2024. Május 14. - 23:54:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: SEGÍTSÉG KEZDŐ ERŐEMELŐKNEK  (Megtekintve 3624 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 19. - 22:38:45
Megtekintve 3624 alkalommal
Nem elérhető

blade


Megpróbálkozok ezzel a topikkal hátha van olyan aki most szeretné elkezdeni a versenyzést vagy csak egyszerűen erősödne.
Az erőemelés bonyolult világában szeretnék segítséget nyújtani ha tudok azoknak akik most kezdik. Szabályok versenyek stb.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2011. Május 24. - 12:52:29
Válasz #1
Nem elérhető

Neoka


Hello!

Most találtam ezt az oldalt, és rengeteg téma van ezért gondoltam írok ide hátha még követed a topicod:) 23 éves vagyok 71 kg, 3 hete kezdtem el edzeni otthon, kialakítottam magamnak egy edzőtermet mert munka mellett nem volt időm lejárni a terembe. Igaz hogy nem tudok mindent tökéletesen edzeni de legalább tudom rendszeresen csinálni. Szóval csináltam magamnak egy edzéstervet, próbálok tudatosan kajálni, de azzal még vannak gondok. Elég gyors az anyagcserém, nehezen növök, ezért vettem egy Jumbo-t meg sok vitamint eszek, reggelente zabpehely-el kezdek. Eddig kb ezeket tudtam megoldani. Igazából megvárom hogy reagálsz e :) vagy vki és utána kérdeznék pár dolgot! Előre is köszi.
So say we all!

2011. Szeptember 21. - 11:51:29
Válasz #2
Nem elérhető

rabbit@


Hello! Már bocs,nem akarok észt osztani,de ha valaki elindít valami témát akkor a beérkező kérdésekre illendő lenne válaszolni is.