2024. Április 27. - 12:20:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 258656 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 13. - 15:56:29
Megtekintve 258656 alkalommal
Nem elérhető

Lalika85


Sziasztok! Várom a tippeket és a bevállt gyakorlatokat a testzsír csökkentés érdekében!!
A segítségeteket és a tanácsokat előre is köszönöm!
(Szerintem indítsuk be ezt a témát is :)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Június 13. - 16:20:03
Válasz #1
Nem elérhető

Eddie


Egyél hangyusznövit!

2007. Június 13. - 20:58:56
Válasz #2
Nem elérhető

Lalika85


Köszi,de már kiolvastam mind a két könyvét :)
Esetleg valami jó gyakorlat???
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Június 13. - 21:00:17
Válasz #3
Nem elérhető

Bubee


Köszi,de már kiolvastam mind a két könyvét :)
Esetleg valami jó gyakorlat???


Bár ne tetted volna... Egyébként a zsírvesztés a táplálkozáson alapul elsősorban...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 13. - 21:33:54
Válasz #4
Nem elérhető

Eddie


Én eddig még nem próbáltam zsírt égetni, de szerintem a futás a legjobb....
Egyél hangyusznövit!

2007. Június 22. - 22:23:19
Válasz #5
Nem elérhető

Kuen


Tisztességes kajálás, rendszeres, intenzív súlyzós edzés, valamint ugyanolyan rendszeres aerob edzés. Ez utóbbi nálam a taposógép, 60-70 százalékos pulzustartományban alkalmanként 40 perc.

Ez a zsírégetés dolog elméletben olyan könnyen megy, sajna a gyakorlat rendszeresen az ellenkezőjét ugazolja  ;)

2007. Június 22. - 23:22:01
Válasz #6
Nem elérhető

parrre



Ez a zsírégetés dolog elméletben olyan könnyen megy, sajna a gyakorlat rendszeresen az ellenkezőjét ugazolja  ;)

Azaz ... naturál módban elég egy rosszul megválasztott ch mennyiség, oszt izom huss....   :-[  (tapasztalat)

2007. Június 23. - 23:58:18
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg



Ez a zsírégetés dolog elméletben olyan könnyen megy, sajna a gyakorlat rendszeresen az ellenkezőjét ugazolja  ;)

Azaz ... naturál módban elég egy rosszul megválasztott ch mennyiség, oszt izom huss....   :-[  (tapasztalat)

Ezért nem diétáztam egész addig, amíg a számomra elfogadható tömeget el nem értem..  ;D Úgy voltam vele: ha le is mennek a méretek, azért maradjon má valamennyi  :P

2007. Június 24. - 11:46:31
Válasz #8
Nem elérhető

parrre



Ezért nem diétáztam egész addig, amíg a számomra elfogadható tömeget el nem értem..  ;D Úgy voltam vele: ha le is mennek a méretek, azért maradjon má valamennyi  :P

Na ja. Én kb 120 kilóról indultam, és 103-ig mentem le. Heti kb 1 kiló, 70 g ch-val. Csakhogy az izmom teljesen összecsoffadt, és fogásra a zsír kb ugyanannyi volt  :-[  Jó valamennyi biztos ment le, de még saccra egy 10 kiló maradt...
Ezek mellett fekvenyomásban gyngültem kb 50 kilót (!) bicepszre vagy 20-at, stb.
Most hogy nekiálltam a bad ass mass kúrának, sokkal szálkásabbnak nézek ki   ???

2007. Június 25. - 13:54:59
Válasz #9
Nem elérhető

God Vazzeg



Ezért nem diétáztam egész addig, amíg a számomra elfogadható tömeget el nem értem..  ;D Úgy voltam vele: ha le is mennek a méretek, azért maradjon má valamennyi  :P

Na ja. Én kb 120 kilóról indultam, és 103-ig mentem le. Heti kb 1 kiló, 70 g ch-val. Csakhogy az izmom teljesen összecsoffadt, és fogásra a zsír kb ugyanannyi volt  :-[  Jó valamennyi biztos ment le, de még saccra egy 10 kiló maradt...
Ezek mellett fekvenyomásban gyngültem kb 50 kilót (!) bicepszre vagy 20-at, stb.
Most hogy nekiálltam a bad ass mass kúrának, sokkal szálkásabbnak nézek ki   ???

Igazad van! De: szerintem elbaxtad a diétádat, nem volt elég a fehérje és/vagy a hormonháztatartásod nem volt rendben! Ezekkel a tápkiegekkel a diéta azért hoz "szebb" eredményt, mert a hormonháztartásod rendbe rakja, én régebben csináltam, hogy napi 20mg tamoxifent toltam diéta 1. 4 hetében, sokkal szebb és gyorsabb volt az eredmény. Bár én sose voltam még 120kg, de alacsony is vagyok nagyon, szal megbocsájtható  :P A gyengülés természetes, a CH megvonás miatt van, de ez elvileg a legkisebb baj, a nagyobb, hogy löttyedtek maradtak az izmok elmondásod szerint..

Másik: gondolom a CH-t 70g-ig fokozatosan vetted el, mert ha nem akkor megint csak elbaxtad!  8)

Peace  ;D

2007. Június 25. - 15:01:50
Válasz #10
Nem elérhető

Eddie


Milyen tamoxifen tartalmú cuccot toltál?Nolvadexet?
Egyél hangyusznövit!

2007. Június 25. - 15:58:45
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Milyen tamoxifen tartalmú cuccot toltál?Nolvadexet?

Nem, ez a neve, most is van belőle  ::)
Tamoxifen "Ebewe" 20mg <- ez van ráírva,
Gyártó: Ebewe pharma
100-as kiszerelés  8)

2007. Június 26. - 09:33:55
Válasz #12
Nem elérhető

Skorpió


Hi!

Már 6 hete diétázom én is, 102 kg-ról eddig 96-ra jutottam. Heti 1-1,5 kg ment le. Nem gyengültem, nagyon ügyelek a megfelelő fehérje bevitelre, folyadékmennyiségre, és természetesen a CH-ra. 4 súlyzós edzésem van és 3 aerob egy héten. Zsírégetőt eddig még nem szedtem, de most erőssen gondolkozok rajta, ugyanis 1 hete beállt a testsúlyom. A Lipo-6-ra gondoltam. Van valakinek tapasztalata a termékkel kapcsolatban?

2007. Június 26. - 11:14:21
Válasz #13
Nem elérhető

parrre


A Lipo-6-ra gondoltam. Van valakinek tapasztalata a termékkel kapcsolatban?

Hi. Én használtam, nálam érezhetően feljebbnyomta a testhőmérsékletet, és a pulzust is. Valamint elég intenzíven izzadtam tőle.
Ennek ellenére a súlyom nem nagyon ment lejjebb, mert elkúrtam. Nem kicsit, böszmén !  ;D C

És ha már a csodaszereknél tartunk....
Körvonalakban valami ilyesmit stack-et tervezek a B.A.M után : Anadrox , Novedex, Cellmass, Secretagogue, midezt tiszta kajával és viszonylag magas ch-val
(250-300g) hogy az anyagcsrém pörögjön. Szerintetek működne a dolog ? ( Zsírt akarok égetni amennyi megy, de fontosabb az izommegtartás)
Any comments appreciated

2007. Június 26. - 13:46:22
Válasz #14
Nem elérhető

God Vazzeg


Parrre!

Mit qrtál el? Érdekelne, mert szemezek én is a lipo6-tal  8)