktól, de új ötletektől sem zárkózom el.

Előre is köszönöm!

--- Idézet vége ---

Jungle Warfare (nyugodtan kijelenthetjük szteroidközeli) ****:))))))

miki_nrg:
Inkább költsd bármilyen más tápkiegre a pénzedet... mint ezekre a szarokra  ;D
Ezeknek a termékeknek akkor lenne értelme ha már minden tápkieged megvan. Vitaminok, aminosavak, fehérjék, kreatinok, enrgizáló cuccok, antioxidánsok stb stb és ha még mindig marad pénzed akkor jöhetnek ilyesmik.
Szerintem ha minden megvan akkor már lehet számolni egy havi 30-40ft-ot csak tápkiegre erre rányomni még egy ilyen minimum 10e ft-os cuccot már szép kis összeg  ::)

Gabe:
Miki már megint olyan agresszív vagy! ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése