Fórum > A SUPERDROL NG TESZTELÉSE

Superdrol NG. teszt stevestrong módra

(1/13) > >>

stevestrong:
 Üdv Mindenkinek!

Ladyes and Gentleman.....
My name is Strong...
Steve Strong!  8-)

Ebből mind igaz csak a strong nem.  =/+'

Lehetőségem nyilt tesztelni a Superdrol Ng-t, úgy gondoltam, hogy akkor az ajánlott kombinációt kiprobáljuk, tehát lesz még Mass FX, Retain 2, Advanced PCT.   :-oD

Kicsit magamról:
Edzegetek pár éve, volt ídő amikor gondoltam na nem olyan rossz a külsőm, de most kb úgy nézek ki mint egy teliszart búvárruha. Ez az utóbbi pár hónap gondjainak köszönhető. Szeretném megint azt érezni, hogy na nem olyan rossz.... Ugyhogy odabaszunk rendesen.  Łł=

2x16 éves vagyok
Súlyom: 94.4 kg
Kar: 45cm
Mell:123
Comb. 64
Derekam: ezt most hagyjuk..., ha  a köldökömnél mérem két és fél méter !  :----


Hétfőn elkezdtem a tesztet, megvolt hosszú ídő után az első mentálisan is ütős edzésem. (Mell-tricepsz)
Az étkezéseimnél a fehérjebevitelt 220-240g között, a szénhidrátot 450-500g között igyekszem tartani.
Hetente 4x-5x edzem, általában napi két izomcsoportot, egy nagyobbat és egy kisebbet rakok össze, (a láb egy külön napot élvez), ahol a munkasorozatok, 4ek minimum, az ismétléseket pedig 8-12ig határoztam meg most.

Ha lelkileg összeszedem magam talán képet is töltök fel előtte - utána....

Végül mindenkinek eredményes tesztelést kívánok @:-)


God Vazzeg:
Hajrá hajrá  @:-)

shp:
Magasságod lemaradt..  8-)

blade:
Sok sikert! =/+' =/+'

stevestrong:
Köszönöm a bíztatást!
A magasságom:172cm, bocs, hogy elfelejtettem.
Az edzéskedvem feltört, mint a talajvíz. Alig vártam, hogy leérjek a terembe. Hát-bicepsz volt a mai menü,
a bedurranás... cool! :-):-)::
Ez már csak jobb lehet.
Mentálisan máris hatott a stack, úgy érzem jön a motiváció. #:-) Egy ilyen pici lökés kellett, most aztán jöhet a növekedés. =/+'
A héten teszek fel képeket is. /:-)
Most pedig jöhet a jólmegérdemelt {-
                                                    @:-)   NYOMJÁTOK A VASAT!! @:-)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése