2024. Május 13. - 12:57:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Megálltam a növésbe?  (Megtekintve 27933 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 25. - 12:01:47
Válasz #30
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na akkor még 105-nek (ez volt egy évig a szobaszámom):

Olvasva azt hiszem leesett, hogy mi is lehet a baj, szerintem (és ahogy olvasom) azt nem döntötted el, hogy mi legyen még. Nagyon egyszerű, mert amit írtam egyetlen lehetőséged, hogy pihensz egy nagyon-nagyot. Csak hogy értsd is miről is beszélek: Én is 52kg voltam amikor elkezdtem edzeni és még is ki tudtam várni, igaz vagy 6 évembe került, hogy rávegyem magamat a versenyzére, s kb azt is vagy 4 évig motyó nélkűl csináltam. Hogy mi is volt ebben a jó? Minden amit el tudsz képzelni, mert haladgattam(igaz a magam fajta nyomi kis szinten), de minden egyes kiló avagy tizedkiló növekedésnek nagyon örültem. AZ NEM MAGYARÁZAT, HOGY AZ ORVOS AZT MONDJA, NEM VAGY HAJLAMOS A NÖVEKEDÉSRE. Mert ez non-sense. A jó kaja meghozza majd a várva várt eredményeket, s szerintem ha egy kicsit jobban beleásod magad a tudományos rovatokba, akkor rájössz, hogy a kajádon is van mit finomítani. Per pillanat az hogy hogy nézel avagy nézek ki nem jelentős, mert ahogy az előttem szólok is írták egy helyen kell jól kinézni: Nekem a színpadon, neked pedig akkor majd nyárra. Ha betartod avagy betartanád csak olyan 80-90%-osan a kajádat már akkor is örülhetnél hogy mennyit is fogsz fejlődni. Ja meg a másik, amita  cuccra frdítanál pénzt, azt szeretettel ajánlom, hogy a shopban költsd el, mert anak több értelme lesz.

Az hogy higgadtan tudok válaszolni, talán nem jelent semmit, mert az biztos, hogy ha nem írom be a cikket, már te veled sem foglalkozott volna senki, avagy le lettél volna ugatva. Nem ismerlek, de azt hiszem nagyon sokunknak meg kell változni a kezdőkkel szemben, még ha ennyire primitív és egyértelmű hülyeségeket követ el valaki mint te. Remélem pár év múlva a szavaim nem elfecséreltnek fognak tűnni, de hiszem, hogy így egy gondolkodni tudó és AKARÓ kezdő nemzedék fog felnőni, a bodybuilding.hu segítségével.

Varga Dániel

2009. Október 25. - 12:07:46
Válasz #31
Nem elérhető

Maszat


(a kezdő kúrába már betettem a kérdést, de látom ott nem akartatok reagálni rá, de aki nyit egy új topikot 40kilós idiótaként és tol egyszerre 4 cuccot vagy beírja,h napozin levezetése piramisban annak mennek a válaszok napokon keresztül. azért megpróbálom még1szer hátha segít vki)

Sziasztok!

22 éves 98kg 172cm vagyok (hidegen)46ös karral, 69-es csülökkel nem vagyok épp romszálka, kisebb kapaszkodókkal elvagyok látva de az is csak biztonságtechnikai felszerelés.
Napi tápanyag(edzés napon):
            Vitamin: Animal pak 2 zacsi + 4x c-1000, ZMA
            Aminosavak: Glutamin 80g
                              BCAA 30g
                              Acetyl-L-Carnitin 3 g
            protein: húsokból=160g (800g csirkemelle)
                              kieg=150g (izolátum, izolátum+koncentrátum, elite12)
            Ch: kajából = 350g
                  vitargo = 70g
            zsírok: cla = 6g
                 halolaj = 6g
            lenmagolaj = 3g
            zöccccsééég: 800g brokkoli
Próbáltam már: Halodrol+Novedex XT, T-Bomb + Shamr-X

Nem igazán tudok érdemben fejlődni már. Igen a genetikai korlát még odébb lenne biztos...... de persze mindenki a genetikai korlátai után nyúlt csak akármihez....
Kg-t ha nagyon akarnék tudnék magamra pakolni több ch-val de egyszerűen már csak zsírosodok tőle. Fehérjét emelni felesleges mert sztem már így is többet viszek be mint amennyit felbírok dolgozni. Hogyan tovább?

