2024. Április 27. - 11:38:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Zsírégetés összefoglalva  (Megtekintve 86515 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. Április 06. - 15:06:18
Válasz #225
Nem elérhető

Lalika85


Sziasztok!

Édesítőszernek én Steevia-t használok, mert természetes édesítőszer, levelei 30-szor édesebbek a cukornál, kivonatai pedig akár 300-szor is édesebbek lehetnek annál! Figyelemre méltó, hogy fogszuvasodást nem okoz, és az elhízásra hajlamos fogyasztóknak sem kell aggódnia, mert kalóriatartalma nulla! A növénynek cukor- és máj-anyagcserére gyakorolt jótékony hatása emelhető még ki, illetve gyulladáscsökkentő, emésztést segítő hatása mellett magas C és A vitamin- valamint cink-, vas-, magnézium tartalma is bizonyított! Cukorbetegek is fogyaszthatják, valamint néhány tanulmány szerint a 2-es típusú cukorbetegség ellen is ígéretes! Gombaölő hatása miatt kiválóan alkalmas Candida kúra alatti édesítésre. Az intenzív édes ízért felelős steviol glycoside-ok az aszpartámmal ellentétben, főzés, sütés, pH-változás esetén sem bomlanak le, így a Stevia a cukor teljes körű helyettesítője lehet!

Illetve termelői méz-et.Vegyes virág mézet, illetve akácmézet. Erről vélemény?

A zab hőkezelésére nem láttam  a választ itt ebben a topikban, többszöri megkérdezés után sem.
Kérlek válaszoljatok, mert engem is nagyon érdekel.
Jó ideje nagyjából csak zab, meg méz, meg zöldségek a szénhidrát bevitelem és érdekelne, a leg egészségesebb elkészítése.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2014. Április 17. - 19:56:53
Válasz #226
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Április 21. - 22:40:28
Válasz #227
Nem elérhető

pmiller06


Sziasztok!

Édesítőszernek én Steevia-t használok, mert természetes édesítőszer, levelei 30-szor édesebbek a cukornál, kivonatai pedig akár 300-szor is édesebbek lehetnek annál! Figyelemre méltó, hogy fogszuvasodást nem okoz, és az elhízásra hajlamos fogyasztóknak sem kell aggódnia, mert kalóriatartalma nulla! A növénynek cukor- és máj-anyagcserére gyakorolt jótékony hatása emelhető még ki, illetve gyulladáscsökkentő, emésztést segítő hatása mellett magas C és A vitamin- valamint cink-, vas-, magnézium tartalma is bizonyított! Cukorbetegek is fogyaszthatják, valamint néhány tanulmány szerint a 2-es típusú cukorbetegség ellen is ígéretes! Gombaölő hatása miatt kiválóan alkalmas Candida kúra alatti édesítésre. Az intenzív édes ízért felelős steviol glycoside-ok az aszpartámmal ellentétben, főzés, sütés, pH-változás esetén sem bomlanak le, így a Stevia a cukor teljes körű helyettesítője lehet!

Illetve termelői méz-et.Vegyes virág mézet, illetve akácmézet. Erről vélemény?

A szab hőkezelésére nem láttam  a választ itt ebben a topikban, többszöri megkérdezés után sem.
Kérlek válaszoljatok, mert engem is nagyon érdekel.
Jó ideje nagyjából csak zab, meg méz, meg zöldségek a szénhidrát bevitelem és érdekelne, a leg egészségesebb elkészítése.


Főzd meg vízben!

2014. Április 22. - 11:39:43
Válasz #228
Nem elérhető

Gabe


vízbe rakod és fél perc mikróban
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Április 23. - 16:00:03
Válasz #229
Nem elérhető

try2bebig


Még vízbe sem kell rakni a mikróban. Beteszed egy üveg tálba és kicsit megpirítod, a hőfokot úgyis ki fogod tapasztalni, hogy mi az, aminél nem lesz égett.. Vagy ugyanezt megcsinálod hagyományos gáztűzhelyen 2perc alatt.

2014. Április 23. - 19:05:44
Válasz #230
Nem elérhető

Maszat


A végén kiderül, hogy nem is kell vele semmit csinálni :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Április 23. - 19:18:06
Válasz #231
Nem elérhető

ninja14


A végén kiderül, hogy nem is kell vele semmit csinálni :D
én semmit nem csinálok vele csak épp ledarálom és összeshakelem fehérjével és jól emésztem! nem hőkezelem!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Április 24. - 13:45:33
Válasz #232
Nem elérhető

Gabe


A végén kiderül, hogy nem is kell vele semmit csinálni :D
én semmit nem csinálok vele csak épp ledarálom és összeshakelem fehérjével és jól emésztem! nem hőkezelem!  ;D
Dettó.
Ha otthon vagyok hétvégén és nem sietek, akkor szoktam kis vízben rakni, megmikrózom, utána teszek hozzá csokis fehérjét, összekeverem és olyan, mint egy csokis tejberizs.
Csak 10 percen belül meg kell enni, különben gipsz lesz belőle. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Április 27. - 19:57:28
Válasz #233
Nem elérhető

cpggyurma


a zab nálam alap szénhidrát ára és széleskörű felhasználhatósága miatt. ahogy a többiek is írják ledarálva turmixba,  vagy akár kis édesítővel és teljes kiőrlésű lisztel nagyon finom palacsintát lehet belőle csinálni, amit én zsírszegény citromos túróval vagy diabetikus lekvárral szoktam ízesíteni. darálást én egy kb 15éves kávédarálóval oldom meg. amúgy meg nagyon finom kajákat lehet csinálni nem kell éhezni diétakor sem csak sok ember lusta azt a napi fél 1 órát a konyhába eltölteni, én is dolgozok általában hajnalban kelek délután edzek, és még este főzőcskézek is  így telnek a hétköznapjaim  ::)

2014. Április 30. - 08:54:30
Válasz #234
Nem elérhető

ninja14


a zab nálam alap szénhidrát ára és széleskörű felhasználhatósága miatt. ahogy a többiek is írják ledarálva turmixba,  vagy akár kis édesítővel és teljes kiőrlésű lisztel nagyon finom palacsintát lehet belőle csinálni, amit én zsírszegény citromos túróval vagy diabetikus lekvárral szoktam ízesíteni. darálást én egy kb 15éves kávédarálóval oldom meg. amúgy meg nagyon finom kajákat lehet csinálni nem kell éhezni diétakor sem csak sok ember lusta azt a napi fél 1 órát a konyhába eltölteni, én is dolgozok általában hajnalban kelek délután edzek, és még este főzőcskézek is  így telnek a hétköznapjaim  ::)

 ****)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Április 30. - 11:18:11
Válasz #235
Nem elérhető

cpggyurma


a zab nálam alap szénhidrát ára és széleskörű felhasználhatósága miatt. ahogy a többiek is írják ledarálva turmixba,  vagy akár kis édesítővel és teljes kiőrlésű lisztel nagyon finom palacsintát lehet belőle csinálni, amit én zsírszegény citromos túróval vagy diabetikus lekvárral szoktam ízesíteni. darálást én egy kb 15éves kávédarálóval oldom meg. amúgy meg nagyon finom kajákat lehet csinálni nem kell éhezni diétakor sem csak sok ember lusta azt a napi fél 1 órát a konyhába eltölteni, én is dolgozok általában hajnalban kelek délután edzek, és még este főzőcskézek is  így telnek a hétköznapjaim  ::)

 ****)

és mind emellett kurva jól nézek ki  ;D

2014. Május 02. - 10:10:55
Válasz #236
Nem elérhető

Gabe


Apropó, hol a faszomban lehet kapni zsírszegény túrót?
Amit én régebben vettem, Bakonyi, dobozos, azt sehol sem találom, sőt, zsírszegényt úgy általában nem találok.
Csak ezeket a zacskós szarokat, amik nem zsírszegények.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Május 02. - 10:20:10
Válasz #237
Nem elérhető

cpggyurma


én Lidl vagy Aldiban szoktam ott mindig van zsírszegény túró, meg van 2% os zsírtartalmú cottage cheese 250 grammos 300ft körül van

2014. Május 02. - 10:35:24
Válasz #238
Nem elérhető

Gabe


én Lidl vagy Aldiban szoktam ott mindig van zsírszegény túró, meg van 2% os zsírtartalmú cottage cheese 250 grammos 300ft körül van
Akkor megnézem ott, a Lidl-ben szoktam venni a zabot is, annál olcsóbban még nem láttam sehol.

Köszi
"Yeah buddy, light weight baby!"