2024. Május 15. - 20:43:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 89263 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 20. - 21:57:27
Válasz #210
Nem elérhető

csaba.r


Ja ott voltam én is, volt harci nyögés is. 8)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 21. - 17:14:40
Válasz #211
Nem elérhető

IllésNorbi


"Eccer ény is echetek veletek?"-Léci, léci.  ***))
Gratulálok a farizom combhajlító eredményhez! Ez tuti ez visz mindent!

2009. Október 22. - 00:26:38
Válasz #212
Nem elérhető

Seth


Köszönöm  @:-) Van egy genetikám hozzá Istentől az nem az én érdemem, meg kaptam egy-két okos ám annál emberpróbálóbb tanácsot, nálam furfangosabbaktól...  ;) Sb. után lehet felfedek ezt azt ... persze csak, ha jó formát tudok hozni, még 10 nap, addig is kitartást, akik ott lesznek már mind egy kicsit elgyepáltak... Szóval győz aki tűrve kitart! Ne írd le Magad kérlek, egyáltalán nincs rá okod!

2009. Október 28. - 19:51:49
Válasz #213
Nem elérhető

Seth


Mivel jó régóta nem írtam, talán érthető okokból is most egy kicsit megtöröm a csendet egy reggeli paparazzi képpel. Még viszonylag telt vagyok remélem miután leszáradok is megmarad ebből.

2009. Október 28. - 19:52:50
Válasz #214
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 28. - 19:57:41
Válasz #215
Nem elérhető

Kicsibors


Mivel jó régóta nem írtam, talán érthető okokból is most egy kicsit megtöröm a csendet egy reggeli paparazzi képpel. Még viszonylag telt vagyok remélem miután leszáradok is megmarad ebből.

Igaz, olyan telt vagy, hogy az már nem igaz!  :D
Jó az, jó az, király lesz!  ****:))))))

2009. Október 28. - 20:01:14
Válasz #216
Nem elérhető

George


Engedélyed van rá? 8-) ;D

2009. Október 28. - 20:22:32
Válasz #217
Nem elérhető

Seth


Úgy tudom a bajnokot "ki kell ütni" ha győzni akarsz az 1:1 nem elég... Szeretném a legjobb formámat hozni 15 hét áll mögöttem, egy MB, egy Fitparádé...  meglátjuk, de nem fogom hagyni a reményemet lankadni, mint 2007 ben... Oda akarok végre állni mellé és megmutatni mi történt az elmúlt 2 évben...

2009. Október 28. - 21:02:29
Válasz #218
Nem elérhető

God Vazzeg


Mivel jó régóta nem írtam, talán érthető okokból is most egy kicsit megtöröm a csendet egy reggeli paparazzi képpel. Még viszonylag telt vagyok remélem miután leszáradok is megmarad ebből.

Ez már lassan alázás szint, amit művelsz, beszarás vagy!  :-)!

2009. Október 28. - 21:09:51
Válasz #219
Nem elérhető

Kicsibors


Úgy tudom a bajnokot "ki kell ütni" ha győzni akarsz az 1:1 nem elég... Szeretném a legjobb formámat hozni 15 hét áll mögöttem, egy MB, egy Fitparádé...  meglátjuk, de nem fogom hagyni a reményemet lankadni, mint 2007 ben... Oda akarok végre állni mellé és megmutatni mi történt az elmúlt 2 évben...

Úgy is van Seth, kend el a száját, mi mindannyian melletted állunk!  (:-)

2009. Október 28. - 21:36:42
Válasz #220
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mivel jó régóta nem írtam, talán érthető okokból is most egy kicsit megtöröm a csendet egy reggeli paparazzi képpel. Még viszonylag telt vagyok remélem miután leszáradok is megmarad ebből.

Fedett vagy Seth,most még feladhatod.  ;D ****:))))))

2009. Október 28. - 22:11:10
Válasz #221
Nem elérhető

Seth


ez amúgy még tényleg kicsit vizes, minimum lenne a fitparádés szárazságot hozni, de a 100%hoz még kéne attól 5 % al jobb, azt 95%-ra értékeltem így utólag...
Itt egy-két kép a Fitparádéról, az első ilyen nem feszítős de nagyon szeretem...

2009. Október 28. - 22:16:44
Válasz #222
Nem elérhető

Seth



2009. Október 28. - 22:20:20
Válasz #223
Nem elérhető

fastor


lassan a hasadon keresztül nézi meg az orvos, hogy egézséges e a gerinced @-o
hogylehet ilen vékony derekad? ****:))))))
soksikert az SBre @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 29. - 21:49:49
Válasz #224
Nem elérhető

Seth


Még 2 nap. Szeretnék köszönetet mondani Nektek, hogy végigkísértetek! Ha pedig kijöttök a Sb-ra és drukkoltok az nagy segítség lenne! Olyan testépítők ellen versenyzek akiket megelőz a neve, mondhatni "idegen térfélén" játszom. A Kisvárdai versenyen és a Fitparádén is, mikor hallottam a bíztatást (és a számom), bármilyen fáradt voltam csak erőt adott színpadon, hogy tovább feszítsek... @:-)

Sokszor írtam, hogy nem vagyok az, aki nagyon várja a dicséreteket, kicsit magamnak való vagyok, mégis jó ebben a közösségben a támogatásotokat élvezni.  ;)