Dianabol vagy cetabon ill. a kettó komboján gondolkodom provironnal a biztonság kedvéért. 4-5 hétnél tovább nem tervezném és utána a komolyabb pct-t sem hanyagolnám. Persze tudom, hogy kell még májvédő ill. pre- probiotikum. Tudna valaki ez ügyben kicsit segíteni? Hogy mien pct lenne érdemes egy ilyen után? Hogyan lenne érdemesebb alkalmazni a fent említetteket?

Hogy miért nem szuri? Mert jelenleg nem tudok senkit aki beadná. Akiket tudnék azok problémásak...Én meg nem akarnák ezzel játszani és nem is tudok annyira kitekeredni. Combba, vállba se kellene kezdőként próbálkoznom..

Kérdezzetek nyugodtan.... Nem egy újabb 15éves nyárra gyúros kis wow buzi vagyok aki azt hiszi, hogy scot pad + tárogató gép 2 hónapig azt az összes szöszi rajtam csüng majd nyáron 3 hónapig.....

Előre is köszi!

talán azért nem válaszolt senki mert moderálva van a hsz-ed, így amikor kiteszik nem kerül ki friss hírként.Így nem látta senki.

sztem az hülyeség,h azért ne szuri mert nincs aki beadná.Én úgy adtam magamnak az első szurit az iszonyat tűiszonyommal comba,h majdnem elájultam,kajak elment a látásom...soha nem bírtam:-)

Fertőtlenítés, megfelelő hely, légtelenít, visszaszív semmi bonyolult.Youtube-on számtalan bemutató video van, és sztem lényegesen kevésbé terheli a májat mint a tablettás válltozatok!

Ezt csak ártalomcsökkentés képp írom:-)



Meg se fodult a fejembe,h szemest szedjek, bár sokan mondják,h aki szteroidozik legalább 1x az életbe ki kell próbálnia:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Október 25. - 12:11:55
Válasz #32
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Gyorsan kijvaitottad az injektálható változatokat.  ;D

2009. Október 25. - 12:28:28
Válasz #33
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
(a kezdő kúrába már betettem a kérdést, de látom ott nem akartatok reagálni rá, de aki nyit egy új topikot 40kilós idiótaként és tol egyszerre 4 cuccot vagy beírja,h napozin levezetése piramisban annak mennek a válaszok napokon keresztül. azért megpróbálom még1szer hátha segít vki)

Sziasztok!

22 éves 98kg 172cm vagyok (hidegen)46ös karral, 69-es csülökkel nem vagyok épp romszálka, kisebb kapaszkodókkal elvagyok látva de az is csak biztonságtechnikai felszerelés.
Napi tápanyag(edzés napon):
            Vitamin: Animal pak 2 zacsi + 4x c-1000, ZMA
            Aminosavak: Glutamin 80g
                              BCAA 30g
                              Acetyl-L-Carnitin 3 g
            protein: húsokból=160g (800g csirkemelle)
                              kieg=150g (izolátum, izolátum+koncentrátum, elite12)
            Ch: kajából = 350g
                  vitargo = 70g
            zsírok: cla = 6g
                 halolaj = 6g
            lenmagolaj = 3g
            zöccccsééég: 800g brokkoli
Próbáltam már: Halodrol+Novedex XT, T-Bomb + Shamr-X

Nem igazán tudok érdemben fejlődni már. Igen a genetikai korlát még odébb lenne biztos...... de persze mindenki a genetikai korlátai után nyúlt csak akármihez....
Kg-t ha nagyon akarnék tudnék magamra pakolni több ch-val de egyszerűen már csak zsírosodok tőle. Fehérjét emelni felesleges mert sztem már így is többet viszek be mint amennyit felbírok dolgozni. Hogyan tovább?

Dianabol vagy cetabon ill. a kettó komboján gondolkodom provironnal a biztonság kedvéért. 4-5 hétnél tovább nem tervezném és utána a komolyabb pct-t sem hanyagolnám. Persze tudom, hogy kell még májvédő ill. pre- probiotikum. Tudna valaki ez ügyben kicsit segíteni? Hogy mien pct lenne érdemes egy ilyen után? Hogyan lenne érdemesebb alkalmazni a fent említetteket?

Hogy miért nem szuri? Mert jelenleg nem tudok senkit aki beadná. Akiket tudnék azok problémásak...Én meg nem akarnák ezzel játszani és nem is tudok annyira kitekeredni. Combba, vállba se kellene kezdőként próbálkoznom..

Kérdezzetek nyugodtan.... Nem egy újabb 15éves nyárra gyúros kis wow buzi vagyok aki azt hiszi, hogy scot pad + tárogató gép 2 hónapig azt az összes szöszi rajtam csüng majd nyáron 3 hónapig.....

Előre is köszi!

Akkor ide is megpróbálok valami értelmesebbet írni, ha nem baj. És ez a saját véleményem. (ezt mielőtt valaki helyesbítene leírom)

A mamámnak 60-as a karja és neki is van fogódzkodója! Szóval ezzel nem igazán segítettél, több segítség lenne, ha képet tennél be, vagy azt is megosztanád velünk hogyan is oszlik el a kajád, illetve heti hányszor edzzel, meg mit és hogyan. Ha segítséget akarsz valakitől kérni, akkor olyan módban fogalmazd meg ahogy választ is szeretnél kapni rá, mert így nagyon kevés, és azt hiszem senki nem vette a fáradtságot, hogy a szokásos dolgokat írja le, mert nem nagyon szűkítetted le a kört, és ahogy már mondtam is, a lényeges dolgok hiányoztak az eredetileg feltett kérdésedből.

De azért amit elsőre rossznak látok, hogy 800g brokkoli??? Nem sok egy kicsit? Ha minden igaz akkor 100gramban 292mg kálium van illetve foszfor olyan 60mg-környékén figyelget. Sztem jobb lenne ha kicsit megkevernéd valamivel. Kozaróczy Tibi is azt ajánlotta nekem, a lugosítás miatt, hogy spenót, brokkoli, kellbimbó-t használjak. Ez szerintem követendő példa, szépen elosztva, mert egyfajta zöldségből iszonyatosan megterhelő, ha minden nap ennyit eszel. (Gondolom a kaki úr is tiszta zöld ez miatt)... Másik: 150g fehérje megy turmixból!! Ha fogyni szeretnél inkább vedd el a turmixokat és helyettesítsd, polippal, rákkal, csirkemellel, marhával, kagylóval ... és sorolhatnám. Hidd el sokkal jobb lesz, ha naponta a kajád változatos húsokból áll össze és nem a monoton csirke-rízs kombóból.
Nézve a kombódat én hiányoltam az enzymeket illetve az ásványi anyag bevitelt a kiegekből. Ha bemész a Lurdyba, akkor rakásig találsz a polcon ásványianyag kapszulát.
Glutamin 80g-vedd el 2*20-grammra, mert feleslegesnek itélem. MHP-s 12 órás Glutamin a nyerő!
S ha fogyni szeretnél akkor szép lassan vedd el a ch-t mert hiába vagy majdnem 100 kg a 420g ch magas hisz nézzünk egy futópadon a gyaloglást. 45 perc mozgással 300-350Kcal-t tudsz elégetni, s gondolom nem sokat kardiózol.
Ha meg nem a fogyás a cél, akkor is kellene beiktatni némi nemű mozgást, még ha az egódba is ütközik, mivel minnél több zsír van rajtad, annál lassabban illetve nehezbben jön a minőségi izom. Némi nemű testzsír kell, csak ha van kapaszkodó, akkor szerintem nem épp egy bordás avagy minimálisan is bordás hasfallal vagy ellátva.

Most per pillanat ennyi jött kútfőből, de biztos a többiek is tesznek hozzá valamit.

Ja a cucc! Majdnem elfelejtettem! EGy kérdés: Minek is akarsz nyomni avagy tolni valamit? Versenyzés? vagy csak a nagyobb izomtömeg? Szálasíts le egy icsit és nagyon nagyban megváltozik a nézeted magaddal szemben. Tegyél be egy képet magadról , amin látható is vagy (nem pedig egy feszítős bicepsz képet) s változtasd mega  kajádat, kicsit diétázd le a felesleget és megint tegyél be egy képet. Hidd el, ezerszer jobban fogod magad érezni és meg fog változni a nézeted is magadról.

Varga Dániel

2009. Október 25. - 12:34:51
Válasz #34
Nem elérhető

Rob


Dániel! Rettentő jó válaszokat adtál,amiből én is sokat tanultam! :-){
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Október 25. - 12:37:05
Válasz #35
Nem elérhető

Aco


(a kezdő kúrába már betettem a kérdést, de látom ott nem akartatok reagálni rá, de aki nyit egy új topikot 40kilós idiótaként és tol egyszerre 4 cuccot vagy beírja,h napozin levezetése piramisban annak mennek a válaszok napokon keresztül. azért megpróbálom még1szer hátha segít vki)

Sziasztok!

