2024. Április 27. - 07:33:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: zsiregetes vs. cardio avagy nem fogyok hiaba futok nem mukodik az egesz  (Megtekintve 30491 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Január 29. - 23:22:26
Válasz #45
Nem elérhető

try2bebig


Hat lassan kezdek zsirt egetni mivel kovetem a forumot es sokat olvasgatok konyvekbol es az internetrol ezert gondoltam hogy ide fogok egy kis kurat leirni .Amit magamtol okoskodtam ki nem csak copy paste  Łł= szoval nem bisztos hogy tokeletes de hasonlokkal probalkoztam regen is es hatha bejon most ez .Hat minden esetre hatha tanulsagos es vitatkozhato topik lessz .Ha nem akkor nem .Azert is gondoltam hogy leirom mert a levezetese a kuramnak fasza lett es az otleteket egy forum tagtol kaptam akit nem emlitek mert nem kerdeztem meg tole de az o tapasztalatai alapjara hagyatkozva irt ossze egy fasza PCT ami  (:-) Szoval ra kell jonni az embernek hogy vannak okosabbak is tole es neha halgatni kell masra  :-O Na vissza a zsiregeteshez .32 eves most olyan175cm/ 94kg a kura vegere .Eddzes megy es a kaja is rendbe .Az utolso zsiregetes junius vegere ert veget kulonbozo okok miatt le kellet mennem97kg rol- 75kg ala 73kg ra.( igen sok izom veszteseggel jart ez ) junius vegetol dagadas( relativ nagysulyos edzes) sok sok ch es januar vege 94kg .Szoval hasznalni fogok Clenbuterol /T3 Tiromel/Bromocriptine/Winstrol/ lenne a kemia benne .Futo gepen seta 50 perc heti 5-6 .Ch csokkentes magas feherje edzes .9 hetre tervezem de ha nem ugy indul ahogy kene akkor elhuzodhat hat a van ra erdeklodes ide neha leirnam hogy mikent is all a dolog kb 2-3 het mulva inditom.Szoval ennyi .


Szerintem ha meg akarsz tartani kis izmot is, akkor winny mellé még tolj be valami mást, lehetőleg tesztót....:)

2012. Január 30. - 08:11:53
Válasz #46
Nem elérhető

God Vazzeg


Hat lassan kezdek zsirt egetni mivel kovetem a forumot es sokat olvasgatok konyvekbol es az internetrol ezert gondoltam hogy ide fogok egy kis kurat leirni .Amit magamtol okoskodtam ki nem csak copy paste  Łł= szoval nem bisztos hogy tokeletes de hasonlokkal probalkoztam regen is es hatha bejon most ez .Hat minden esetre hatha tanulsagos es vitatkozhato topik lessz .Ha nem akkor nem .Azert is gondoltam hogy leirom mert a levezetese a kuramnak fasza lett es az otleteket egy forum tagtol kaptam akit nem emlitek mert nem kerdeztem meg tole de az o tapasztalatai alapjara hagyatkozva irt ossze egy fasza PCT ami  (:-) Szoval ra kell jonni az embernek hogy vannak okosabbak is tole es neha halgatni kell masra  :-O Na vissza a zsiregeteshez .32 eves most olyan175cm/ 94kg a kura vegere .Eddzes megy es a kaja is rendbe .Az utolso zsiregetes junius vegere ert veget kulonbozo okok miatt le kellet mennem97kg rol- 75kg ala 73kg ra.( igen sok izom veszteseggel jart ez ) junius vegetol dagadas( relativ nagysulyos edzes) sok sok ch es januar vege 94kg .Szoval hasznalni fogok Clenbuterol /T3 Tiromel/Bromocriptine/Winstrol/ lenne a kemia benne .Futo gepen seta 50 perc heti 5-6 .Ch csokkentes magas feherje edzes .9 hetre tervezem de ha nem ugy indul ahogy kene akkor elhuzodhat hat a van ra erdeklodes ide neha leirnam hogy mikent is all a dolog kb 2-3 het mulva inditom.Szoval ennyi .


Szerintem ha meg akarsz tartani kis izmot is, akkor winny mellé még tolj be valami mást, lehetőleg tesztót....:)

Szerintem is. 2 naponta 100mg propi menjen mellé, sokkal jobb lesz a végeredmény, nem beszélve róla, hogy asszonyod is hálás lesz  ;D

2012. Január 30. - 08:55:53
Válasz #47
Nem elérhető

dingo


koszi hat agyaltam ezen is es valoszinu bele rakok valami testot,gondoltam a wini eleg lessz de  otletnek a 2 naponta 100mg propi jol hangzik
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 30. - 14:34:52
Válasz #48
Nem elérhető

try2bebig


koszi hat agyaltam ezen is es valoszinu bele rakok valami testot,gondoltam a wini eleg lessz de  otletnek a 2 naponta 100mg propi jol hangzik

Ja vagy esetleg egy kis cipó.:) Enát én nem raknék bele, amire elkezdene hatni, addigra leszopódik rólad minden.:D

2012. Január 30. - 15:14:12
Válasz #49
Nem elérhető

dingo


 ***)) ezen agyalok de majd eldol melyik mellet szol tobb erv
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Február 02. - 12:57:07
Válasz #50
Nem elérhető

Maszat


Bár nekem még az életemben nem volt gondom a testzsír százalékommal, de ez érdekel engem is. 97ről lemenni 73ra... meredek  :o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 02. - 14:58:43
Válasz #51
Nem elérhető

dingo


Bár nekem még az életemben nem volt gondom a testzsír százalékommal, de ez érdekel engem is. 97ről lemenni 73ra... meredek  :o
hat igen az egy nagyon faszan kezdett dieta volt nagyon elbaszva sajnos maganeleti problemak miatt es kicsit atment onpusztitasba, tulzasba,over training a 6 hettol a dolog
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Február 02. - 15:24:16
Válasz #52
Nem elérhető

dingo


hat ugy nez ki benyeltem egy kis lagyekservet ma    ****)
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 03. - 08:19:38
Válasz #53
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 03. - 17:03:34
Válasz #54
Nem elérhető

Gabe


          IRONMAN magazine:       http://imbodybuilding.com/online/2006-01/#/1     
:-)!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Április 05. - 11:34:06
Válasz #55
Nem elérhető

dingo


kerdesem lenne nekem is a dieta kemia reszevel kapcsolatba ! elindult a dieta 1-2 het natur csal l carnitine green tee. utana indult a kemia 1 heten 2 clen es 1 t3 tiromel 4 stana minden mas nap 100 mg propi. /6 napon keresztul/ kovetkezo het 4 clen, 2 t3 ,0.5 -bromocriptine, 4 stana (40 mg)  ket naponta 100mg propi  /8 napon keresztul /  es most indul a kovetkezo ami 4 clenbuterol  3 t3 ,   1 bromocriptine  napi 30 mg stana es masnaponta 100mg propi   /7 nap lessz / utana a kovetkezo ket hetbe csak napi 2 bromocriptine megy majd 3 stana es propi  .es utana foly kov.a kerdesem az lenne hogy a propit erdemes lenne e lecserelni egy keverekre stack ra mint pl 50mg test propionate+50mg drostanolone propionate (masteron) +50mg trenbolone acetate /150mg ez igy egyutt es menne 2 naponta /  vagy maradjon csak a propi 100mg ketnaponta ??? udv es thanks !
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 07. - 21:38:28
Válasz #56
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place