2024. Május 08. - 06:47:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mindent a szénhidrátbevitelről.  (Megtekintve 82063 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 28. - 17:51:18
Válasz #45
Nem elérhető

God Vazzeg


God én nem sajnálom a barátnődet , biztos , hogy jól karban van tartva :D . Ha legalább annyit foglalkozol vele , mint a sex témát emlegeted , akkor oka nincs panaszra :D

Szerencsére hasonló beállítottságúak vagyunk, nincs ilyen téren tabu köztünk  ;)

2008. Június 28. - 18:24:00
Válasz #46
Nem elérhető

Arelius


nem.ezt mazohistanak hivjak :D megragod,izleled de nem nyeled le  ;D

En edes szaju vagyok ugyhogy engem inkabb a hutoben a nutella izgat fel  /7% beszelgetni szoktam vele kozelteszem az arcomhoz megszagalom majd aszondom:kurva anyad azer se eszlek meg     ;D ;D

Erdekes igazandibol nem is a szemet kajak tudnak legjobban kiserteni hanem az olyan kajak amik meg belefernek pl a tomegelesbe de fogyasztaskor mar nem igen.Mert megtudom magam gyozni hogy tulajdonkeppen ez jo kaja ugyhogy nagykart nem csinalok vele sot meg hasznal is!  ;D ilyen pl:kesudio a mogyoro es tarsai
K.G.B.

2008. Június 28. - 18:31:19
Válasz #47
Nem elérhető

FirstLady


nem.ezt mazohistanak hivjak :D megragod,izleled de nem nyeled le  ;D

En edes szaju vagyok ugyhogy engem inkabb a hutoben a nutella izgat fel  /7% beszelgetni szoktam vele kozelteszem az arcomhoz megszagalom majd aszondom:kurva anyad azer se eszlek meg     ;D ;D
wehehe, akarsz róla beszéni?  @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D
És válaszol is? @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 28. - 18:37:18
Válasz #48
Nem elérhető

Boresz


Huh, micsoda kis csevejt indítottam el  ;D . A koradélutáni ebéd úgy megnyomott hogy el is aludtam kapásból {-).Most keltem fel és kapásból korgó gyomromba temeltem a maradék pizza 3 szeletét. A későbbiben már ne egyem meg a fornetit,vagy mehet? Hamár szarul kajáltam egész nap.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 28. - 18:38:50
Válasz #49
Nem elérhető

FirstLady


Huh, micsoda kis csevejt indítottam el  ;D . A koradélutáni ebéd úgy megnyomott hogy el is aludtam kapásból {-).Most keltem fel és kapásból korgó gyomromba temeltem a maradék pizza 3 szeletét. A későbbiben már ne egyem meg a fornetit,vagy mehet? Hamár szarul kajáltam egész nap.
Szerintem megeheted... Egy nap félrekajálástól csak vizet húzol be. Zsírt nem fogsz növelni vele. Nem vagy szarul gyomrilag egyébként? :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 28. - 18:46:58
Válasz #50
Nem elérhető

Boresz


Huh, micsoda kis csevejt indítottam el  ;D . A koradélutáni ebéd úgy megnyomott hogy el is aludtam kapásból {-).Most keltem fel és kapásból korgó gyomromba temeltem a maradék pizza 3 szeletét. A későbbiben már ne egyem meg a fornetit,vagy mehet? Hamár szarul kajáltam egész nap.
Szerintem megeheted... Egy nap félrekajálástól csak vizet húzol be. Zsírt nem fogsz növelni vele. Nem vagy szarul gyomrilag egyébként? :D
Lelkifurkám van csak, hogy eddig hogy bírtam ki,és végre anyám szerint is "rendes" kaját ehetek.Ő is pizzát evett,gyereknap volt itthon,örült is hogy nem volt egész nap a konyhában.Amúgy vörösbabos,kukoricás,darálthusos,2ujj vastag (min negyed kilás)fehérkenyeses csilisbabot akartam enni,amiért jelenleg is ölni tudnék a legkisebb indokkal ;D.De anyut kímélve inkább pizzát rendeltem. Holnap leszek padlón,és csak az emlékeimben él majd a mai nap ízvilága. :D Lehet hülye leszek mint a sokéves átlag és elgurul majd a gyóccccerem,anyám rámzárja az ajtót is nehogy elcsábuljak,de akkor meg a maradék pizzát tudja csak becsúztatni az ajtó alatt.Ördögi kör. ˝=/ ;D (amúgy jól vagyok,fizikailag,lelkileg vagyok most padlón,lehet a csalással nyugtatom magamat,lehet kanapézok nálad Lédi)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 28. - 18:57:56
Válasz #51
Nem elérhető