22 éves 98kg 172cm vagyok (hidegen)46ös karral, 69-es csülökkel nem vagyok épp romszálka, kisebb kapaszkodókkal elvagyok látva de az is csak biztonságtechnikai felszerelés.
Napi tápanyag(edzés napon):
            Vitamin: Animal pak 2 zacsi + 4x c-1000, ZMA
            Aminosavak: Glutamin 80g
                              BCAA 30g
                              Acetyl-L-Carnitin 3 g
            protein: húsokból=160g (800g csirkemelle)
                              kieg=150g (izolátum, izolátum+koncentrátum, elite12)
            Ch: kajából = 350g
                  vitargo = 70g
            zsírok: cla = 6g
                 halolaj = 6g
            lenmagolaj = 3g
            zöccccsééég: 800g brokkoli
Próbáltam már: Halodrol+Novedex XT, T-Bomb + Shamr-X

Nem igazán tudok érdemben fejlődni már. Igen a genetikai korlát még odébb lenne biztos...... de persze mindenki a genetikai korlátai után nyúlt csak akármihez....
Kg-t ha nagyon akarnék tudnék magamra pakolni több ch-val de egyszerűen már csak zsírosodok tőle. Fehérjét emelni felesleges mert sztem már így is többet viszek be mint amennyit felbírok dolgozni. Hogyan tovább?

Dianabol vagy cetabon ill. a kettó komboján gondolkodom provironnal a biztonság kedvéért. 4-5 hétnél tovább nem tervezném és utána a komolyabb pct-t sem hanyagolnám. Persze tudom, hogy kell még májvédő ill. pre- probiotikum. Tudna valaki ez ügyben kicsit segíteni? Hogy mien pct lenne érdemes egy ilyen után? Hogyan lenne érdemesebb alkalmazni a fent említetteket?

Hogy miért nem szuri? Mert jelenleg nem tudok senkit aki beadná. Akiket tudnék azok problémásak...Én meg nem akarnák ezzel játszani és nem is tudok annyira kitekeredni. Combba, vállba se kellene kezdőként próbálkoznom..

Kérdezzetek nyugodtan.... Nem egy újabb 15éves nyárra gyúros kis wow buzi vagyok aki azt hiszi, hogy scot pad + tárogató gép 2 hónapig azt az összes szöszi rajtam csüng majd nyáron 3 hónapig.....

Előre is köszi!

Bakker hany gr. c vitamint eszel te 1 nap?Ez igy ahogy jol szamolom 6gr.Ennyi tok folosleges.. :) :P

2009. Október 25. - 14:50:53
Válasz #36
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
"Próbáltam már: Halodrol+Novedex XT, T-Bomb + Shamr-X"

SHAMR-X........ez valami arab tápkieg ;D ;D?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 25. - 15:40:06
Válasz #37
Nem elérhető

badedazel


(a kezdő kúrába már betettem a kérdést, de látom ott nem akartatok reagálni rá, de aki nyit egy új topikot 40kilós idiótaként és tol egyszerre 4 cuccot vagy beírja,h napozin levezetése piramisban annak mennek a válaszok napokon keresztül. azért megpróbálom még1szer hátha segít vki)

Sziasztok!

22 éves 98kg 172cm vagyok (hidegen)46ös karral, 69-es csülökkel nem vagyok épp romszálka, kisebb kapaszkodókkal elvagyok látva de az is csak biztonságtechnikai felszerelés.
Napi tápanyag(edzés napon):
            Vitamin: Animal pak 2 zacsi + 4x c-1000, ZMA
            Aminosavak: Glutamin 80g
                              BCAA 30g
                              Acetyl-L-Carnitin 3 g
            protein: húsokból=160g (800g csirkemelle)
                              kieg=150g (izolátum, izolátum+koncentrátum, elite12)
            Ch: kajából = 350g
                  vitargo = 70g
            zsírok: cla = 6g
                 halolaj = 6g
            lenmagolaj = 3g
            zöccccsééég: 800g brokkoli
Próbáltam már: Halodrol+Novedex XT, T-Bomb + Shamr-X

Nem igazán tudok érdemben fejlődni már. Igen a genetikai korlát még odébb lenne biztos...... de persze mindenki a genetikai korlátai után nyúlt csak akármihez....
Kg-t ha nagyon akarnék tudnék magamra pakolni több ch-val de egyszerűen már csak zsírosodok tőle. Fehérjét emelni felesleges mert sztem már így is többet viszek be mint amennyit felbírok dolgozni. Hogyan tovább?

Dianabol vagy cetabon ill. a kettó komboján gondolkodom provironnal a biztonság kedvéért. 4-5 hétnél tovább nem tervezném és utána a komolyabb pct-t sem hanyagolnám. Persze tudom, hogy kell még májvédő ill. pre- probiotikum. Tudna valaki ez ügyben kicsit segíteni? Hogy mien pct lenne érdemes egy ilyen után? Hogyan lenne érdemesebb alkalmazni a fent említetteket?

Hogy miért nem szuri? Mert jelenleg nem tudok senkit aki beadná. Akiket tudnék azok problémásak...Én meg nem akarnák ezzel játszani és nem is tudok annyira kitekeredni. Combba, vállba se kellene kezdőként próbálkoznom..

Kérdezzetek nyugodtan.... Nem egy újabb 15éves nyárra gyúros kis wow buzi vagyok aki azt hiszi, hogy scot pad + tárogató gép 2 hónapig azt az összes szöszi rajtam csüng majd nyáron 3 hónapig.....

Előre is köszi!

talán azért nem válaszolt senki mert moderálva van a hsz-ed, így amikor kiteszik nem kerül ki friss hírként.Így nem látta senki.

sztem az hülyeség,h azért ne szuri mert nincs aki beadná.Én úgy adtam magamnak az első szurit az iszonyat tűiszonyommal comba,h majdnem elájultam,kajak elment a látásom...soha nem bírtam:-)

Fertőtlenítés, megfelelő hely, légtelenít, visszaszív semmi bonyolult.Youtube-on számtalan bemutató video van, és sztem lényegesen kevésbé terheli a májat mint a tablettás válltozatok!

Ezt csak ártalomcsökkentés képp írom:-)



Meg se fodult a fejembe,h szemest szedjek, bár sokan mondják,h aki szteroidozik legalább 1x az életbe ki kell próbálnia:-)

Köszi Maszat a választ!

Hát egyszerűnek tűnik az igaz, de azért mégse próbálkoznék.... őszintén bevallom, h balfasz lennék.

2009. Október 25. - 15:40:12
Válasz #38
Nem elérhető

badedazel


"Próbáltam már: Halodrol+Novedex XT, T-Bomb + Shamr-X"

SHAMR-X........ez valami arab tápkieg ;D ;D?



Ez az MHP-Sarm X UGL verziója. Metálfekete  napo néven fut a profik között, színén kívül még 5ágú csillag formáról lehet felismerni....a kék hatágú csillag verzió fake..... :D

Trehány vagyok a gépírásban ezért a betűk néha keverednek. A H betű meg az én agyszüleményem....

2009. Október 25. - 15:41:46
Válasz #39
Nem elérhető

badedazel


(a kezdő kúrába már betettem a kérdést, de látom ott nem akartatok reagálni rá, de aki nyit egy új topikot 40kilós idiótaként és tol egyszerre 4 cuccot vagy beírja,h napozin levezetése piramisban annak mennek a válaszok napokon keresztül. azért megpróbálom még1szer hátha segít vki)

Sziasztok!

22 éves 98kg 172cm vagyok (hidegen)46ös karral, 69-es csülökkel nem vagyok épp romszálka, kisebb kapaszkodókkal elvagyok látva de az is csak biztonságtechnikai felszerelés.
Napi tápanyag(edzés napon):
            Vitamin: Animal pak 2 zacsi + 4x c-1000, ZMA
            Aminosavak: Glutamin 80g
                              BCAA 30g
                              Acetyl-L-Carnitin 3 g
            protein: húsokból=160g (800g csirkemelle)
                              kieg=150g (izolátum, izolátum+koncentrátum, elite12)
            Ch: kajából = 350g
                  vitargo = 70g
            zsírok: cla = 6g
                 halolaj = 6g
            lenmagolaj = 3g
            zöccccsééég: 800g brokkoli
Próbáltam már: Halodrol+Novedex XT, T-Bomb + Shamr-X

Nem igazán tudok érdemben fejlődni már. Igen a genetikai korlát még odébb lenne biztos...... de persze mindenki a genetikai korlátai után nyúlt csak akármihez....
Kg-t ha nagyon akarnék tudnék magamra pakolni több ch-val de egyszerűen már csak zsírosodok tőle. Fehérjét emelni felesleges mert sztem már így is többet viszek be mint amennyit felbírok dolgozni. Hogyan tovább?

