2024. Május 10. - 20:24:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A Lance Armstrong történet  (Megtekintve 17713 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Január 20. - 16:40:43
Válasz #15
Nem elérhető

vekony


igy is mindenki keresi a szent grált. Ez az oldal a legjobb bizonyíték rá...Szidjátok a norbi fanokat, mert norbirudival akarnak zsírt égetni, de mi lenne ha azt látnák h szedik-szúrják a koxot a példaképek? Mindenki még lustább szar lenne, beletörődnének a sorsukba, mondván h ááá ezt csak koxal lehet megcsinálni. Épp ezért a body a legutáltabb sport, mert itt nem lehet letagani, látod h van benne cucc. Azt nehezebb felfogni h nem fáj a boxolónak az ütés, vagy mittudomén hány másodperccel fut jobb időt egy bizonyos sportoló. A kábítószer ugyanez! Legalizáljuk a füvet? A lófaszt! Az átlagember gyenge akaratú fasz! Nem okozhat függőséget, nincs káros hatása?? Háát...tudnék mesélni, de ez megint más téma

2013. Január 20. - 16:51:10
Válasz #16
Nem elérhető

Fuji


igy is mindenki keresi a szent grált. Ez az oldal a legjobb bizonyíték rá...Szidjátok a norbi fanokat, mert norbirudival akarnak zsírt égetni, de mi lenne ha azt látnák h szedik-szúrják a koxot a példaképek? Mindenki még lustább szar lenne, beletörődnének a sorsukba, mondván h ááá ezt csak koxal lehet megcsinálni. Épp ezért a body a legutáltabb sport, mert itt nem lehet letagani, látod h van benne cucc. Azt nehezebb felfogni h nem fáj a boxolónak az ütés, vagy mittudomén hány másodperccel fut jobb időt egy bizonyos sportoló. A kábítószer ugyanez! Legalizáljuk a füvet? A lófaszt! Az átlagember gyenge akaratú fasz! Nem okozhat függőséget, nincs káros hatása?? Háát...tudnék mesélni, de ez megint más téma
Mondjuk a fű lenne a legkisebb problema,annak legalabb van kulturaja.Hamarabb szivtak mint a dohanyt.Sajnos nagyobb gond itt az a sok designer drog,ami kicsinalja a fiatalokat.Az hogy valaki egy punnyadt pocs lessz meg erdektelen a vilag fele az egy dolog viszont ha agressziv az mas teszta.Aki meg ra tud szokni a fure az tenyleg akaratgyenge .De lehetne ezt ragozni reggelig.

2013. Január 20. - 17:03:08
Válasz #17
Nem elérhető

vekony


Ebbe ne menjünk bele, a fü csak egy beugró a mai világba. De nem a kábszerek varázslatos világába, hanem egy bizonyos rossz társaságba, ahol kezdődik minden. De lehet csak én láttam túl sok szart.  Ez nagyon összetett dolog, nem a testre gyakorolt direkt hatásaitól kell félni, hanem a vele járókkal...Egyedül nem füvezel, jön a társaság is vele, ott mindig van aki többet akar, kipróbálod mert miért ne? Tetszik, mert jó! És azt veszed észre h cucc nélkül nem jó a buli. De hidd el pár év is elég sok embernek h tompább legyen az agya, érdektelen mindenre, megízlelje h dílerkedéssel bizony könnyen lehet pénzt szerezni stb. stb. És ez most van! Amikor illegális, sokan félnek tőle, visszatartó erő. Mi lenne ha úgy vennéd mint a cigit vagy az alkoholt? Hány 18év alatti iszik cigizik és menyni kábszerezik? Mi lenne ha legálba lenne? Szted maradna ez az arány? A kox sztem ugyanilyen függést okoz. Nézzetek magatokba hány hónapot hagytatok ki üresen? És hányszor terveztétek el ez idő alatt a kövi kúrát? :D Nem csak az a függés h nyomod éjjel nappal, az is az ha soxor gondolsz rá, bár ez nem olyan nagy mértékű, de az. Mert a kábszer, a kox is abba a pillanatba...kurvaaa jóóóó!!!! De egy átlag ember nem tudja kordában tartani a vágyait. Ezért vannak dagadt emberek, cukrosok, betegek stb. stb.

2013. Január 20. - 17:43:56
Válasz #18
Nem elérhető

Fuji


Ebbe ne menjünk bele, a fü csak egy beugró a mai világba. De nem a kábszerek varázslatos világába, hanem egy bizonyos rossz társaságba, ahol kezdődik minden. De lehet csak én láttam túl sok szart.  Ez nagyon összetett dolog, nem a testre gyakorolt direkt hatásaitól kell félni, hanem a vele járókkal...Egyedül nem füvezel, jön a társaság is vele, ott mindig van aki többet akar, kipróbálod mert miért ne? Tetszik, mert jó! És azt veszed észre h cucc nélkül nem jó a buli. De hidd el pár év is elég sok embernek h tompább legyen az agya, érdektelen mindenre, megízlelje h dílerkedéssel bizony könnyen lehet pénzt szerezni stb. stb. És ez most van! Amikor illegális, sokan félnek tőle, visszatartó erő. Mi lenne ha úgy vennéd mint a cigit vagy az alkoholt? Hány 18év alatti iszik cigizik és menyni kábszerezik? Mi lenne ha legálba lenne? Szted maradna ez az arány? A kox sztem ugyanilyen függést okoz. Nézzetek magatokba hány hónapot hagytatok ki üresen? És hányszor terveztétek el ez idő alatt a kövi kúrát? :D Nem csak az a függés h nyomod éjjel nappal, az is az ha soxor gondolsz rá, bár ez nem olyan nagy mértékű, de az. Mert a kábszer, a kox is abba a pillanatba...kurvaaa jóóóó!!!! De egy átlag ember nem tudja kordában tartani a vágyait. Ezért vannak dagadt emberek, cukrosok, betegek stb. stb.
Hidd el vannak olyan emberek akik mindennap fuveznek,mert igy vezetik le a napi feszultseget.Ettol fuggetlenul olyan pozicioban vannak amirol mi csak almodunk,csaladapak,normalis elettel ,vagyakkal.Soha nem mondanad meg rola hogy csinalja es el tudja vegezni a napi feladatat,kulonbul mint a legtobb ember,aki eleteben nem nyult meg semmihez.Es egyaltalan nem rossz tarsasagba jarnak,sott.Szerintem nagyon sarkitod a temat,de teny es valo hogy,nem kell mindenkinek hozzajutni.
Hogy tele vagyok egesz evben?Nem ismersz igy kijelenteni dolgokat butasag!
En pont az az ember vagyok aki egy eveben max 1-2 kurat ha csinalok,ha csinalok!Tobbet edzettem naturban mint gyogyszerrel.Ha az fugosseg hogy,gondolok ra,akkor fuggo vagyok mivel erdekel a teljesitmenyfokozas minden terulete.
Teny es valo, aki nem tudja sajat magat kordaban tartani az ne csinaljon semmit.Sajnos ez egy utopia ami soha nem fog megtortenni.
Ebbol a beszelgetesbol is latszik hogy mennyire masok vagyunk,te is,en is mashogy latjuk a dolgokat.Ez igy van rendjen,mert ha mind egyformak lennenk,eleg unalmas lenne az eletunk.

2013. Január 20. - 18:05:49
Válasz #19
Nem elérhető

vekony


teljesen félreértettel...én nem rólad beszéltem, csak általánosságba. Amit irtam az is csak egy kis szelet természetesen, nem egy sablon, nincs fekete-fehér. De sztem több negativ hatása lenne a legalizálásnak, mint pozitiv, hiszen az átlag nem él tudatos életet, nincs megtervezve a kaja, munka, élet úgy általánosságban. És ez nem a fórumtagok ellen szól. Én most az átlag emberekről beszélek. Nekem is vannak ismerőseim hidd el akik pl. csak füvel tudnak elaludni, pedig kurva okosak és vezető beosztásba vannak. Én most itt nem a tudatos emberekről beszélek, akik megtervezik a kaját, az életüket stb. Ne magadból induljál ki. Az átlag ember nem ilyen. Fogalmatlanok.  Csinálják ami jól esik, pedig tudják h soxor az nem jó, de leszarják, kitalálnak kifogásokat. Nagyszüleim cukrosok...leszarják! Apám cigizik, köhög szar a tüdeje...leszarja! Mert gyökerek! Buták! Nézzd meg mennyi buta van, vegák, akik szerint hú de egészséges az, fanatikus vallásosak, akik szerint hú de jó az ha felrobbantok pár ember allah nevében, amcsi katonák akik ölnek a "hazájukért" más országba stb. Az emberek birkák. Nem szabad ilyeneket adni a kezükbe még pluszba. Sztem...de értelmetlen vita ez. Minden nézőpont kérdése, mint minden ebbe a világba. Én mást láttam mint mások, máshogy is gondolom.

2013. Január 20. - 18:32:11
Válasz #20
Nem elérhető

Fuji


teljesen félreértettel...én nem rólad beszéltem, csak általánosságba. Amit irtam az is csak egy kis szelet természetesen, nem egy sablon, nincs fekete-fehér. De sztem több negativ hatása lenne a legalizálásnak, mint pozitiv, hiszen az átlag nem él tudatos életet, nincs megtervezve a kaja, munka, élet úgy általánosságban. És ez nem a fórumtagok ellen szól. Én most az átlag emberekről beszélek. Nekem is vannak ismerőseim hidd el akik pl. csak füvel tudnak elaludni, pedig kurva okosak és vezető beosztásba vannak. Én most itt nem a tudatos emberekről beszélek, akik megtervezik a kaját, az életüket stb. Ne magadból induljál ki. Az átlag ember nem ilyen. Fogalmatlanok.  Csinálják ami jól esik, pedig tudják h soxor az nem jó, de leszarják, kitalálnak kifogásokat. Nagyszüleim cukrosok...leszarják! Apám cigizik, köhög szar a tüdeje...leszarja! Mert gyökerek! Buták! Nézzd meg mennyi buta van, vegák, akik szerint hú de egészséges az, fanatikus vallásosak, akik szerint hú de jó az ha felrobbantok pár ember allah nevében, amcsi katonák akik ölnek a "hazájukért" más országba stb. Az emberek birkák. Nem szabad ilyeneket adni a kezükbe még pluszba. Sztem...de értelmetlen vita ez. Minden nézőpont kérdése, mint minden ebbe a világba. Én mást láttam mint mások, máshogy is gondolom.
Ámen!  ****:))))))

2013. Január 20. - 18:41:24
Válasz #21
Nem elérhető

Pretorian


Discoveryn megy az Ophrás dolog, bár lemaradtam jócskán az elejéről, de ez az interjú is csak egy nagy parasztvakítás...

Őszintén. Persze...  :-p
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Január 20. - 19:30:42
Válasz #22
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na, látom, beindult a téma  ;)

vékony, ahogy látom, téged elég alacsony szintű és képességű emberek vesznek körül valószínüleg, mert elég rossz véleménnyel vagy az emberek képességeiről. Egy bizonyos emberi szint alatt mindegy, hogy mit csinálsz, minden gondot okoz, ez igaz.

Visszatérve a dopping legalizálásához az ÉLSPORTBAN. Mivel az élsport, a profi sport, mint ahogy említettem én is, és egyébként pedig elég nyilvánvaló dolog felnőtt emberek számára, az élsport és profi sport abszolut nem létezik teljesítményfokozó szerek nélkül. Ez évtizedek óta így van. Ez egy tény.
Namost, az mennyire gáz, hogy lezajlik egy olimpia és mondjuk 10 év mulva elveszünk 50 aranyérmet, majd ezt folytatjuk minden Olimpián? Akkor mi értelme volt kiosztani az aranyakat egyáltalán? Ha majd a wada vagy usada stb...10-15 év múlva képes nyilvánosságra hozni, hogy valaki doppingolt. Vagy nyilvánosságra hozunk 8 dopping ügyet a százból, a többit pedig elkenjük mert ciki lenne beismerni, hogy a teljes élsport doppingol?

Namost, vékony jó megközelítése: mit szólnának a gyerekek? Ez a legszarabb megközelítés, amivel elő lehet hozakodni a doppinggal kapcsolatban. Amerikában, ha egy politikus be akar valamit tiltatni, akkor csak előhozza a gyerekeket. "Mi lesz a gyerekekkel?", kérdezi, és bármit betiltathat így. Ezt a trükköt minden politikus(idióta) ismeri. A gyerekek magasról leszarják, hogy doppinggal vagy anélkül nyer valaki, főleg, ha szinte mindenki doppingol egy versenyben. És főleg, ha van annyira értelmes az apja a gyereknek, aki el tudja magyarázni, hogy a dopping önmagában nem nyer versenyt. Attól még ott vannak akár több 10 év kemény edzések a háttérben minden szteroid használó élsportolónál.

Most, mivel nem teljeskörűen elismert az élsportban a dopping, ezért az van, hogy időnként csak meghurcolnak pár embert ezzel a témával kapcsolatban. Jogosan? Abszolut nem jogosan, mivel a teljes élsport ugyanazt csinálja, csak valakit elkapnak ezzel és sokakat nem, vagy csak 10-20 év múlva...

Rátérve a fűre, ami abszolut nem tartozik ide, mivel nem átlagról, meg nem általánosságban beszéltünk, hanem csúcs sportolókról, de van aki nem érti, hogy nem érti. Szóval, van olyan ország Európában, mindenki tudja természetesen, ahol teljesen legális a fű használat és semmi különleges dolog nem történik ezzel kapcsolatban, sőt...Nem lett magasabb a bűnözés, nem lett alacsonyabb a GDP, nem esett szét a kultúra, az emberek értelmi szintje ugyanazon a szinten maradt stb...stb...Akkor miről beszélünk?

Szerintem az alkohol sokkal nagyobb probléma mint a fű, de ez csak egy vélemény...

 [:-o]
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 20. - 20:00:17
Válasz #23
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mondjuk az is igaz, hogy ha az élsportban legalizálnák a doppingot - ami természtesen teljes mértékben utópia és sci-fi - akkor egyenes út vezetne az alacsonyabb szintű edzésekre, sportolókhoz, fiatal sportolókhoz is az összes szer, szóval valóban nehéz szétválasztani ezt a dolgot. Viszont az is igaz, hogy az egész világon így is hozzá lehet jutni rengeteg féle illegális doppingszerhez, minden szinten, ráadásul rengeteg veszélyes ismeretlen, kamu szerhez azáltal, hogy illegális a teljes terület. Tehát alapvetően egyáltalán nincs egy gyerek sem biztonságban ezektől a dolgoktól. A legalizálás pont hogy a biztonságosság felé tolná el ezt az egész területet. De lehet én látok valamit rosszul... 8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 20. - 20:17:00
Válasz #24
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Discoveryn megy az Ophrás dolog, bár lemaradtam jócskán az elejéről, de ez az interjú is csak egy nagy parasztvakítás...

Őszintén. Persze...  :-p

Elég komoly összeget kaphatott ezért az interjúért Lance Armstrong, annyi biztos.  :-oD
Nem egy hülye gyerek az is biztos... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 20. - 20:58:15
Válasz #25
Nem elérhető

Pretorian


Mondjuk az is igaz, hogy ha az élsportban legalizálnák a doppingot - ami természtesen teljes mértékben utópia és sci-fi - akkor egyenes út vezetne az alacsonyabb szintű edzésekre, sportolókhoz, fiatal sportolókhoz is az összes szer, szóval valóban nehéz szétválasztani ezt a dolgot. Viszont az is igaz, hogy az egész világon így is hozzá lehet jutni rengeteg féle illegális doppingszerhez, minden szinten, ráadásul rengeteg veszélyes ismeretlen, kamu szerhez azáltal, hogy illegális a teljes terület. Tehát alapvetően egyáltalán nincs egy gyerek sem biztonságban ezektől a dolgoktól. A legalizálás pont hogy a biztonságosság felé tolná el ezt az egész területet. De lehet én látok valamit rosszul... 8-)

Mindig is valami nagy eszmével lehetett az embereket terelni. (Vallással nem akarok feljönni, nem szeretnék senkit megbántani, és nekem is megvan a saját hitem). Régen egy könyv vagy egy tanítás, legenda tette ezt, most a média. Valahol azt kéne inkább erősíteni, hogy ezeknek a szereknek mik a kockázatai, megérik-e stb. és nem azt, hogy szteroidot használt most aztán egy szar ember, hazug, gonosz, pokolra való meg mittudomén miket írogattak NSO-n is kommentekbe a botránnyal kapcsolatban. Sokkal jobb lenne ha objektíven foglalkoznának a dologgal és gyakrabban. Kamu szerek, meg szarok szerintem sajnos akkor is maradnának, mert ahogy a legtöbben a jobb szalámit, bármit nem tudják megvenni, megveszik a szart és ez itt sem menne máshogy.

Discoveryn megy az Ophrás dolog, bár lemaradtam jócskán az elejéről, de ez az interjú is csak egy nagy parasztvakítás...

Őszintén. Persze...  :-p

Elég komoly összeget kaphatott ezért az interjúért Lance Armstrong, annyi biztos.  :-oD
Nem egy hülye gyerek az is biztos... ;)

Hát Oprah szemszögéből az a tipikus gyökér mentalitásnak tűnt nekem az egész, Armstrongéból meg a teljes fedés. Nyilván megvan az oka, hogy miért ezt nyilatkozta és annak is, hogy miért nem dobja föl az egészet. A legjobb: ha újra versenyezne hiszi, hogy megnyerhetné tisztán mert a kerékpársport egy nagyon tiszta sport és 2000 nemtudomhány óta sokat javult.  :-!

Szélmalomharc ez az egész...
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Január 20. - 20:59:51
Válasz #26
Nem elérhető

vekony


Hát igen az én környezetembe sokan jártak rosszul, böri-függőség-iskolából való kibaszás, stb..Amit te mondasz természetesen abban is van igazság. De sztem akkor is az átlag emberek gyökerek. Nézzük csak meg az amerikaiakat. Full zsirdisznó mind, mert buták. A legalizálás csak felnyitná a birkák szemét is, hogy élsport nincs dopping nélkül és már nem a norbi szart vennék, hanem koxot, ami kicsit károsabb. Csak a dílerek járnának jól, jó reklám lenne. Na mind1 kár is ezen dilemmázni, minden mindennel összefügg, nem olyan egyszerü ez, ki tudja mi lenne belőle. De sztem pozitiv hatása nem lenne. Az élsporttal szemben korrekt lenne és ha egy tökéletes világban élnénk legalizálják csak, de igy...Mi a fontosabb a sport, vagy a társadalom? Ne magadból indulj ki és akik körülvesznek téged, te okos vagy, saját vállalkozásod van, stb. hatalmas tudással rendelkezel. Nézd azokat akik a mónikát nézik és rubint rékát lájkolják, sajnos ők a többség. Akik a kövekkel meg lávalámpával akarják a rákot gyógyítani, szted nem szereznének be egy kis stanát h fogyjanak? Eddig még azt se tudták h ilyen van, de ha ott lenne a sport műsorban mindennap, a sajtóban, nagy publicitást kapva...

