2024. Május 16. - 17:34:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Drog legalizálása vagy tiltása  (Megtekintve 51725 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2014. Február 24. - 22:24:17
Válasz #210
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 25. - 10:14:50
Válasz #211
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem a témához tartozik, de nagyon jó cikk ugyaninnen:  ;)

http://vs.hu/629-dollarba-kerul-snowden-mobilja-0224/
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Február 25. - 16:27:57
Válasz #212
Nem elérhető

Maszat


Én kaptam már meg a kinyomtatott sms-eimet, és beszélgetéseimet, és azt nem a készülékből szedték ki, hanem eleve el van mentve minden a mobil hálózatot üzemeltető társaság részéről, 5 évre visszamenőleg. Eeve 2 éve nem volt már meg a készülék. Ez nem urban legend, mindenki tudja. Sajnos Én tapasztaltam is. Gondolom ezekhez a telefonokhoz nem csinálnak külön titkos szolgáltatót, aki működteti az egész hálózatot. Mi titkos már manapság? Én ugyan nem vagyok paranoiás, de tudom ha valamit meg akarnak tudni, akkor azt meg is tudják.

"Nem száz százalékosan, de azért nagyon biztonságos"

Ezzel a mondatával pedig az egész cikk hitelét vesztette számomra. Én hihetetlennek tartom, hogy a telefonszolgáltatót ki lehet zárni egy szoftveres titkosítással. Szerintem ez egy nagy kamu, amin igenis meg fognak gazdagodni.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 25. - 16:44:56
Válasz #213
Nem elérhető

Maszat


Én kaptam már meg a kinyomtatott sms-eimet, és beszélgetéseimet, és azt nem a készülékből szedték ki, hanem eleve el van mentve minden a mobil hálózatot üzemeltető társaság részéről, 5 évre visszamenőleg. Eleve 2 éve nem volt már meg a készülék. Ez nem urban legend, mindenki tudja. Sajnos Én tapasztaltam is. Gondolom ezekhez a telefonokhoz nem csinálnak külön titkos szolgáltatót, aki működteti az egész hálózatot. Mi titkos már manapság? Én ugyan nem vagyok paranoiás, de tudom ha valamit meg akarnak tudni, akkor azt meg is tudják.

"Nem száz százalékosan, de azért nagyon biztonságos"

Ezzel a mondatával pedig az egész cikk hitelét vesztette számomra. Én hihetetlennek tartom, hogy a telefonszolgáltatót ki lehet zárni egy szoftveres titkosítással. Szerintem ez egy nagy kamu, amin igenis meg fognak gazdagodni.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 25. - 17:07:43
Válasz #214
Nem elérhető

Maszat


A gépelési hibát akartam javítani, nem idézni  !+"%
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 28. - 16:25:30
Válasz #215
Nem elérhető

Maszat


Többször megvédtem már, de csak kiderül, hogy egy sötét buta paraszt ez is :D Végülis teljesen valószínű, hogy valakit rá lehet beszélni a heroinra, mert a fű legális. Istenem, ezek az érvek  @-o   !+"%

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 28. - 21:06:04
Válasz #216
Nem elérhető

vekony


A valosäg annak valo, aki nem birja a drogokat.

2014. Február 28. - 21:54:25
Válasz #217
Nem elérhető

cpggyurma


Többször megvédtem már, de csak kiderül, hogy egy sötét buta paraszt ez is :D Végülis teljesen valószínű, hogy valakit rá lehet beszélni a heroinra, mert a fű legális. Istenem, ezek az érvek  @-o   !+"%




Nagyon nyomorult egy ember, amugy en ha füveztem soha sem csinaltam semmit, reszegen meg törtem zúztam

2014. Február 28. - 23:01:12
Válasz #218
Nem elérhető

Maszat


Belőlem nem hoz ki agressziót az alkohol sem, pedig kibaszottul ideggyenge ember vagyok. Simán benne van a pakliban, hogy leszakítok egy szekrényajtót ha bebaszom a fejem. Ha iszom, akkor inkább ellazulok. Ha sokat iszok akkor bealszok, vagy hányok. ;D Bár nemszeretem az alkohol hatását, ezért ritkán iszom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Március 01. - 10:52:21
Válasz #219
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Többször megvédtem már, de csak kiderül, hogy egy sötét buta paraszt ez is :D Végülis teljesen valószínű, hogy valakit rá lehet beszélni a heroinra, mert a fű legális. Istenem, ezek az érvek  @-o   !+"%



Én büntetném az update termékek fogyasztását és a sok hazugságot, faszságot, amit ez a nyomi kis ember(Norbi) terjeszt...  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Március 03. - 06:32:54
Válasz #220
Nem elérhető

Gabe


Védjed Maszti, védjed csak, ne hátrálj ki a mentor mellől. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Június 03. - 07:22:24
Válasz #221
Nem elérhető

try2bebig


Többször megvédtem már, de csak kiderül, hogy egy sötét buta paraszt ez is :D Végülis teljesen valószínű, hogy valakit rá lehet beszélni a heroinra, mert a fű legális. Istenem, ezek az érvek  @-o   !+"%




Nagyon nyomorult egy ember, amugy en ha füveztem soha sem csinaltam semmit, reszegen meg törtem zúztam

Detto. A nagyon totálos bulik(hányásig sose ittam magam) legalább 1/5-e végződött konfliktussal, ez egészen a fenyegetéstől a tettlegességig terjedt, de sosem a szokásos 'buliban bebaszva nagy a pofám és belekötök mindenkibe' dolog volt. Nem egy haverommal/barátommal rúgtam össze a port hónapokra, vagy akár végleg ilyen bulik miatt, barátnőkről nem is beszélve, pedig kb 1.5 havonta egyszer iszok. A fűnél még sosem volt ilyen, egyszer iszonyatosan befordultam Amszterdamban, de már másnap is úgy tekintettem rá vissza, mint egy eszméletlen jó és érdekes élményre, megváltozott az élethez való felfogásom. Ugyanilyen intenzitású alkoholos este után szerintem a rendőrségen éjszakáztam volna. Szóval szerintem nem kérdés, fű>>>>alkohol.

Norbinak meg ezt kell mondania, ezt várják el tőle. Azért ő se volt mindig szent (meg lehet most se az, bár lehet a szívbaja miatt megváltozott.).

2014. Június 03. - 23:16:22
Válasz #222
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 04. - 00:07:10
Válasz #223
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Július 12. - 15:15:51
Válasz #224
Nem elérhető

Maszat


Nem voltam még igazi goa buliba. Olyanban voltam, ahol az egyik teremben szólt goa, de ezek nagyrészt a csepeli iparterületen megtartott illegális techno bulik voltak igazából. Olyan igazi mezőn-erdőbe megtartott, tábortüzes goa buliban még nem voltam, de idén ezt megpróbálom pótolni. A Vad Fruttiknak van egy goa című szám,a amiben így énekelnek a goa bulikról. Teljesen átjön, egész nap ezt hallgatom és énekelem ;D

Akármerre néztünk, boldogságot láttunk,
tudod az egyetemes érzés, hogy mindent jól csináltunk.
De-de-de szavaknak, zenének, talán nincs oly keveréke,
mely megközelíthetné, hogy mi ment akkor végbe.

A szabadságot kerestük, de nem találtuk meg,
csak hangerő volt, tág pupillák, kábítószerek.
De úgy éreztük, ez már az a tudatállapot,
amire egy aszkéta csak vágyakozni fog.

Oh szép az élet 's talán te is leszel fiatal!
És akarod a boldogságot, akarod azt hogy eljöjjön hamar!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26