2024. Április 28. - 01:13:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sarm-ok...  (Megtekintve 34051 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Július 12. - 17:49:31
Válasz #120
Nem elérhető

Janó


Szembe jött velem a Core Labs X Osta R-12.5 terméke, egy mk2866 sarm, így hát haza vittem. Váll sérülés miatt eredetileg növire gondoltam, hogy gyorsítanám vele a regenerációt , de ez lett belőle. Megy mellette tesztó ena és boldi. Ettől most csak azt várom, hogy segítsen a gyógyulásban. Természetesen, ha közben vinné rólam egy kis zsírt nem bánnám, jut is, marad is ;)
Arra nem jo az osta inkabb az MK677 növekedési hormon és igf fokozo nálam régóta meglevő izom es infajdalmakat teljesen rendbehozta mellette fajdalom nélkül tudtam nagy sulyokkal edzeni.
Köszönöm, esetleg egy márkát vagy forrást tudsz mondani?
1 éve Bm Master jo volt most nem tudom.

2023. Július 22. - 17:39:18
Válasz #121
Nem elérhető

attika81


Sziasztok mindenki! Tud valaki olyan webshopot, ahol minőségi sarmokat lehet rendelni (utánvéttel akár). Eddig a bodyshock.pron rendeltem. UPS hozta, és nekik fizettem. Ilyen lehetőség már nincs. Közben böngészgetek én is. Rengeteg van, de én a tapasztalatokra vagyok kíváncsi. + Komolyabb pattanástalanitó? Az androgének megtették a hatásukat. Lassan kivezetem a szteroidokat az életemből. Kivéve a tesztót + peptidek  :) Köszönöm előre is a válaszokat.