2024. Május 10. - 02:35:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Clomid vagy Nolvadex? Melyik a jobb? (A Nagy Vita, amiről jobb ha többet tudsz)  (Megtekintve 79843 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Április 23. - 23:05:27
Válasz #120
Nem elérhető

Pretorian


A gorilla hormont hogy kell levezetni ?Clomid vagy Nolvadex?   8-}    ;D

Én 9mm-est ajánlom, mondjuk halántékon keresztül. ;D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2012. Április 23. - 23:07:08
Válasz #121
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Május 20. - 15:17:16
Válasz #122
Nem elérhető

dandy8510


Sziasztok.Lenne pár kérdésem.Susta-t és deka-t kezdtem el tolni 2hete.A gondom a következő,a mellbimbóm áll és elég érzékeny.Libidóval nincs gond és gym mellem sincs.Miből mennyit kéne szednem rá,hogy elmúljon? ?:-/
Köszönöm előre is a válaszokat!

2012. Május 24. - 08:06:23
Válasz #123
Nem elérhető

h4xOr


Sziasztok.Lenne pár kérdésem.Susta-t és deka-t kezdtem el tolni 2hete.A gondom a következő,a mellbimbóm áll és elég érzékeny.Libidóval nincs gond és gym mellem sincs.Miből mennyit kéne szednem rá,hogy elmúljon? ?:-/
Köszönöm előre is a válaszokat!

Ha már megvan a csecs akkor zita vagy letrozole.Lehetett volna annyi eszed hogy tesztó mellé proviront szedsz

2013. Január 26. - 17:44:34
Válasz #124
Nem elérhető

Turmanty


Sziasztok!

Egyaltalan nem vagyok szakertoje a temanak, viszont problemam adodott amihez kikernem lehetoleg tenyleg hozzaerto tanacsat.Kiprobaltam mar par tablettas szteroidot : naposim,methandieone vagy mi a turo, meg parszor winstrol tabit is, amikor ezeket csinaltam 1. fiatalabb voltam 2. nem is neztem utana igazan. Szoval a problema a mellekkel lett es nem is kura utan par hettel vagy honappal hanem majdhogynem 1.5- 2 evre ra. Szoval a bal mellembe mandula nagysagu csomo lett, a tortenetnek evvel nincs vege felkerestem egy szteroid arust es tamoxifent vettem tole szedtem majd egy honapig es semmi. Aztan beparaztam es elmentem kulonbozo vizsgalatokra. De ez a tema annyira tag hogy igzabol fingom sem volt hol kezdjem. Ementem tesztoszteron szint meresre megallapitootak hogy norml ertekeken belul van. Majd elmentem sebeszetre hogy akkor operacio, erre elkuldtek szovettani mintat venni na ez az amit nem ajanlok senkinek ezzel basztam meg jobban el mert meg noisebb formaja lett a bal mellemnek. Idokozben kijottem kulfolde dolgozni, pedig mar a palsztikai beavatkozast fontolgattam nem keves penz ugyan de azert meg ki akarok neha menni majd strandra az eletemben. Szoval most a mellemben mar a masikba is lett egy kisebb csomo. A napokban vettem megint itt kint tamoxifent es itt jon amiert irok!!! Nem volt mostansag se kura semmi, viszont elkezdem szedni a tamoxifent 20mg naponta, azt olvastam pozitiv eredmenyekkel alkalmaztak gynok kialakulasanal nomal ferfiaknal. Viszont egy valamit nagyon nem ertek, az oke hogy elosegiti a tesztoszteron termelest, es hogy blokkolja az osztrogent de mi van ha abba hagyom? Egyebkent szedem kb. 10 napja egybol "neki estem" 20mg reggel, eleinte minha kicsit agresszivabb lettem volna, a mellem parszor bimbosodik es megfeszul olyankor nem latszik a noies formaja de estere megint vissza "csunyul" .Neha vannak kisebb here gorcsok is.A szexualis erdekodes csokkent kicsit. Most ugy gondoltam atvaltok inkabb es ugy szedem hogy 10mg reggel es 10mg este. Melyik a jobb? Vagy esetleg emeljem az adagot. Mi van ha abba hagyom majd ujbol noies lesz a mell, vagy ez a gyogyszer visszaforditja az egeszet? Nem lehet hogy esetleg egy winstrol tablettas kura tobbet segitene? A lenyeg hogy elmuljon a gynom, nem tudom mar hogy tamadjam, de baromira idegesit. Igazabol probaltam mar nagyon sok helyen utana nezni de azon kivl hogy a tamoxifen anti osztrogen es kurak utan hasznaljak ennyit lehet talalni. Az renben de mi van ha nem kura utan vagyok es ugy szedem? Ha tesztoszteront termel vagyis anti osztrogen akkor miert nem ezt hasznaljak a sportolok kuranak?Ezt remelem mar nem kell levezetni meg ez mive fog meg alakulni?  Szeretnek felvilagositott lenni!!!  Sorry ha hulyesegeket irtam, de szerintem nem csak en kuzdok evvel a problemaval. Igen a masik, a cikkekben gyonyoruen meg van fogalmazva orvosi nyelven de az nekem kinai tehat ha lehet forditsa le nekem valaki magyarra,pls. Elore is koszonom ha tud valaki segiteni!