Dianabol vagy cetabon ill. a kettó komboján gondolkodom provironnal a biztonság kedvéért. 4-5 hétnél tovább nem tervezném és utána a komolyabb pct-t sem hanyagolnám. Persze tudom, hogy kell még májvédő ill. pre- probiotikum. Tudna valaki ez ügyben kicsit segíteni? Hogy mien pct lenne érdemes egy ilyen után? Hogyan lenne érdemesebb alkalmazni a fent említetteket?

Hogy miért nem szuri? Mert jelenleg nem tudok senkit aki beadná. Akiket tudnék azok problémásak...Én meg nem akarnák ezzel játszani és nem is tudok annyira kitekeredni. Combba, vállba se kellene kezdőként próbálkoznom..

Kérdezzetek nyugodtan.... Nem egy újabb 15éves nyárra gyúros kis wow buzi vagyok aki azt hiszi, hogy scot pad + tárogató gép 2 hónapig azt az összes szöszi rajtam csüng majd nyáron 3 hónapig.....

Előre is köszi!

Akkor ide is megpróbálok valami értelmesebbet írni, ha nem baj. És ez a saját véleményem. (ezt mielőtt valaki helyesbítene leírom)

A mamámnak 60-as a karja és neki is van fogódzkodója! Szóval ezzel nem igazán segítettél, több segítség lenne, ha képet tennél be, vagy azt is megosztanád velünk hogyan is oszlik el a kajád, illetve heti hányszor edzzel, meg mit és hogyan. Ha segítséget akarsz valakitől kérni, akkor olyan módban fogalmazd meg ahogy választ is szeretnél kapni rá, mert így nagyon kevés, és azt hiszem senki nem vette a fáradtságot, hogy a szokásos dolgokat írja le, mert nem nagyon szűkítetted le a kört, és ahogy már mondtam is, a lényeges dolgok hiányoztak az eredetileg feltett kérdésedből.

De azért amit elsőre rossznak látok, hogy 800g brokkoli??? Nem sok egy kicsit? Ha minden igaz akkor 100gramban 292mg kálium van illetve foszfor olyan 60mg-környékén figyelget. Sztem jobb lenne ha kicsit megkevernéd valamivel. Kozaróczy Tibi is azt ajánlotta nekem, a lugosítás miatt, hogy spenót, brokkoli, kellbimbó-t használjak. Ez szerintem követendő példa, szépen elosztva, mert egyfajta zöldségből iszonyatosan megterhelő, ha minden nap ennyit eszel. (Gondolom a kaki úr is tiszta zöld ez miatt)... Másik: 150g fehérje megy turmixból!! Ha fogyni szeretnél inkább vedd el a turmixokat és helyettesítsd, polippal, rákkal, csirkemellel, marhával, kagylóval ... és sorolhatnám. Hidd el sokkal jobb lesz, ha naponta a kajád változatos húsokból áll össze és nem a monoton csirke-rízs kombóból.
Nézve a kombódat én hiányoltam az enzymeket illetve az ásványi anyag bevitelt a kiegekből. Ha bemész a Lurdyba, akkor rakásig találsz a polcon ásványianyag kapszulát.
Glutamin 80g-vedd el 2*20-grammra, mert feleslegesnek itélem. MHP-s 12 órás Glutamin a nyerő!
S ha fogyni szeretnél akkor szép lassan vedd el a ch-t mert hiába vagy majdnem 100 kg a 420g ch magas hisz nézzünk egy futópadon a gyaloglást. 45 perc mozgással 300-350Kcal-t tudsz elégetni, s gondolom nem sokat kardiózol.
Ha meg nem a fogyás a cél, akkor is kellene beiktatni némi nemű mozgást, még ha az egódba is ütközik, mivel minnél több zsír van rajtad, annál lassabban illetve nehezbben jön a minőségi izom. Némi nemű testzsír kell, csak ha van kapaszkodó, akkor szerintem nem épp egy bordás avagy minimálisan is bordás hasfallal vagy ellátva.

Most per pillanat ennyi jött kútfőből, de biztos a többiek is tesznek hozzá valamit.

Ja a cucc! Majdnem elfelejtettem! EGy kérdés: Minek is akarsz nyomni avagy tolni valamit? Versenyzés? vagy csak a nagyobb izomtömeg? Szálasíts le egy icsit és nagyon nagyban megváltozik a nézeted magaddal szemben. Tegyél be egy képet magadról , amin látható is vagy (nem pedig egy feszítős bicepsz képet) s változtasd mega  kajádat, kicsit diétázd le a felesleget és megint tegyél be egy képet. Hidd el, ezerszer jobban fogod magad érezni és meg fog változni a nézeted is magadról.

Varga Dániel

Köszi a választ! Hát írtam a végére, hogy nyugodtan kérdezzetek.
Akkor leírom a egy napom:

1:  125g zab + 2 adag ON Whey + 20 g glutamin + Animla Pak + 1g acety-l-carnitin + zsírok
2:  130g rizs + 200g csirke + 200g brokkoli + 1 g c
      1g alc éhgyomorra 
3:  130g rizs + 200g csirke + 200g brokkoli + 1 g c
4:  edzés elött: 15g bcaa + 20g glutamin (1g ALC edzés elött fél órával)
5:  edzés után: 15g bcaa + 20g glutamin + 50g fehérje izolátumból + 70 g Vitargo
6:  130g rizs + 200 g csirke + 200 g brokkoli  + Animla pak + zsírok
7:  200g csirke + 200g brokkoli +1 g c + zsírok
8:  ZMA  majd rá fél óra 2,5 adag elite 25 + 20g glutamin

Igazad van a zöldséggel kapcsolatban. Szoktam váltogatni gyakrabban csak így egyszerűbb leírni. Kígyóuborka, paprika, brokkoli, spenót. De Túlnyomó részt a brokkoli és a kígyóuborka szokott lenni..

Képet majd csinálok aztán linkelek. De a kapaszkodók alatt ne hidd azt, hogy nagyon kövér lennék, csak viccesen fogalmaztam, hogy van rajtam felesleg, de nem vészes a kockák megfelelő világításban látszanak ;D

Edzésem:

Heti 4szer. 1 testrész 1szer a héten. Vádli-has kétszer 1-1 gyak 4 sorozattal.  Nagy izomcsoportok 4gyaksi összesen 14-16 sorozattal. Kis izmok 2-3 gyaksi 8-12sorozattal.
Aerob edzéseim szünnapokon reggelente 40percek heti 2-3szor. Akkor elötte van 15g bcaa és az 1 g alc.

Célom:

Egy normális fazon megtartása amennyire lehet és úgy nőni. Persze tudom,h 1-2 dolog vízesítene, de az nem zavarna mert az múlandó.
A kiegek amiket általában diétában szoktak használni ALC, CLA sztem nem feltétlenül csak akkor jók....

Távoli célom:

Versenyzés, de szeretnék normális méretű versenyző lenni. De ezt csak a távoli jövő mivel tudom, hogy ez több év. És szép lassan szeretnék eljutni odáig ahogy azt kell. tudom, hogy nem úgy van, hogy lenyomok 2-3 kúrát aztán már írány a +85-90-es kategória.

Aco köszi az észrevételt!
Rosszul számold mert az csak 5-g C (és én is félrenyomtan mert csak 4-et viszek be) de sztem nem ezen múlik a dolog....

2009. Október 25. - 15:41:46
Válasz #40
Nem elérhető

badedazel


(a kezdő kúrába már betettem a kérdést, de látom ott nem akartatok reagálni rá, de aki nyit egy új topikot 40kilós idiótaként és tol egyszerre 4 cuccot vagy beírja,h napozin levezetése piramisban annak mennek a válaszok napokon keresztül. azért megpróbálom még1szer hátha segít vki)

Sziasztok!

22 éves 98kg 172cm vagyok (hidegen)46ös karral, 69-es csülökkel nem vagyok épp romszálka, kisebb kapaszkodókkal elvagyok látva de az is csak biztonságtechnikai felszerelés.
Napi tápanyag(edzés napon):
            Vitamin: Animal pak 2 zacsi + 4x c-1000, ZMA
            Aminosavak: Glutamin 80g
                              BCAA 30g
                              Acetyl-L-Carnitin 3 g
            protein: húsokból=160g (800g csirkemelle)
                              kieg=150g (izolátum, izolátum+koncentrátum, elite12)
            Ch: kajából = 350g
                  vitargo = 70g
            zsírok: cla = 6g
                 halolaj = 6g
            lenmagolaj = 3g
            zöccccsééég: 800g brokkoli
Próbáltam már: Halodrol+Novedex XT, T-Bomb + Shamr-X

Nem igazán tudok érdemben fejlődni már. Igen a genetikai korlát még odébb lenne biztos...... de persze mindenki a genetikai korlátai után nyúlt csak akármihez....
Kg-t ha nagyon akarnék tudnék magamra pakolni több ch-val de egyszerűen már csak zsírosodok tőle. Fehérjét emelni felesleges mert sztem már így is többet viszek be mint amennyit felbírok dolgozni. Hogyan tovább?

Dianabol vagy cetabon ill. a kettó komboján gondolkodom provironnal a biztonság kedvéért. 4-5 hétnél tovább nem tervezném és utána a komolyabb pct-t sem hanyagolnám. Persze tudom, hogy kell még májvédő ill. pre- probiotikum. Tudna valaki ez ügyben kicsit segíteni? Hogy mien pct lenne érdemes egy ilyen után? Hogyan lenne érdemesebb alkalmazni a fent említetteket?

Hogy miért nem szuri? Mert jelenleg nem tudok senkit aki beadná. Akiket tudnék azok problémásak...Én meg nem akarnák ezzel játszani és nem is tudok annyira kitekeredni. Combba, vállba se kellene kezdőként próbálkoznom..

Kérdezzetek nyugodtan.... Nem egy újabb 15éves nyárra gyúros kis wow buzi vagyok aki azt hiszi, hogy scot pad + tárogató gép 2 hónapig azt az összes szöszi rajtam csüng majd nyáron 3 hónapig.....

Előre is köszi!
Meg egy rendes kerdes! Ritka, mint a feher hollo  ;-oo-;
Annyi kerdesem lenne, hogy hany eve edzel, illetve mikor tartottal szunetet? Mert az is lehet, hogy kicsit elege van mar a szervezetednek!  8-)
Minden esetre, ha hasznalni akarsz vmit, akkor cetabont felejtsd el! De ezt majd egy kompetensebb ember megvalaszolja neked!  ;)

Köszi, h írtál!
Hát eszemet sem tudom mióta edzek. kb 8 éves koromban kezdtem. Küzdősportban gyenge voltam és kitaláltam, h én leszek a legerősebb. Aztán itthon toltam a vasat ezerrel egész nyáron, de nem én lettem a legerősebb év kezdésre:D Aztán ilyen szezonálisan edzettem 1 hónapban 2-3 napot stbstb. Mint ahogy a kölkök szokták. Aztán középsuliba menő dolog volt ott is toltuk ezerrel 1 hétig de aztán ráuntunk aztán 1 hónap szünet stbstb. De úgy komolyabban 3,5éve. Szünetet Inkább úgy tartok, hogy 4-6 hetente nincs kedv v közbejön vmi akkor a szokásos heti 4 edzésből csak 2 lesz vagy 3.  Ill ha érzem, hogy nem vagyok formába akkor átmozgatok v visszaveszem a sorozatokat. De 3-4 havonta azért egy komolyabb egy hetes pihi közbeszokott jönni. Amúgy köv héten sztem pihenő lesz mert érzem a nádhát elég rendesen a fejemben.

2009. Október 25. - 16:25:21
Válasz #41
Nem elérhető

doncicco


Ebben a topicban feltett kérdések és válaszok hosszú idő óta ismét olvashatóvá és értelmessé teszik a forumot! :-){

2009. Október 25. - 17:34:08
Válasz #42
Nem elérhető

Milo


Ha koxolni akarsz és eredményt elérni hosszútávon ,akkor úgy is kellesz szúrnod. CSinálhatsz egy szemes kúrát, de előbb- utóbb meg kell tanulnod beadni. Keress vkit aki megmutatja a beadást. ÉN neten látott filmekből nem mertem volna beadni magamnak anno.
Riceman

2009. Október 25. - 18:08:34
Válasz #43
Nem elérhető

badedazel


Ha koxolni akarsz és eredményt elérni hosszútávon ,akkor úgy is kellesz szúrnod. CSinálhatsz egy szemes kúrát, de előbb- utóbb meg kell tanulnod beadni. Keress vkit aki megmutatja a beadást. ÉN neten látott filmekből nem mertem volna beadni magamnak anno.

Hát távoli jövőben tudok majd rá embert remélem.... De nem is rögtön most akarom elkezdeni a koxot hanem idővel. 1-2 hónapot még tanulok. Jól átakarom gondolni, hogy miből-mennyit-hogyan-meddig aztán úgyis 4-5 hónap szünet. Addigra meg sztem lesz rá kollega.
Végső soron tudom, hogy igazad van és meg kell tanulnom majd, de jobb lenne ha vki hozzáértő csinálná....

2009. Október 25. - 20:35:48
Válasz #44
Nem elérhető

Maszat


Gyorsan kijvaitottad az injektálható változatokat.  ;D

ezek szerint nem elég gyorsan  ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26