Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2078/2537) > >>

kemi:

--- Idézetet írta: dino - 2016. Április 12. - 11:01:00 ---
--- Idézetet írta: kemi - 2016. Április 10. - 16:07:14 ---Senki nem koxol még? Lassan itt a nyár :D

Anavarból mennyi az ajánlott dózis? 50Mg/napot olvastam külföldi fórumokon. 30Mg/napon gondolkodtam, de ismerek csajt aki ennyit tol :D

--- Idézet vége ---
Elég a 30. Mi megy mellé?

--- Idézet vége ---

Susta meg NPP

Gyuf:
Sziasztok. 4éve edzek, 62kg-ről kezdtem feljöttem 78-80kg-ra de egy éve stagnálok, kaja eléggé rendben van bár sokan mondták hogy túl sok fehérjét eszek. Napi kaja: 1kg csirkemell, kb. 700g rizs (kifőve) 200-300g párolt zöldség, multi pro plus, 3kanál 100%wpp, l-glutamin, hot blood, aakg, izületvédő, alfaliponsav, máriatövis, c-1000.
Voltam orvosnál,(gastroenterológia) hogy miért nem hízok, de sokra nem mentem vele, inkább kizavartak hogy testsúlyképzavaros vagyok. 2x szedtem methandienone (vbol-shree venkatesh) egyszer 100szem napi2-vel, majd semmi nem történt, 3-4hónap pihi után 150szem, napi3szem, ott feljött 2-3kg, plusz erő, de ez el is szált ahogy abba hagytam.
Most ott tartok, hogy a héten kezdem testo cyp. + boldenon (shree venkatesh)  heti 2x1ml 8-12hétig tervezem, majd a végén hcgvel levezetni, proviron is menne majd napi 1x.
Ötlet, tanács a kúrával kapcsolatban?


kemi:
Használj rövidebb észtereket mert gecire vizes leszek és 1 hónapig semmi nem fog látszani :D

suxen:
16 hétre tornáznám fel. A cypi valszeg csak ena,és a boldira sem esküdnék,így aztán egy kis propit megérne a mese.

kemi:

--- Idézetet írta: suxen - 2016. Április 19. - 12:14:05 ---16 hétre tornáznám fel. A cypi valszeg csak ena,és a boldira sem esküdnék,így aztán egy kis propit megérne a mese.

--- Idézet vége ---

már a shree is szar? :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése