2024. Május 11. - 11:28:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Shield pharma  (Megtekintve 3609 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2022. Május 06. - 00:27:46
Megtekintve 3609 alkalommal
Nem elérhető

Kopasz2


Sziasztok  #:-)
Ha valaki esetleg próbálta a Shield pharmaceuticals termékeit az ebbe a topicba leirhatná a véleményét ;-oo-;
En most kezdtem el 3 napja az Oxymetholone 25mg-os terméküket és teljesen megvagyok vele elégedve
Hatalmas erő szint növekedés  =/+'
Látványos vízvisszatartás már most
Nem az első kúrám és Oxyt se először használok de eddig úgy nézz kinéz a legjobb amit próbáltam persze a kúra végére kiváncsi vagyok
Több terméküket is ki fogom próbálni
A közel jövőben valószínűleg a Sustájukat és a Methájukat is
Ha valaki esetleg ismeri a gyártót vagy próbálta már írhatna róla :)

2022. Május 06. - 21:19:07
Válasz #1
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok  #:-)
Ha valaki esetleg próbálta a Shield pharmaceuticals termékeit az ebbe a topicba leirhatná a véleményét ;-oo-;
En most kezdtem el 3 napja az Oxymetholone 25mg-os terméküket és teljesen megvagyok vele elégedve
Hatalmas erő szint növekedés  =/+'
Látványos vízvisszatartás már most
Nem az első kúrám és Oxyt se először használok de eddig úgy nézz kinéz a legjobb amit próbáltam persze a kúra végére kiváncsi vagyok
Több terméküket is ki fogom próbálni
A közel jövőben valószínűleg a Sustájukat és a Methájukat is
Ha valaki esetleg ismeri a gyártót vagy próbálta már írhatna róla :)
teljesen felesleges ezért új topikot nyitni, mikor már van, és ugyan igy a sarm írásodra is.
"a kúra végére kiváncsi vagyok"
- abba hagyod, kimegy a víz, és ugyan úgy nézel majd ki, magába tök fölösleges használni az oxy-t.


2022. Május 06. - 23:40:16
Válasz #2
Nem elérhető

Kopasz2


Köszönöm hogy hozzászóltál :)
Nem magába szeretném az oxyt, az oxy valószínűleg 6 hétig fog tartani amihez a negyedik héten csatlakozik Sustanon 250 amit 5 hetig fogok szúrni (heti 2ml) és amint elfogy az oxy azonnal kezdem a dianabolt napi 40mg ami szinten 6 hetig tart majd.
Kúra után 4 hétig heti 5000ui Hcg és Clomid két hétig, első héten napi 100mg második héten napi 50mg.
Anti-ösztrogénre úgy gondolom nincs szükségem :D
Remelem sokan úgy gondolják hogy több sebből vérzik amit leírtam és leírják a saját véleményüket/tanácsaikat és remelem te is :)


2022. Május 07. - 19:02:45
Válasz #3
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok  #:-)
Ha valaki esetleg próbálta a Shield pharmaceuticals termékeit az ebbe a topicba leirhatná a véleményét ;-oo-;
En most kezdtem el 3 napja az Oxymetholone 25mg-os terméküket és teljesen megvagyok vele elégedve
Hatalmas erő szint növekedés  =/+'
Látványos vízvisszatartás már most
Nem az első kúrám és Oxyt se először használok de eddig úgy nézz kinéz a legjobb amit próbáltam persze a kúra végére kiváncsi vagyok
Több terméküket is ki fogom próbálni
A közel jövőben valószínűleg a Sustájukat és a Methájukat is
Ha valaki esetleg ismeri a gyártót vagy próbálta már írhatna róla :)
teljesen felesleges ezért új topikot nyitni, mikor már van, és ugyan igy a sarm írásodra is.
"a kúra végére kiváncsi vagyok"
- abba hagyod, kimegy a víz, és ugyan úgy nézel majd ki, magába tök fölösleges használni az oxy-t.


Ezt akartam én is írni! Bánatnak kell ezekre új topikot indítani!?

2022. Május 08. - 12:57:37
Válasz #4
Nem elérhető

Kopasz2


Elnézést kerek mindenkitől hogy új topicot indítottam.