2013. Január 20. - 21:03:55
Válasz #27
Nem elérhető

egyvicc


Ez olyan dolog ,hogy mindenki tudja de csak kevesen vállalják! Aki meg vállalja után pedig jól meghurcolják! Úgy faszság ahogy van :(  és van még az a fajta ember is, aki izmos emberek fényképeihez oda írkálja, hogy koxal könnyű :))) neki is menne annyi cuccal  ***)))) ! nem nézik azt a rengeteg munkát ,ami mögötte van!!! Valamint szerintem nem önszántából vallott! de ez csak az én véleményem. én akkor is tisztelni fogom amit elért. érmek elvétele ide vagy oda!
A legalizálás pedig az állambácsinak is jó lenne :) mennyi adót lehetne beszedni utána XD

2013. Január 21. - 09:57:09
Válasz #28
Nem elérhető

Fuji


Ez olyan dolog ,hogy mindenki tudja de csak kevesen vállalják! Aki meg vállalja után pedig jól meghurcolják! Úgy faszság ahogy van :(  és van még az a fajta ember is, aki izmos emberek fényképeihez oda írkálja, hogy koxal könnyű :))) neki is menne annyi cuccal  ***)))) ! nem nézik azt a rengeteg munkát ,ami mögötte van!!! Valamint szerintem nem önszántából vallott! de ez csak az én véleményem. én akkor is tisztelni fogom amit elért. érmek elvétele ide vagy oda!
A legalizálás pedig az állambácsinak is jó lenne :) mennyi adót lehetne beszedni utána XD
rúgnám szájba mindet, fuu de irritálnak, a kox az lemegy kardiózni az ember helyett, megeszi a napi kaját, betartja a diétát, és kurva keményen edz, persze persze  ;D
Nem kell messzire menni! Miota megjelentek ezek a peptidek,mindenki loki orba-szajba,mert azt hisz ez a csodaszer.Kar hogy magaban sok mindent nem csinal de sokan bemagyarazzak maguknak hogy ez a jo.Mig az emberek nem tudnak realisan gondolkodni,meg azt a k.rva szamitogepet nem csak "facebukra" hasznalni,hanem info gyujtesre addig hallott az egesz.

2013. Január 21. - 18:46:44
Válasz #29
Nem elérhető

Fuji


Ez olyan dolog ,hogy mindenki tudja de csak kevesen vállalják! Aki meg vállalja után pedig jól meghurcolják! Úgy faszság ahogy van :(  és van még az a fajta ember is, aki izmos emberek fényképeihez oda írkálja, hogy koxal könnyű :))) neki is menne annyi cuccal  ***)))) ! nem nézik azt a rengeteg munkát ,ami mögötte van!!! Valamint szerintem nem önszántából vallott! de ez csak az én véleményem. én akkor is tisztelni fogom amit elért. érmek elvétele ide vagy oda!
A legalizálás pedig az állambácsinak is jó lenne :) mennyi adót lehetne beszedni utána XD
rúgnám szájba mindet, fuu de irritálnak, a kox az lemegy kardiózni az ember helyett, megeszi a napi kaját, betartja a diétát, és kurva keményen edz, persze persze  ;D
Nem kell messzire menni! Miota megjelentek ezek a peptidek,mindenki loki orba-szajba,mert azt hisz ez a csodaszer.Kar hogy magaban sok mindent nem csinal de sokan bemagyarazzak maguknak hogy ez a jo.Mig az emberek nem tudnak realisan gondolkodni,meg azt a k.rva szamitogepet nem csak "facebukra" hasznalni,hanem info gyujtesre addig hallott az egesz.
a másik véglet pedig az, ha iszod a fehérjéd, és iszod a glutaminod, látják, azt se tudják mi az, és mindenki kokszos gecinek lehord a hátad mögött, de imádom  :)
Eppen bokolnak,csak ok ezt nem tudjak!  :D