Fórum > Edzés programok

Edzésterv !!!! Help Me

(1/6) > >>

mark10111:
Üdv.Segítségért fordulok hozzátok 15 éves 66 kg 177 cm-es fiú vagyok és kollégista és szeretnék egy kicsit izmosodni és ott a kollégiumban van is erre lehetőség(edzőterem)
De sajnos azt sem tudom hogy álljak neki sosem csináltam ilyet ezért kérem  a segítségetek edzésterv akármi jöhet (nagyon alacsony költség vetéssel ) előre is köszönöm :)

H. Laci:

--- Idézetet írta: mark10111 - 2013. Szeptember 29. - 09:36:54 ---Üdv.Segítségért fordulok hozzátok 15 éves 66 kg 177 cm-es fiú vagyok és kollégista és szeretnék egy kicsit izmosodni és ott a kollégiumban van is erre lehetőség(edzőterem)
De sajnos azt sem tudom hogy álljak neki sosem csináltam ilyet ezért kérem  a segítségetek edzésterv akármi jöhet (nagyon alacsony költség vetéssel ) előre is köszönöm :)

--- Idézet vége ---
Te még sajnos annyira tájékozatlan vagy hogy egy könyvet lehetne neked írni a dolgokról, illetve akármennyire is akarnánk rengeteg mindent élőben lehet csak megmutatni és kijavítani, például a gyakorlatok végrehajtását. Ne vár el hogy mások ezeket az információkat alád rakják, holott ennek a sportnak is vannak szakemberei akik óránként 2-3-5 ezer forintokat kérnek meg még többet is.  ?:-) a barátod, lehet találni úgy nevezett alapismereteket ( o:) ) abban mindent megtalálsz ami számodra fontos, vagy pedig ha vidéki vagy, keress egy normális termet, vegyél egy havi bérletet aztán szépen illedelmesen kérd meg a pultban álló emberkét hogy segítsen.  :)

cpggyurma:

--- Idézetet írta: H. Laci - 2013. Szeptember 29. - 10:15:34 ---
--- Idézetet írta: mark10111 - 2013. Szeptember 29. - 09:36:54 ---Üdv.Segítségért fordulok hozzátok 15 éves 66 kg 177 cm-es fiú vagyok és kollégista és szeretnék egy kicsit izmosodni és ott a kollégiumban van is erre lehetőség(edzőterem)
De sajnos azt sem tudom hogy álljak neki sosem csináltam ilyet ezért kérem  a segítségetek edzésterv akármi jöhet (nagyon alacsony költség vetéssel ) előre is köszönöm :)

--- Idézet vége ---
Te még sajnos annyira tájékozatlan vagy hogy egy könyvet lehetne neked írni a dolgokról, illetve akármennyire is akarnánk rengeteg mindent élőben lehet csak megmutatni és kijavítani, például a gyakorlatok végrehajtását. Ne vár el hogy mások ezeket az információkat alád rakják, holott ennek a sportnak is vannak szakemberei akik óránként 2-3-5 ezer forintokat kérnek meg még többet is.  ?:-) a barátod, lehet találni úgy nevezett alapismereteket ( o:) ) abban mindent megtalálsz ami számodra fontos, vagy pedig ha vidéki vagy, keress egy normális termet, vegyél egy havi bérletet aztán szépen illedelmesen kérd meg a pultban álló emberkét hogy segítsen.  :)

--- Idézet vége ---

Jól mondja a Laci! Akkor vigyázz ha a teremben egy csinis lány áll a pult mögött, az nem biztos hogy tud majd adni jótanácsot,de legalább edzés közben motivállóan hat :)

XA:
Egyébként kezdj visszafele olvasni (na nem fordítva  ;D) a fórumon, mert minden információt megtalálsz, edzéstervek, táplálkozás, táplálékkiegészítő használat (ha odáig eljutsz majd), és sok még sok hasznos dolgot.
De jobb, ha a teremben is megkérsz egy-két öreg motorost, hogy néha segítsen, csak arra vigyázz hogy ne légy túl ragancs  ;D, mert ők is edzeni mennek le, de biztosan lesz olyan aki szívesen segít.
És olvass.

Gabe:
Az a baj, hogy minden seggfej azt hiszi, hogy ez a sport annyiból áll, hogy rángatjuk a súlyokat, isszuk a fúvatóporos turmixot, meg koxol mindenki.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése