Általános Témák > Saját cikkek

Bodybuilding Chat

(1/1006) > >>

Balu:
Sziasztok!

Szeretném, ha lenne egy olyan topik, ahol megdumálunk mindent, ami a testépitéssel kapcsolatos, legyen az edzés, kaja, pihenés, az edzésre ráhangolódás, új rekordok, táplálékkiegészités, regenerálódás stb.
Itt mehet minden...de csak a testépités keretein belül.
Ide nem "jó reggelt" kivánni fogunk belépni, hanem megosztani egymással tapasztalatainkat, edzésmódszereinket.
Irhatjuk ide aznapi edzéseinket is, persze akik nem vezetnek saját edzésnaplót, mert én kiváncsi vagyok pl. Cressler, Endre, Gabe edzéseire is, vannak akik készülnek versenyekre, ők is beszámolhatnak, hogy épp milyen állapotban vannak, hogy érzik magukat, jöhetnek képek, akármi...hajrá!  =/+'


csaba.r:
Akkor kezdeném én!!!!
Kipróbáltam az álighúzást széles fogással, és kurva jó ment már a 4-k ismétlésnél elkezdet égni, még most is feszül.
Legközelebb szuperszetben szerném tolni Oldalemeléssel, mert most elfogyott a nafta.

Prod:
Balu, néha Én is írhatok majd?   ;D

Balu:

--- Idézetet írta: Producer - 2009. Október 06. - 18:35:03 ---Balu, néha Én is írhatok majd?   ;D

--- Idézet vége ---

Neked kötelező, mivel nem vezetsz edzésnaplót.  ;D
Én is ide fogom beirkálni pár edzésemet. Bár mostanában elég hitvány...ma felhúztam, és 170-el ment csak, pedig voltam már 200 felett is. Mondjuk most 88kg vagyok...pehely súly.  !+"%

atleeta:
Nekem akkor egy kérdésem lenne ami lehet h hülyén fog hangzani.Bicepszezésnél 2 gyakorlat után olyan szinten bedurranok, hogy utána képtelen vagyok normális súlyokkal tovább edzeni.Elég ez a két gyakorlat, vagy mi lehet a hiba?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése