2024. Május 10. - 19:55:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ACE-031 segítség  (Megtekintve 16677 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Január 19. - 13:16:54
Megtekintve 16677 alkalommal
Nem elérhető

Activator


Érdekelne hogy mi a véleményetek róla! Azt olvastam hogy jól hozza az izmot és mellesleg péniszt is megnöveli.  Komoly választ várok azoktól akik használták és nem kioktatást.

köszi

2013. Január 19. - 13:57:41
Válasz #1
Nem elérhető

Maszat


Abszolute az egó áll csak az érdeklődésem mögött, nem a kisebbség érzet...hmmmmmm, mi a véleményetek róla?  ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 19. - 19:12:40
Válasz #2
Nem elérhető

Fuji


A vilag semmi penzeert be nem adnam magamnak.Meg rendes nevet sem adtak neki  ;D
Amugy azt tartom veszelyesnek ezeknel a mesterseges feherjeknel,(lehet hulyeseget beszelek)hogy a belso szervek izomzatat is noveli tulsagosan.Azert mert ugye ha ha a szivizom vastagsaga tulsagosan megno az nem tul egeszseges.Mi sportolok meg amugy is az atlagnal nagyobb szivizommal rendelkezunk.
De majd aki jobban ert hozza az megirja a tutit!

2013. Január 19. - 20:30:40
Válasz #3
Nem elérhető

ninja14


Ide most kéne egy Efit  ****)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Január 19. - 22:04:07
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hogyne, kérlek, mi itt mindannyian használtuk már az ACE-031-et. Nőtt az izmunk is tőle és a pöcsünk is, szóval nyomassad haver, ne törődj semmivel.  ;D

Egyébként az ACE-031 az Acceleron Pharma-tól elég igéretesnek tűnik(miosztatin blokkoló), de abszolut nem hiszem, hogy tudnál ilyet szerezni, eredetit. Ha jól tudom, még nincs is forgalomban. Ami pedig forgalomban van ezen a néven az interneten vagy máshol(vagy acvr2b néven) az szinte 100%, hogy nem ace-031...(már amiket az ilyen peptide meg az olyan peptide pont com-on tudsz szerezni, meg a józsidíler pont comon stb...)

Az egér kisérletben jól működött, de elég nagy dózis kellene egy embernek, hogy hozza a kivánt eredményt, emellett elég drága lehet az eredeti ebből a cuccból egy kúrára(milliók...) a cég weboldalán lévő emberkisérletek eredményeit pedig nem látom publikálva(abbahagytak két második fázisú tanulmányt is)...

Szóval, miről beszélünk? Ki az a hülye, aki egy full ismeretlen, abszolut kamu forrásokból eredő szart magába nyom, csakhogy írjon egy jó beszámolót egy fórumon, vagy hogy nőjön kicsit a pöcse?  8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 19. - 22:46:54
Válasz #5
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Javaslom egyébként a "desiccant silica gel" -t az ace-031 mellé egy stackben, levezetésnek is akár, ha tudsz megbízható forrásból...  ;D Egyben a kettő tuti, hogy nagyot hozna, izomban, farokban egyaránt.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 20. - 00:15:14
Válasz #6
Nem elérhető

Activator


Csak érdekelt, de nem tudtam hogy ez egy ismeretlen dolog még, igaz furcsáltam hogy keveset írnak róla a neten. Sose szúrtam magamnak semmit, olvasgattam róluk de eddig nem szántam el magam. Jól hangzott hogy több dologra is jó lehet nagyából olcsón (ami ezek szerint biztos nem eredeti).

Kisebbségi érzésről szó sincs ha arra gondolsz mert teljesen az átlagba vagyok sorolható, de a mai világban mindenben verseny van! Csak a legjobbak a kellendőek szóval kinek kéne átlagos ha van jobb?

Köszönöm a válaszokat de mit ajánlotok ezekre a célokra? Amibe azért nem döglenék bele....


2013. Január 20. - 00:20:00
Válasz #7
Nem elérhető

Pretorian


Javaslom egyébként a "desiccant silica gel" -t az ace-031 mellé egy stackben, levezetésnek is akár, ha tudsz megbízható forrásból...  ;D Egyben a kettő tuti, hogy nagyot hozna, izomban, farokban egyaránt.

Nálunk a terembe is ezt szedi mindenki és jól működik, csak nem értjük miért van minden vitaminosdobozban csak egy belőle...  Łł= ˝=/ /:-)
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Január 20. - 09:27:06
Válasz #8
Nem elérhető

draw


Szerintem legyen mindenki olyan FÉRFi aki a viselkedésével, a gondolkodásával és azzal ahogy éli az életé generál vonzalmat a nőjében nem a mesterségesen megnövelt farkával, sokkal jobban működni fog, és nincs benned a teljesítés kényszere sem. ;)  :-)-

2013. Január 20. - 10:25:14
Válasz #9
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ide most kéne egy Efit  ****)
És lőn  :D.

És megmondta  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Január 20. - 10:33:25
Válasz #10
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem egy vevő volt aki érdeklődött új, myostatin blokkoló kiegészítő után, különböző külföldi portálokon látta a reklámjukat, és nem hitték el, hogy nem működik!!!!!!!  @-o
Próbáltam elmagyarázni nekik, hogy ezek drága gyógyszerek, nem kiegészítők, nem is tengeri alga/ plankton kivonatok, meg mindenféle baromság amit láttak. Bár lehet én tévedek, mert a bálna is nagyra nő.....hopp, lehet hülye vagyok  ;D ;D?
Ezek olyan gyógyszerek, amikre nincs szükségünk, és nem is telik rá......rája  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Január 20. - 11:40:38
Válasz #11
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Csak érdekelt, de nem tudtam hogy ez egy ismeretlen dolog még, igaz furcsáltam hogy keveset írnak róla a neten. Sose szúrtam magamnak semmit, olvasgattam róluk de eddig nem szántam el magam. Jól hangzott hogy több dologra is jó lehet nagyából olcsón (ami ezek szerint biztos nem eredeti).

Kisebbségi érzésről szó sincs ha arra gondolsz mert teljesen az átlagba vagyok sorolható, de a mai világban mindenben verseny van! Csak a legjobbak a kellendőek szóval kinek kéne átlagos ha van jobb?

Köszönöm a válaszokat de mit ajánlotok ezekre a célokra? Amibe azért nem döglenék bele....



Tesztoszteronba/ boldenonba stb. még nem igazán döglött bele senki.

Hány éves vagy? Mióta edzel?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 20. - 11:42:51
Válasz #12
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Javaslom egyébként a "desiccant silica gel" -t az ace-031 mellé egy stackben, levezetésnek is akár, ha tudsz megbízható forrásból...  ;D Egyben a kettő tuti, hogy nagyot hozna, izomban, farokban egyaránt.

Nálunk a terembe is ezt szedi mindenki és jól működik, csak nem értjük miért van minden vitaminosdobozban csak egy belőle...  Łł= ˝=/ /:-)

Pedig az a kulcs. Minden nyereséget a silica hoz.  ;D Nagyon drága, új anyag, a mexikóiak csak mintákat raknak belőle a vitaminok közé beetetésnek.  >:D  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 20. - 11:44:50
Válasz #13
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ide most kéne egy Efit  ****)
És lőn  :D.

És megmondta  :).


István papa, te is ideértél?  ;)   #:-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 20. - 11:49:42
Válasz #14
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Csak érdekelt, de nem tudtam hogy ez egy ismeretlen dolog még, igaz furcsáltam hogy keveset írnak róla a neten. Sose szúrtam magamnak semmit, olvasgattam róluk de eddig nem szántam el magam. Jól hangzott hogy több dologra is jó lehet nagyából olcsón (ami ezek szerint biztos nem eredeti).

Kisebbségi érzésről szó sincs ha arra gondolsz mert teljesen az átlagba vagyok sorolható, de a mai világban mindenben verseny van! Csak a legjobbak a kellendőek szóval kinek kéne átlagos ha van jobb?

Köszönöm a válaszokat de mit ajánlotok ezekre a célokra? Amibe azért nem döglenék bele....



Ja, a boldenone-ról kérdezd Maszatot, alias Boldizsárt.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"