2024. Május 17. - 06:13:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum Ma - 06:04:22 »
Hali,
Lidokain injekciot szerintetek lehet valamerre szerezni? Merre erdemes nezelodni?
Esetleg barmi alternativat tudtok rá?
Bemész reumatológiára vagy a háziorvosodhoz???!


Beszéltem a háziorvosommal, sajnos nem tud csak úgy kiírni bármennyire is szükséges lenne hogy most kéznél legyen.
Mire kellene neked? Nem tudod beadatni vele?
2
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Janó Dátum 2024. Május 16. - 18:32:37 »
Sziasztok!
Láttam, hogy többen írtátok a driada márkát illetve a hilmát. Ezek tényleg jól működő dolgok? Melyik a jobb a kettő közül?
Musculex.co ról rendeltetek már hilmás dolgokat? Megérkezik a dolog és minden rendben van vele?
Köszi előre is a választ!

Miért nem rendelsz egyenesen a Hilma-tól, annál biztosabb forrás nem létezik:
https://hilmabiocareshop.com/
Driadatol amit próbáltam: Mk677 jó volt
S4 működött
Drosta propi szerintem aluldozisolt
Stana működik
Nolvadex nem hatott nálam/ bimbó duzzanat és fájdalom megmaradt egy hónap szedés után is/
Dhb most van úton remélem jobb lesz drostanal..majd beszámolok róla.
3
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Petyuli Dátum 2024. Május 16. - 16:27:33 »
Hali,
Lidokain injekciot szerintetek lehet valamerre szerezni? Merre erdemes nezelodni?
Esetleg barmi alternativat tudtok rá?
Bemész reumatológiára vagy a háziorvosodhoz???!


Beszéltem a háziorvosommal, sajnos nem tud csak úgy kiírni bármennyire is szükséges lenne hogy most kéznél legyen.
4
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta M.a. Dátum 2024. Május 16. - 16:17:59 »
Sziasztok, kis infó, fél éve bekevertem a hcgt majd lefagyasztottam, most elővettem, ugyanazt a halvány csíkot mutatta (tehát pozitív volt), mint amikor bekevertem, beszurtam, másnap nekem negativat mutatott vizelet után, de azt se az első vizeletbol, mert elfelejtettem, holnap este nyomok egy duplát (1000iu) aztán meglátjuk reggel első vizeletbol mit ad.
5
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Snatural Dátum 2024. Május 16. - 15:23:51 »

Ha csak izületek miatt megy a deca akkor akár 50mg is elég lehet. Sokat tud segíteni valóban.

Igen, van egy kis vállprobléma. Amúgy 50-ről szerettem volna indítani, de lehet így is marad, ha működik.
Köszi.


6
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum 2024. Május 16. - 12:42:12 »
Kísérleteztem magamon kicsit. a vérnyomásomról ugye írtam már hogy lement.  Szóval elhagytam a Taurint és minden más kiegészítőt amit addig szettem. Ennek hatására a 110-120/70-ből lett 130-140/80-90 meg e felett. Visszahoztam a fokhagyma-fagyöngy-galagonya kapszulát dupla dózisban(napi 3x2 szem) (taurint nem) és pár nap alatt újra 120-as értékeket mértem. Szóval úgy látszik hogy megvan a vérnyomás csökkenés oka. Nem a taurin volt az, bár először úgy tűnt.(Most 0.8ml teszto cypi és 200mg Masteron megy). Egyébként ezzel a mennyiséggel a közérzetem minden téren kiváló és még így diétában is tudok izmosodni. A testzsírom folyamatos csökken egyre látványosabb a változás.




Nekem is teszto-ena  + drosta megy. Kicsit több lesz, mint Nálad. Jó kis kombó.

Szépen a TRT-mről fokozatosan felvezetve, a max heti adag;

ena:300 mg
drosta:400 mg

- ez 16 hétig megy

közben 10-12 hétig 125 mg deca - izületek miatt (sosem próbáltam még)

A végén még gondolkodok hozzáadni 8-10 hét stanát 30 mg/nap

... majd vissza TRT-re jövő nyárig :-)


Minden Driada, nekem eddig beváltak.
Ha csak izületek miatt megy a deca akkor akár 50mg is elég lehet. Sokat tud segíteni valóban.
7
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Snatural Dátum 2024. Május 16. - 12:31:07 »
Kísérleteztem magamon kicsit. a vérnyomásomról ugye írtam már hogy lement.  Szóval elhagytam a Taurint és minden más kiegészítőt amit addig szettem. Ennek hatására a 110-120/70-ből lett 130-140/80-90 meg e felett. Visszahoztam a fokhagyma-fagyöngy-galagonya kapszulát dupla dózisban(napi 3x2 szem) (taurint nem) és pár nap alatt újra 120-as értékeket mértem. Szóval úgy látszik hogy megvan a vérnyomás csökkenés oka. Nem a taurin volt az, bár először úgy tűnt.(Most 0.8ml teszto cypi és 200mg Masteron megy). Egyébként ezzel a mennyiséggel a közérzetem minden téren kiváló és még így diétában is tudok izmosodni. A testzsírom folyamatos csökken egyre látványosabb a változás.




Nekem is teszto-ena  + drosta megy. Kicsit több lesz, mint Nálad. Jó kis kombó.

Szépen a TRT-mről fokozatosan felvezetve, a max heti adag;

ena:300 mg
drosta:400 mg

- ez 16 hétig megy

közben 10-12 hétig 125 mg deca - izületek miatt (sosem próbáltam még)

A végén még gondolkodok hozzáadni 8-10 hét stanát 30 mg/nap

... majd vissza TRT-re jövő nyárig :-)


Minden Driada, nekem eddig beváltak.

8
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum 2024. Május 16. - 07:45:03 »
Logan: nem ülök fordítva semmilyen lovon. Egyszerű hasonlat volt, amit nem tudtál értelmezni. Dobálózol nevekkel a forumon, mintha ismernéd őket és minden háttérsztorit tudnál. Lehurrogtad az előzőket, hogy minek veregetnek 1-1,2K stack-et, holott a harom emlitett személyed jóval kevesebbet nyom és milyen egészségesek. Most, hogy leirtam, hogy nem olyan igaz az állítás milyen egészséges már helyeselsz is hogy: igaz van egy kis probléma… ergo fingod sincs róluk és ő nekik se rólad. Illetve azért kurva kiváncsi lennék, hogy ők mennyire örülnek ennek, hogy dobálod a nevüket a vakvilágban meg az elvileges kúrájukat de természetesen én szémelyeskedtem nem Gábor?:) Voltam olyan kúltúrált, hogy direkt nevén nem neveztem kinek milyen problémája van.
Ebbe mondjuk igazat kell adnom. Név nélkül is lehet infot szolgáltatni!  ****:)))))) @:-)



Szerintem  sokkal korrektebb leírni a versenyző nevét is , mint azt írni, hogy “ egyik versenyző ennyit használ”, mert mégis csak valóságosabb , hihetőbb a dolog.

Emberek mit szàmit hogy leírom a nevét vagy nem? Saját maguk beszélnek a YouTube on videoban közösen Martinnal miket használnak stb és a fizetős fórumon ahova bárki jelentkezhet ők maguk vezetik a naplójukat nyilvánosan bárki bele láthat aki fizet. Én azt másoltam be nektek mert kertetek. Ebbe most mi nagy dolgok történt? Ők se név nélkül teszi ki haben névvel emberek hat ennyire fogyatékosok vagytok tisztelek a kivétel?  Ez a csávó mar azt se tudta mivel kössön belem a végén es ide írja h név nélkül kellet volna mikor minden nyíltan kiraknak magukról. Elajulok rajtatok. 7 pecsétes titok itt minden de YouTube on meg testepitos/pro fórumon kint van minden gyerekek mar nem tudjatok mivel tudtok kötöszködni ugylatom sok embernek fàj itt ha valaki informaltabb mint náluk vagy nemtudom.
Szerintem engedjük el a témát. Parttalan vita kezdődött :-) A lényeg az hogy nagy eséjjel sok hivatásos versenyző, kevesebb anyaggal készül mint azt hobby szinten gondolják és használnak is ott emberek.


Ezt igaz te sem hiszed el Gábor, hogy sok magyar hivatásos testépítő nincs tele mint a déli busz?
Bereczki is eleinte csak keveset vallott be, de azóta mintha megvilágosodott volna!
Azt nem mondom hogy versenyfelkészülésben nem tolják a végére alaposan fel a milligrammokat (sok esetben még akkor se annyira mint amit itt lehet olvasni), de én azt vallom most már, hogy az okos testépítő inkább megfelelő kombinációkkal , moderáltabb mennyiségekkel kell hogy jó eredményt hozzon. Ja és a kulcs az a szó hogy versenyző. Itt amikor azt lehet olvasni 1000+mg teszto meg tren meg babámfasza megy olyannak aki nem készül szinpadra na az az ultragáz.
9
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum 2024. Május 16. - 07:34:27 »
Hali,
Lidokain injekciot szerintetek lehet valamerre szerezni? Merre erdemes nezelodni?
Esetleg barmi alternativat tudtok rá?
Bemész reumatológiára vagy a háziorvosodhoz???!
10
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Petyuli Dátum 2024. Május 15. - 22:37:44 »
Hali,
Lidokain injekciot szerintetek lehet valamerre szerezni? Merre erdemes nezelodni?
Esetleg barmi alternativat tudtok rá?
Oldalak: [1] 2 3 ... 10