Általános Témák > MAGYAR TESTÉPÍTŐ ÉS FITNESS VERSENYZŐK

Seth küzdelme és dilemmái..

(1/53) > >>

Lantos Johnny:
Egy másik tehetséges testépítő embert mutatnék most be Nektek.Reméljük hogy elszáll örök kishitűsége és jelentkezik és valami híreket is meg fog osztani Veletek.
Készül e gőzerővel,vannak e még dilemmái,megtanult e már higgadtan viselkedni a színpadon vagy éppen ebben próbálja meg saját magát űberelni a jövőben...
A következőkben  várjuk,hogy Csorbai Seth Ádám meséljen nekünk és mutasson valami olyat,hogy még a szánk is tátva maradjon az ámulattól :-OO

RolandFi:
Ezt már én is várom..............!!!!!!!!!!!Gyerünk,gyerünk...............!!!!!Had jöjjön az információáradat........ :-}

hopika:
Majd jól kilesem őket verseny előtt és tudósítok... ))=/

Tényleg Mr.!
Ha van valami külön igény,akkor tényleg szóljatok előre,mert ez egy kis város és pl.szombaton intéznem kell kulcsot,ha edzeni akartok(gumiszalagom 3 fajta van,ha kell durrantani),vagy szaunázni akartok,akkor telefonálnom kell előtte,hogy be van-e fűtve,stb...

Üdv
T.

Seth:
Megérkeztem  ;) Délután tudtam meg a Johnny fitnessben hogy van topicom! Előzetesen annyit, remélem informatív leszek, és szívesen válaszolok ha lesznek kérdések. Aki látta régebbi topicomat az tudja, hogy szívesen belemegyek a "miért" jellegű kérdésekbe.

Igen nem tartom magam nagy versenyzőnek, főleg ilyen kaliberű magyar mezőny mellett, tisztelem a nálam egy-két kategóriával nagyobbakat... DE! Idén a saját kategóriámban, a saját harcomat fogom vívni! Egyre jobban arra hangolom magam, hogy ne érdekeljen hogy kudarcot vallok e vagy sem, mivel a kudarctól való félelem tesz gyengévé. Az ókori Dávid története jár a fejemben aki 300 emberrel (ismerős szám mi? de ez régebbi story  ;) ) is képes volt csatát nyerni. Az ő hite sosem rendült meg...

Egy olyan fizikummal akarok színpadra lépni, amilyenre ezt a kategóriát tervezték, arányos, száraz, gyenge pontok nélküli! Ez adja meg a klasszikus jelzőt. Tartsatok velem!

...u.i: Most pedig egy kis zabpehely és "On Standard Gold"

Nutzilla:
Go Seth!  ****:))))))

Biztos vagyok benne hogy nagyot fog szólni!  @:-)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése