2024. Május 11. - 16:23:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sarm-ok...  (Megtekintve 34533 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2022. Január 25. - 13:27:55
Válasz #105
Nem elérhető

kappl


Sziasztok. Én próbáltam néhány terméket főleg a German Pharma tól amíg volt nekik. Lgd magában hozott némi izomtömeget meg erőt, és a kisebb sérülések helyre jöttek. Igazából látványos növekedés akkor volt amikor MK 677 el kombináltam 3 hónapos kúra volt. 6 kg tiszta tömeget hozott úgy hogy közben a zsír ment lefelé. A rad 140 nekem nem nagyon vált be, hozott némi erő növekedést de fájtak az izületem. Most a Supp.... com oldalról rendeltem egy sarm kombót! LGD 4MG OSTARINE 12.5MG + YK-11 5MG /Kapszula. Gyártó Lawless Labs Savage from USA. Hollandiából jön a rendelés elég nagy a választék. A YK-11 et próbálta már valaki? Ígéretesnek tűnik.

A german pharmaval én vigyaznek, olcsó phkkal ütik fel a sarmokat. Aztán végülis volt olyan akinek használt, csak kérdés hogy mi volt :D

2022. Január 25. - 14:32:13
Válasz #106
Nem elérhető

cczw95


YK-11: 2 Petri-csészében történt a tanulmányozása ott blokkolta a myostatin és növelte a follistatin szintet. Nem régiben úgyemlékeszem 2019-ben volt egy patkány teszt is ahol szepszises patkányok kaptak pár mg adagot. Ott szintén hasonlót tapasztaltak,növelte a száraz izomtömeget.
EMBERI TANULMÁNY MÉG NINCS.
Reddit-en lehet olvasni felhasználókat de ott se túlságosan rajonganak érte. Vegyes véleményen vannak. Amúgy a YK-11 nem sarm,hanem egy anabolikus szteroid. Beszámolók alapján: hajhullás,pattanások,erős izületi fájdalmak lépnek fel.
Szerintem jegeld,ezek alapján...

Sziasztok. Én próbáltam néhány terméket főleg a German Pharma tól amíg volt nekik. Lgd magában hozott némi izomtömeget meg erőt, és a kisebb sérülések helyre jöttek. Igazából látványos növekedés akkor volt amikor MK 677 el kombináltam 3 hónapos kúra volt. 6 kg tiszta tömeget hozott úgy hogy közben a zsír ment lefelé. A rad 140 nekem nem nagyon vált be, hozott némi erő növekedést de fájtak az izületem. Most a Supp.... com oldalról rendeltem egy sarm kombót! LGD 4MG OSTARINE 12.5MG + YK-11 5MG /Kapszula. Gyártó Lawless Labs Savage from USA. Hollandiából jön a rendelés elég nagy a választék. A YK-11 et próbálta már valaki? Ígéretesnek tűnik.

2022. Január 25. - 15:00:51
Válasz #107
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok. Én próbáltam néhány terméket főleg a German Pharma tól amíg volt nekik. Lgd magában hozott némi izomtömeget meg erőt, és a kisebb sérülések helyre jöttek. Igazából látványos növekedés akkor volt amikor MK 677 el kombináltam 3 hónapos kúra volt. 6 kg tiszta tömeget hozott úgy hogy közben a zsír ment lefelé. A rad 140 nekem nem nagyon vált be, hozott némi erő növekedést de fájtak az izületem. Most a Supp.... com oldalról rendeltem egy sarm kombót! LGD 4MG OSTARINE 12.5MG + YK-11 5MG /Kapszula. Gyártó Lawless Labs Savage from USA. Hollandiából jön a rendelés elég nagy a választék. A YK-11 et próbálta már valaki? Ígéretesnek tűnik.
Mk677-ből mennyit használtál, és azt mikor?
Valahol azt olvastam, hogy este jobb bevenni.

2022. Január 25. - 16:01:15
Válasz #108
Nem elérhető

johnny78


Hali! Az MK ból 20mg ment reggelente és nagyon jókat aludtam tőle éjszaka. Elötte este szedtem kB 2 hétig de össze álmodtam minden szart és nagyon rosszul aludtam, szóval váltottam reggelire.

2022. Január 26. - 11:05:52
Válasz #109
Nem elérhető

kappl


YK-11: 2 Petri-csészében történt a tanulmányozása ott blokkolta a myostatin és növelte a follistatin szintet. Nem régiben úgyemlékeszem 2019-ben volt egy patkány teszt is ahol szepszises patkányok kaptak pár mg adagot. Ott szintén hasonlót tapasztaltak,növelte a száraz izomtömeget.
EMBERI TANULMÁNY MÉG NINCS.
Reddit-en lehet olvasni felhasználókat de ott se túlságosan rajonganak érte. Vegyes véleményen vannak. Amúgy a YK-11 nem sarm,hanem egy anabolikus szteroid. Beszámolók alapján: hajhullás,pattanások,erős izületi fájdalmak lépnek fel.
Szerintem jegeld,ezek alapján...

Sziasztok. Én próbáltam néhány terméket főleg a German Pharma tól amíg volt nekik. Lgd magában hozott némi izomtömeget meg erőt, és a kisebb sérülések helyre jöttek. Igazából látványos növekedés akkor volt amikor MK 677 el kombináltam 3 hónapos kúra volt. 6 kg tiszta tömeget hozott úgy hogy közben a zsír ment lefelé. A rad 140 nekem nem nagyon vált be, hozott némi erő növekedést de fájtak az izületem. Most a Supp.... com oldalról rendeltem egy sarm kombót! LGD 4MG OSTARINE 12.5MG + YK-11 5MG /Kapszula. Gyártó Lawless Labs Savage from USA. Hollandiából jön a rendelés elég nagy a választék. A YK-11 et próbálta már valaki? Ígéretesnek tűnik.

Igen igen, a yk11 egy dht származék. Prohormonok közé szokták sorolni, szóval aki használja az majvedozzon. Én személy szerint egy sarmnal sem tapasztaltam maj enzim növekedést, de a yk11hez ajanlott szedni valami kiegeszitot.

2022. Február 17. - 16:27:46
Válasz #110
Nem elérhető

Gyuf


Hali! Az MK ból 20mg ment reggelente és nagyon jókat aludtam tőle éjszaka. Elötte este szedtem kB 2 hétig de össze álmodtam minden szart és nagyon rosszul aludtam, szóval váltottam reggelire.
Na majd kipróbálom nálam milyen lesz az esti bevétel.
B.M.-est próbálom mai naptól.

2022. Február 21. - 11:04:24
Válasz #111
Nem elérhető

johnny78


Én ma kezdem az LGD-OSTA-YK kúrát. Majd beszámolók, hogy alakult.közel 7 hétig fog tartani. Jövő hét hétfőn lesz egy vérvétel, aztán majd a vége után egy héttel megint. Nézetem a tesztót és az ösztrogén is.

2022. Március 23. - 17:52:38
Válasz #112
Nem elérhető

kelb


Sziasztok
Valaki tudna segíteni andarine (s-4) -ben?

2022. Április 07. - 07:53:13
Válasz #113
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok
Valaki tudna segíteni andarine (s-4) -ben?

Igen. Hagyd a picsába! Vagy kokszolj normálisan, vagy hagyd ezeket a szarokat... (sarm)

2022. Augusztus 25. - 09:30:27
Válasz #114
Nem elérhető

Mitchel


Sziasztok rendeltem egy 10mg ibutamorent core labs x márkájút erről mi a vélmény?
Másik kérdés,elég sok rosszat is olvastam most róla minthogy rákot csontritkulást cukorbetegséget szívbetegségek okoz,ezekről mik a véleményeitek?

2022. Szeptember 01. - 14:45:10
Válasz #115
Nem elérhető

wtfsoman


Ha már teszem azt van prostata rakod akkor elvileg rosszabb lesz . Az igf szintedet fogja meg emelni ha jó amit vettél és hosszú távon kell szedni minimum szerintem 4-6 hónap .
És ez csak egy kiegészítő bulkinghoz mondjuk nagy csodát ne várj .
Jobban alszol talán .

2022. Szeptember 02. - 06:57:12
Válasz #116
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok rendeltem egy 10mg ibutamorent core labs x márkájút erről mi a vélmény?
Másik kérdés,elég sok rosszat is olvastam most róla minthogy rákot csontritkulást cukorbetegséget szívbetegségek okoz,ezekről mik a véleményeitek?

Napi 10mg kevés, min 20-30, én több éve próbáltam a Magnus-ét (20mg/nap) nagyon jól aludtam tőle, és pici étvágyat hozott a napjaimba.
Ahogy írták, nem 1 hónapig kell szedni, hanem jóval több.
azt hogy miket okozhat nem tudom, de ez mindennel igy van bármihez is nyúlsz ami nem bolti :D

2023. Július 09. - 20:41:06
Válasz #117
Nem elérhető

haven


Szembe jött velem a Core Labs X Osta R-12.5 terméke, egy mk2866 sarm, így hát haza vittem. Váll sérülés miatt eredetileg növire gondoltam, hogy gyorsítanám vele a regenerációt , de ez lett belőle. Megy mellette tesztó ena és boldi. Ettől most csak azt várom, hogy segítsen a gyógyulásban. Természetesen, ha közben vinné rólam egy kis zsírt nem bánnám, jut is, marad is ;)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Július 10. - 18:03:10
Válasz #118
Nem elérhető

Janó


Szembe jött velem a Core Labs X Osta R-12.5 terméke, egy mk2866 sarm, így hát haza vittem. Váll sérülés miatt eredetileg növire gondoltam, hogy gyorsítanám vele a regenerációt , de ez lett belőle. Megy mellette tesztó ena és boldi. Ettől most csak azt várom, hogy segítsen a gyógyulásban. Természetesen, ha közben vinné rólam egy kis zsírt nem bánnám, jut is, marad is ;)
Arra nem jo az osta inkabb az MK677 növekedési hormon és igf fokozo nálam régóta meglevő izom es infajdalmakat teljesen rendbehozta mellette fajdalom nélkül tudtam nagy sulyokkal edzeni.

2023. Július 10. - 20:32:00
Válasz #119
Nem elérhető

haven


Szembe jött velem a Core Labs X Osta R-12.5 terméke, egy mk2866 sarm, így hát haza vittem. Váll sérülés miatt eredetileg növire gondoltam, hogy gyorsítanám vele a regenerációt , de ez lett belőle. Megy mellette tesztó ena és boldi. Ettől most csak azt várom, hogy segítsen a gyógyulásban. Természetesen, ha közben vinné rólam egy kis zsírt nem bánnám, jut is, marad is ;)
Arra nem jo az osta inkabb az MK677 növekedési hormon és igf fokozo nálam régóta meglevő izom es infajdalmakat teljesen rendbehozta mellette fajdalom nélkül tudtam nagy sulyokkal edzeni.
Köszönöm, esetleg egy márkát vagy forrást tudsz mondani?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "