2024. Május 14. - 01:51:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339556 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Március 20. - 21:18:10
Válasz #120
Nem elérhető

Jordan


Egy szó mint száz: ne koxolj, sok sikert.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 20. - 22:40:43
Válasz #121
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 20. - 22:40:44
Válasz #122
Nem elérhető

tomiii21


Hopika: Nem akarok versenyezni, viszont vmivel fel szeretném dobni az edzésemet mert kissé révbe értem, és nem fejlődök már sajna, lehet h a kajával kéne trükköznöm és nőnék, persze ezt aláírom, viszont nagyobb erőnövekedés ettől nem történne. Másrészt ahogy itt olvastam a winstroltól nem állt fejre senki, mellékhatások tekintetében is kb. megegyezik
egy két legális szerrel! nem a tömegnövelőkre, fehérjékre, kreatinokra, bedurranásfokozókra gondolok!!! A hormonháztartásomat pedig -ahogy én tudom- nem borítaná fel egy kis stanazol. Ezért sem ajánlják a kura után a Hcg -t levezetésnek. Azt szögezzük le h a stanazol az az enyhébb szteroidokhoz tartozik, mind mellékhatások, mind hatásosság tekintetében, én ezzel tisztában vagyok. Nem várnék tőle csodát, viszont ismerőseim akik szedték, elég nagy erőnövekedsről számoltak be.

madinorbi: Nem nagyon értettél meg úgylátom...a stanazol az a winstrol hatóanyaga, nem a napozimról beszélek, tisztában vagyok vele h az egy román szemét..pont azt írtam h azt nem szeretnék szedni.

2008. Március 21. - 18:43:49
Válasz #123
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ez érdekes,mi lehetett abban a Stanozololban,hogy nagy volt tőle az erőnövekedés?Mert az általában az androgénebb szteroidokra jellemző,a wini meg elég enyhe hatású anyag,tehát az erőszintet sem dobhatja meg annyira.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 21. - 20:24:29
Válasz #124
Nem elérhető

L


tomiii21!
Ezen a fórumon van lehetőség olyan dologra, hogy írj személyesen Lantos Johnnynak, Németh Pistinek, Eszteró Zsoltnak, Berkes Lacinak.....hogy valami miatt megálltál a fejlődésben és tanácsot szeretnél kérni. Ők 100.000-szer hallottak már ilyet és tudni fogják mi a teendő. Ez lényegesen járhatóbb út, mint a tablettás mittudoménmi. 8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 21. - 20:34:44
Válasz #125
Nem elérhető

sasa


Tőlük hiába kérdezel, mert mindeggyik naturál. Łł=
IFBB versenyzők, nem tudtad? ????...

2008. Március 21. - 20:38:14
Válasz #126
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 22. - 09:17:35
Válasz #127
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Március 22. - 13:38:56
Válasz #128
Nem elérhető

Boiler


Ez érdekes,mi lehetett abban a Stanozololban,hogy nagy volt tőle az erőnövekedés?Mert az általában az androgénebb szteroidokra jellemző,a wini meg elég enyhe hatású anyag,tehát az erőszintet sem dobhatja meg annyira.

Elméletben ez igaz, viszont bármily hihetlen ha szemes stanát szedsz nagyon erős leszel tőle. Nagy energiát ad ezzel hatásosabbá válik a zsír égetés.-véleményem szerint ezzel magyarázható- Volt málunk egy srác aki csak ezt szedte és 80 kg-ról 8 ismétléses száma 120 kg-ra emelkedett. 40 kg 3 hét alatt.Persze ez is egyénfüggő, mint ahogy minden cucc. De azt ne felejtsük el, hogy ah abbahagyta úgy el is ment szépen az erő. É maradt a végére 90-95 kg-n.   @:-)

Azt sosem lehet meg mondani, hogy másnak hogyan fog hatni a cucc. Alkat genetika kérdése.

2008. Március 22. - 22:33:29
Válasz #129
Nem elérhető

Loncy


sziasztok!

Tudom hogy ebben a témában a tabis cuccokrol van szo de nem akarook nyitni egy uj topicot ezért megkérdezlek itt titeket!

Valaki tud vmit a trenbolone acetátrol?  (leírása: 2ml,60mg hatoanyag,greak,zöld kupakos,)

FONTOS lenne vmi info rola! köszönöm.... ?:-/ ?:-/
"Mert muszály"

2008. Március 22. - 23:59:54
Válasz #130
Nem elérhető

Loncy


"Mert muszály"

2008. Március 23. - 11:01:29
Válasz #131
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 23. - 14:05:58
Válasz #132
Nem elérhető

tomiii21


L: Lehet h ezt az utat választom de az érthető sztem mindenképpen h vmit kezdeni akarok magammal mert sokat jelent nekem ez az egész, nem versenyszerűen csinálom de ez teszi ki a napjaimat, tehát kaja edzés meg olvasgatás a neten.  sok korombeli meg lemegy a kocsmába és szétissza az agyát. én nagyon gyorsan megnőtem magasságra, tehát kb. ugyanúgy 180 cm voltam 6-7 éve! mint most. és ahhoz a 180cm-hez 62kg társult, én onnan mentem fel. És egy 90-95kg-t szálkásan el akarok érni. kérdés h megoldható e szteroidok nélkül. A stanazol számomra is meglepő hatása havernál ugyanúgy volt ahogy boiler írta, elég nagy erőnövekedés aminek nyilván csak egy része maradt meg kúra végére.
Csábít a dolog kérdés h megéri e.

2008. Március 23. - 14:39:05
Válasz #133
Nem elérhető

Loncy


"Mert muszály"

2008. Március 23. - 17:42:33
Válasz #134
Nem elérhető

Flex01


Üdv Locy!

Valóban Aki most keres trenbolont annak nincs  könnyű dolga de én is a Greater pharma álltal kaphatót javasolnám mivel erről szinte csak jót hallottam. Talán az ár az egyetlen hátulütő mivel 60mg hatóanyagot tartalmaz és szerintem irreálisan drága.  :'(     

Lehet ,hogy nem ott készül és nem az a gyártó készíti ami a matricán van de a jelenlegi választékból ami itthon beszerezhető szerinem a legjobb választás.
Bár tudtommal nem sokáig lehet már kapni mivel ez is 1 olyan készítmény volt ami gyorsan jött annó és gyorsan is ment....
Nekem van ilyen Boldenon ból is amiről nincs még tapasztalat de ez a Tren jó volt a haveroknak amikór bejött a piacra...
Azóta úgy tudom felment az ár és nem szivesen foglalkoznak vele a dilerek mert már nincs benne üzlet,könnyebb eladni a gagyi átmatricázott Finaplix Gold ot :-Đ
Remélem azért tudtam segíteni, ha veszel várom a tapasztalatot  ;D