Általános Témák > Modern sporttáplálkozás

Minden ami anyagcsere.

<< < (2/2)

csaba.r:
A topicot azért nyitottam mert lehet nem olvastátok, de nekem sikerült a szar táplálkozásommal belasítanom az anyagcserém, és most ezellen próbálok tenni.
Ha valakinek ezzel kapcsolatban van valami tanács akkor szivesen várom, szintúgy mint bármelyik hozzászólást. <:-)

atleeta:
Nagyon jó topic ;-oo-;

Rob:
Mennyi cht,fehérjét eszel most? Hány részre bontva és mikor mennyit?
Mennyi kardio/aerob mozgást végzel,és mennyi súlyzós edzést egy héten?
Mennyi a folyadékbeviteled?

csaba.r:

--- Idézetet írta: Rob - 2009. Október 26. - 21:42:03 ---Mennyi cht,fehérjét eszel most? Hány részre bontva és mikor mennyit?
Mennyi kardio/aerob mozgást végzel,és mennyi súlyzós edzést egy héten?
Mennyi a folyadékbeviteled?

--- Idézet vége ---

Hát ezaz tudom hogy nincs rendbe a kajám és addig amíg nincs másik melóhelyem addig nem is lessz
Heti 2x súlyzós 2x aerob
Folyadékból az alap olyan 5 liter körül mozog de volt már 13 liter víz is.
Amikor be tudtam tartani a kaját akkor ez volt

Szénhidrát:

50g Zab
100g Rizs

Fehérje:

1 kg csirke mell

Ha meló van akkor:

180g durumtészta
300g csírke.

Itt vannak a bajok pont ennél a 70%-nál

Rob:
Hát igen a munka sajnos sok ember edzését megnehezíti... :(
Így nehéz akkor összehozni.
Sztem ha időd engedi próbáld ki,hogy 3napig alacsonyabb ch-n vagy,majd 1nap magasabb ch-n. Versenyzők szokták alkamazni a diéta végefelé,ha belassul az anyagcsere. Sehol nem látom,hogy mennyi zöldséget eszel?
Pedig azt tolni kell minden mennyiségbe+sok rost. Én ha reggelire zabot eszek(szinte mindig) és a nap folyamán pedig barna rizst akkor vmiért többször tudok menni wc-re. Biztos a több rostnak tudható be. Csak a barnarizs+hús kombinációval sztem hosszútávon vigyázni kell,mert elég savas a pH-ja a kettőnek együtt,szóval lúgosiccsssá ;D! De a barna rizs jó GI-vel rendelkezdik,hétköznapian megfogalmazva nem "hízlal"annyira.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése