2024. Május 15. - 00:43:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339643 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Július 26. - 17:49:21
Válasz #285
Nem elérhető

Skorpió


Milo,

az enyém ilyen volt:

1. hét: napi 2 szem
2. 4
3. 4
3. 4
5. 2
6. 1

Az 5.-6. héten már szedtem a proviront, napi 1 szemet. A 6. hét után napi 1 proviron és PCT.

Nem estem össze, a tömeg nagy része megmaradt. Ha jól kajálsz, akkor 8 kiló simán feljön. Az étkezés nagyon fontos!

2008. Július 26. - 17:56:58
Válasz #286
Nem elérhető

God Vazzeg


Milo,

az enyém ilyen volt:

1. hét: napi 2 szem
2. 4
3. 4
3. 4
5. 2
6. 1

Az 5.-6. héten már szedtem a proviront, napi 1 szemet. A 6. hét után napi 1 proviron és PCT.

Nem estem össze, a tömeg nagy része megmaradt. Ha jól kajálsz, akkor 8 kiló simán feljön. Az étkezés nagyon fontos!

Bár én nem értek hozzá, de ez így rendben levőnek tűnik, főleg a levezetés, bár én raktam volna bele nolvát is  8-) Mármint a helyedben, mert ugye én nem használok ilyeneket  o:)

2008. Július 26. - 20:00:20
Válasz #287
Nem elérhető

Milo


Hány kilót pakoltál magadra a kúra alatt Skorpio? Lehet hogy vmit elszámoltam de ahogy összeadtam 119szemet szedtél.CSak ennyit szedtél be belőle? Pct elég levezetésnek? Én egy pár hcg-t is akartam szúrni? De ezek szerint felesleges. Antiösztrogént mindenképp akarok szedni,én úgy tudom hogy a proviron tökéletes aromatizálódás ellen,javítsatok ki ha tévedek.
Kajára természetesen nagyon oda figyelek majd.
Riceman

2008. Július 27. - 09:18:25
Válasz #288
Nem elérhető

Skorpió


Milo,

9 Kg jött fel, ebből 7 Kg megmaradt. Egy ilyen 119 szemes kúra kezdésnek bőven elég, nagyon szépen fogsz fejlődni tőle. A 2.-3. héten már vigyorogni fogsz, ha tükörbe nézel.  ;D
Ekkora adagnál PCT és Proviron elég lesz. Ha minden mellékhatást ki akarsz küszöbölni, akkor vedd meg az oldalon található májvédőt.

2008. Július 27. - 16:49:36
Válasz #289
Nem elérhető

Milo


Köszi a választ Skorpio!
Megfogadom a tanácsod.CSinálok egy ugyan ilyen kúrát.
Riceman

2008. Július 28. - 08:32:19
Válasz #290
Nem elérhető

Gabore


Hány kilót pakoltál magadra a kúra alatt Skorpio? Lehet hogy vmit elszámoltam de ahogy összeadtam 119szemet szedtél.CSak ennyit szedtél be belőle? Pct elég levezetésnek? Én egy pár hcg-t is akartam szúrni? De ezek szerint felesleges. Antiösztrogént mindenképp akarok szedni,én úgy tudom hogy a proviron tökéletes aromatizálódás ellen,javítsatok ki ha tévedek.
Kajára természetesen nagyon oda figyelek majd.

Érdekes srác vagy te halllod...hcg-t SZÚRNÁL szemes kúra után? :-)!

2008. Július 31. - 08:40:43
Válasz #291
Nem elérhető

LG2


Milo,

9 Kg jött fel, ebből 7 Kg megmaradt. Egy ilyen 119 szemes kúra kezdésnek bőven elég, nagyon szépen fogsz fejlődni tőle. A 2.-3. héten már vigyorogni fogsz, ha tükörbe nézel.  ;D
Ekkora adagnál PCT és Proviron elég lesz. Ha minden mellékhatást ki akarsz küszöbölni, akkor vedd meg az oldalon található májvédőt.

2008. Szeptember 04. - 11:44:11
Válasz #292
Nem elérhető

Milo


Hello!
ELkezdtem a kúrát. Úgy ahogy Skorpio tanácsolta ,annyi módosítással hogy 1.héten péntek-vasárnapig 3szem ment.Most 2.hét -nél tartok (múlt hét hétfőn kezdtem) és nem nagyon érzem az anabol hatását.Erőbe alig alig fejlődök,2,5kg -t híztam ,0,5cm nőtt a karom -ez szerintem a sok kajától van nem a koxtól.
Mitévő legyek emeljem az adagot 5szemre vagy várjak később hátha jobban hat?

Gabore:a hcg-t nem én adom be magamnak ,van egy ápolónő ismerősöm ,aki  két hetet itt lesz nálunk azt beadja.
Riceman

2008. Szeptember 04. - 16:02:22
Válasz #293
Nem elérhető

tomasz


Nem sok közöm van hozzá,de ha már így közzé tetted a dolgaidat megkérdezem mióta is edzel?Valóban kiaknáztad már a lehetőségeket amit koksz nélkül is elérhetnél?Gondold át.Kaja,edzés,pihi rendben?Rengeteg hatásos tápkieg van ezeket próbáltad?Kreatint próbáltad?
Egyébként ha már kokszolsz akkor szúrj ne bogyókat szedj.Akitől megveszed a kokszot az be is adja neked.Ha nem keress másik dílert.
Amúgy én is szedtem a thaiföldit,de nem voltam tőle elragadtatva,de majd rájössz....
 ****)
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2008. Szeptember 04. - 16:42:41
Válasz #294
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hello!
ELkezdtem a kúrát. Úgy ahogy Skorpio tanácsolta ,annyi módosítással hogy 1.héten péntek-vasárnapig 3szem ment.Most 2.hét -nél tartok (múlt hét hétfőn kezdtem) és nem nagyon érzem az anabol hatását.Erőbe alig alig fejlődök,2,5kg -t híztam ,0,5cm nőtt a karom -ez szerintem a sok kajától van nem a koxtól.
Mitévő legyek emeljem az adagot 5szemre vagy várjak később hátha jobban hat?

Gabore:a hcg-t nem én adom be magamnak ,van egy ápolónő ismerősöm ,aki  két hetet itt lesz nálunk azt beadja.
A thaiföldi Anabol Tablets egy létező orális szteroid,de amit szedsz nem biztos hogy eredeti,mert macerás olyan messziről átcsempészni kishazánkba,és elég sok a hamisítvány belőle.Ha szemes anabolikumot akarsz szedni(tanácsos mellé valamilyen injektálható szteroidot alkalmazni bázisnak)inkább a román Naposimot alkalmazd,mert arra jobb esélyed van,hogy nem hamisítvány(onnan könnyebb áthozni a dolgokat szerintem,mert ugyebár a szomszédaink).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Szeptember 04. - 17:14:12
Válasz #295
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem beszélve róla hogy a mostani naposok már jobb minőségűek, legalábbis jobb véleményeket hallok róla, én nem használom..  O0

2008. Szeptember 04. - 17:35:43
Válasz #296
Nem elérhető

Milo


Hát nem tudom .Nem hiszem hogy hamis lenne. Terembe egyik ismerősöm is szedte és neki hatott rendesen,már a 2.héttől.
Olvastam v.hol hogy a hamisítványok 2-2,5mm vastagak,eredeti 3mm .Enyém pont 3mm. Képen így néz ki:www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=189.690 -itt találtam róla képet. Kajálásom teljesen rendbe van. nagyon oda figyelek rá-ez alap dolog
Riceman

2008. Szeptember 08. - 16:19:32
Válasz #297
Nem elérhető

Skorpió


Milo,

csináld úgy végig, ahogy írtam, és jön majd az eredmény.
Most őszintén, az első héten mit vártál? 

"1.héten péntek-vasárnapig 3 szem ment."

Ezt nem értem. Miért csak ennyi?
Ez nem tikk-takk, hogy ha akarom beveszek egyet, ha nem akarom vagy éppen elfelejtem, akkor nem. Kokszolni csak rendesen vagy sehogy.

2008. Szeptember 13. - 10:45:59
Válasz #298
Nem elérhető

Milo


1,hét hétfőtől-csütörtökig napi 2; péntektől vasárnap napi 3
2.hét hétfőtől -csüt. napi 4, péntektől mostanáig  napi 6szem, és semmit nem éreztem hogy hatott volna.pár kiló feljött ,erőbe 1nagyonminimális fejlődés.
Nem tudom mi lehet az oka hogy nem hat,pedig ennyitől már tényleg kéne hatnia.lehet hogy  hamis vagy egyszerűen nem reagálok rá?
Pedig sokan használják és nekik hat,már a 2.hét elejétől
Riceman

2008. Szeptember 13. - 12:47:20
Válasz #299
Nem elérhető

God Vazzeg


...és semmit nem éreztem hogy hatott volna.pár kiló feljött ,erőbe 1nagyonminimális fejlődés.

Miért, szerinted mit kellene érezned? Vagy hogy hasson?  :-} Jön a tömeg és az erő. Mi kell még? Ja, hogy a szemes ennyit tud? Ez van  :-)->
Hogy érdemit is írjak, kevés a fehérje beviteled szerintem, vagy az egész kajálásod siralmas, akkor van a fent leírt "semmit se hat" dolog  ::)