2024. Május 15. - 00:29:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339641 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 17. - 11:30:25
Válasz #390
Nem elérhető

God Vazzeg


Az ember hormon rendszerébe belenyúlni mindig rohadt rizikós, nem is értem, sok barom hogy indulhat neki kellő információ hiányában. Anno mikor elkezdtem informálódni és olvastam a mellékhatásokról, az első az volt, hogy utána néztem, hogy lehet a mellékhatásokat minimalizálni, vagy kezelni ha már jelentkezik. Enélkül nem mertem volna egy ismeretlen úton elindulni. De úgy látom bevett szokás elindulni rajta, és mikor baj van, sikítozni meg köpködni ha nincs meg a megfelelő info. És mindig a másik a hibás, soha nem aki hülye  ;D

2009. Február 17. - 11:32:30
Válasz #391
Nem elérhető

George


Enélkül nem mertem volna egy ismeretlen úton elindulni.
Mármint az ismerősödnek gyűjtöttél infót? ;D

2009. Február 17. - 11:44:55
Válasz #392
Nem elérhető

madinorbi


Az ember hormon rendszerébe belenyúlni mindig rohadt rizikós, nem is értem, sok barom hogy indulhat neki kellő információ hiányában. Anno mikor elkezdtem informálódni és olvastam a mellékhatásokról, az első az volt, hogy utána néztem, hogy lehet a mellékhatásokat minimalizálni, vagy kezelni ha már jelentkezik. Enélkül nem mertem volna egy ismeretlen úton elindulni. De úgy látom bevett szokás elindulni rajta, és mikor baj van, sikítozni meg köpködni ha nincs meg a megfelelő info. És mindig a másik a hibás, soha nem aki hülye  ;D
Természetes szelekció  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 17. - 17:33:05
Válasz #393
Nem elérhető

God Vazzeg


Enélkül nem mertem volna egy ismeretlen úton elindulni.
Mármint az ismerősödnek gyűjtöttél infót? ;D

Már ha elindultam volna...  8-}  :D  ***)))

2009. Február 21. - 11:22:57
Válasz #394
Nem elérhető

sasha


Sziasztok ha stanazolol 10 mg  tablettát szednék 2xnap, közben vagy utána kell szedni a májvédőt ? Nem leoltást kérek, hogy mit szedjek mit nem hanem tanácsot szeretnék  ?:-/  ! 33éves,107 kg,177 cm,47 es kar, 10 év edzés

2009. Február 21. - 12:08:57
Válasz #395
Nem elérhető

player


vele párhuzamosan,de - ha engem kérdezel-több szempontból sem előnyös a tablettás stano.

2009. Február 21. - 12:23:47
Válasz #396
Nem elérhető

tyson


Hali!

Mondjuk én nem értek hozzá de ha mindenképpen koksz akkor ahogy olvasgattam inkább szuri mint tabi.
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Február 21. - 16:54:23
Válasz #397
Nem elérhető

BadBodyBoy


Idézet
Sziasztok ha stanazolol 10 mg  tablettát szednék 2xnap, közben vagy utána kell szedni a májvédőt ? Nem leoltást kérek, hogy mit szedjek mit nem hanem tanácsot szeretnék

Nem sokat fogsz érezni, annyit h megterheli a májadat a szemes stanci, mivel elég toxikus mint a legtöbb szemes!!!

2009. Február 21. - 19:43:31
Válasz #398
Nem elérhető

Milo


Sasha!
CSak stanazolt akarsz hasznáni a kúrába?még ha kombinálod akkor is kevés a 10mg.
Riceman

2009. Február 23. - 18:32:55
Válasz #399
Nem elérhető

puluka


Sziasztok!Kezdő testépítő vagyok,65 kg,heti 3-4szer edzek,bár most volt egy 2 hónapos kihagyásom.Nagyon rossz a genetikám,tehát vékony testalkatú vagyok,nem nagyon tudok hízni :( Próbáltam már tömegnövelőket,ami dobott is 1-2 kilót.De nagy eredményeket nem értem el,sőt,ha beszedtem,kicsit le is ment.Szóval arra az elhatározásra jutottam,hogy vmi koxhoz szeretnék nyúlni,csak hogy megtudjam,mit hozna.Persze nem rögtön szúróssal,hanem tablettás vmire gondoltam.Nekem sokan mondták az anabolt,ami nagyon jó.Az ilyen napost,meg metánt semmiféleképpen.Tehát szívesen meghallgatok minden ötletet,ki mit tanácsol nekem ezzel kapcsolatban!Előre is köszi mindenkinek.

2009. Február 23. - 18:38:51
Válasz #400
Nem elérhető

puluka


Sziasztok!Kezdő testépítő vagyok,65 kg,heti 3-4szer edzek,bár most volt egy 2 hónapos kihagyásom.Nagyon rossz a genetikám,tehát vékony testalkatú vagyok,nem nagyon tudok hízni :( Próbáltam már tömegnövelőket,ami dobott is 1-2 kilót.De nagy eredményeket nem értem el,sőt,ha beszedtem,kicsit le is ment.Szóval arra az elhatározásra jutottam,hogy vmi koxhoz szeretnék nyúlni,csak hogy megtudjam,mit hozna.Persze nem rögtön szúróssal,hanem tablettás vmire gondoltam.Nekem sokan mondták az anabolt,ami nagyon jó.Az ilyen napost,meg metánt semmiféleképpen.Tehát szívesen meghallgatok minden ötletet,ki mit tanácsol nekem ezzel kapcsolatban!Előre is köszi mindenkinek.

2009. Február 23. - 21:19:51
Válasz #401
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!Kezdő testépítő vagyok,65 kg,heti 3-4szer edzek,bár most volt egy 2 hónapos kihagyásom.Nagyon rossz a genetikám,tehát vékony testalkatú vagyok,nem nagyon tudok hízni :( Próbáltam már tömegnövelőket,ami dobott is 1-2 kilót.De nagy eredményeket nem értem el,sőt,ha beszedtem,kicsit le is ment.Szóval arra az elhatározásra jutottam,hogy vmi koxhoz szeretnék nyúlni,csak hogy megtudjam,mit hozna.Persze nem rögtön szúróssal,hanem tablettás vmire gondoltam.Nekem sokan mondták az anabolt,ami nagyon jó.Az ilyen napost,meg metánt semmiféleképpen.Tehát szívesen meghallgatok minden ötletet,ki mit tanácsol nekem ezzel kapcsolatban!Előre is köszi mindenkinek.

írjál GOD-nak privit,szívesen válaszol! @-o @-o Łł=
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 23. - 21:26:25
Válasz #402
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!Kezdő testépítő vagyok,65 kg,heti 3-4szer edzek,bár most volt egy 2 hónapos kihagyásom.Nagyon rossz a genetikám,tehát vékony testalkatú vagyok,nem nagyon tudok hízni :( Próbáltam már tömegnövelőket,ami dobott is 1-2 kilót.De nagy eredményeket nem értem el,sőt,ha beszedtem,kicsit le is ment.Szóval arra az elhatározásra jutottam,hogy vmi koxhoz szeretnék nyúlni,csak hogy megtudjam,mit hozna.Persze nem rögtön szúróssal,hanem tablettás vmire gondoltam.Nekem sokan mondták az anabolt,ami nagyon jó.Az ilyen napost,meg metánt semmiféleképpen.Tehát szívesen meghallgatok minden ötletet,ki mit tanácsol nekem ezzel kapcsolatban!Előre is köszi mindenkinek.

az igazság az,h szerintem nincs belőve a kajád.Meg ez a bár most kihagytam 2hónapot szöveg is elég gáz.
ne érts félre engem nem érdekel,h mikor és hogyan kezded,de hidd el,h belevágsz és normális kajálás nélkül az a kevéske ami feljön,a végén le is fog menni.és még lehet a pöcsöd se fog felállni mert elkúrsz valamit,lehet csomó lesz a melledbe stb...mert tájékozatlan vagy.
megéri?
Itt ez fórum olvasd végig az egészet.Van aki leírta,h mit talált jónak és olyan is van aki leírja,h mit baszott el ;D
Tanulj ezekből,olvasgass addig meg lődd be a kajádat mondjuk 6gramm szénhidrát/testsúlykilogramm és 2gramm fehérje.
Azzal hidd el,h tudsz fejlődni,ha nagyon gyors az anyagcseréd és ettől is nehezen hízol akkor emeld.Én most7grammon .vagyok és nem szedek tápkieget,ez azt jelenti,h napi 6x eszek majdnem hányásig,jó móka ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 23. - 21:34:06
Válasz #403
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Sziasztok!Kezdő testépítő vagyok,65 kg,heti 3-4szer edzek,bár most volt egy 2 hónapos kihagyásom.Nagyon rossz a genetikám,tehát vékony testalkatú vagyok,nem nagyon tudok hízni :( Próbáltam már tömegnövelőket,ami dobott is 1-2 kilót.De nagy eredményeket nem értem el,sőt,ha beszedtem,kicsit le is ment.Szóval arra az elhatározásra jutottam,hogy vmi koxhoz szeretnék nyúlni,csak hogy megtudjam,mit hozna.Persze nem rögtön szúróssal,hanem tablettás vmire gondoltam.Nekem sokan mondták az anabolt,ami nagyon jó.Az ilyen napost,meg metánt semmiféleképpen.Tehát szívesen meghallgatok minden ötletet,ki mit tanácsol nekem ezzel kapcsolatban!Előre is köszi mindenkinek.
Na ezt most nem lebaszásnak írom, csak hogy tájékozódj egy kicsit mielött semmi tudással nekifogj ilyennek. Persze ez előttem már vagy 1000szer elhangzott ilyeneknek mint te. Ha visszaolvasol akk találsz is párat. Megsugom neked hogy az anabol meg a meta és a napo ugyanaz, csak más cég gyártja, és hatóanyagmennyiségben van még különbség. Másik ezek sokkal erőssebbek ezek a "csak tablettás" szerek mint pár jó minőségű szuri. Sokan ebbe a tévedésbe esnek hogy olcsó, szemes, viszonylag könnyen beszerezhető akk biztos nem erős. Pl: egy szem anabol 5szörössére emeli a tesztoszintet a vérben. Jah és ha nem kajálsz cuccok mellett normálisan akk azoktól se várj változást. Olvass utánna hogy neked mi lenne a jó ha érdekel küldök egy oldalt ahol van pár dolog, nem minden de a sűrűn használtak fent vannak pár véleménnyel. De ilyen semmi tudással én csak lebeszéllek ilyenek használatáról.

2009. Február 24. - 06:21:51
Válasz #404

Torony

Vendég
Puluka, ne hallgass a sok gyökérre, csak azt akarják, hogy ne legyen sikerélményed! Toljad keményen, napi 2 szem Anapolon 50 (ha nem jutsz hozzá, akkor napi 10-12 szem Naposim) és minden másnap egy Testosteron Depot. Ennyi a titok.

 !+"%