FirstLady


Huh, micsoda kis csevejt indítottam el  ;D . A koradélutáni ebéd úgy megnyomott hogy el is aludtam kapásból {-).Most keltem fel és kapásból korgó gyomromba temeltem a maradék pizza 3 szeletét. A későbbiben már ne egyem meg a fornetit,vagy mehet? Hamár szarul kajáltam egész nap.
Szerintem megeheted... Egy nap félrekajálástól csak vizet húzol be. Zsírt nem fogsz növelni vele. Nem vagy szarul gyomrilag egyébként? :D
Lelkifurkám van csak, hogy eddig hogy bírtam ki,és végre anyám szerint is "rendes" kaját ehetek.Ő is pizzát evett,gyereknap volt itthon,örült is hogy nem volt egész nap a konyhában.Amúgy vörösbabos,kukoricás,darálthusos,2ujj vastag (min negyed kilás)fehérkenyeses csilisbabot akartam enni,amiért jelenleg is ölni tudnék a legkisebb indokkal ;D.De anyut kímélve inkább pizzát rendeltem. Holnap leszek padlón,és csak az emlékeimben él majd a mai nap ízvilága. :D Lehet hülye leszek mint a sokéves átlag és elgurul majd a gyóccccerem,anyám rámzárja az ajtót is nehogy elcsábuljak,de akkor meg a maradék pizzát tudja csak becsúztatni az ajtó alatt.Ördögi kör. ˝=/ ;D (amúgy jól vagyok,fizikailag,lelkileg vagyok most padlón,lehet a csalással nyugtatom magamat,lehet kanapézok nálad Lédi)
oké, most úgyi süres a kanapé 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ez tök normális amúgy. Van olyan ismerősöm, aki KÉPTELEN csalónapot tartani a lelkifurdalása miatt :D nekiindul, hogy csalónap lesz, aztán nem csal, mert képtelen rá, amikor eljön a kajaidő :D inább emel ch-t 1-2 hétig :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 28. - 22:01:44
Válasz #52
Nem elérhető

Boresz


Épp most kajálok,igen, már megint  :D,most csikre+zöldet,a pizza és a többi szemét elfogyott. ;D Egész nap sokat ittem,de a szokásosnál kevesebbszer mentem el wc-re.A gyohám sem rossz,hányinger sincs,lehet holnap jön minden egyszerre,és akkor a kis 80x 120as körletre leszek korlátozva ;D.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 28. - 23:24:02
Válasz #53
Nem elérhető

Arelius


nem.ezt mazohistanak hivjak :D megragod,izleled de nem nyeled le  ;D

En edes szaju vagyok ugyhogy engem inkabb a hutoben a nutella izgat fel  /7% beszelgetni szoktam vele kozelteszem az arcomhoz megszagalom majd aszondom:kurva anyad azer se eszlek meg     ;D ;D
wehehe, akarsz róla beszéni?  @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D
És válaszol is? @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

nem bazzeg.hallgat a mocsok..csak nez ki az uvegbol  ;D de csalonapkor mindig nagyon porul jar  ;D ;D
K.G.B.

2008. Június 29. - 10:19:05
Válasz #54
Nem elérhető

FirstLady


Épp most kajálok,igen, már megint  :D,most csikre+zöldet,a pizza és a többi szemét elfogyott. ;D Egész nap sokat ittem,de a szokásosnál kevesebbszer mentem el wc-re.A gyohám sem rossz,hányinger sincs,lehet holnap jön minden egyszerre,és akkor a kis 80x 120as körletre leszek korlátozva ;D.
Kíváncsi leszek :)
Majd mesélj, hogy mizu ;) :)

Ari: Helyes, büntesd meg! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 29. - 10:42:54
Válasz #55
Nem elérhető

Boresz


Kíváncsi leszek :)
Majd mesélj, hogy mizu ;) :)
10 kor keltem,wc-t már megjártam, és éhes vagyok mint a farkas.Semmi bajom, aludni rendesen tudtam,már amennyire lehetett a hőségtől.Mivel nincs itthon mérleg,nem tudom mennyire változott a súlyom a tegnapihoz képest,de lehet hogy több mert annyi vizet ittam mint addig,de wc-n alig voltam.Igazad lehet Lédi hogy sok vizet megtart a csaló napon a szervezet.Jólesett a tegnapi csalás.A csoki kimaradt,mert nem találtam itthon,anyu azt mind betömhette,pedig a mogyisat imádom.
én beszéltem,uff
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 29. - 16:57:03
Válasz #56
Nem elérhető

FirstLady


Kíváncsi leszek :)
Majd mesélj, hogy mizu ;) :)
10 kor keltem,wc-t már megjártam, és éhes vagyok mint a farkas.Semmi bajom, aludni rendesen tudtam,már amennyire lehetett a hőségtől.Mivel nincs itthon mérleg,nem tudom mennyire változott a súlyom a tegnapihoz képest,de lehet hogy több mert annyi vizet ittam mint addig,de wc-n alig voltam.Igazad lehet Lédi hogy sok vizet megtart a csaló napon a szervezet.Jólesett a tegnapi csalás.A csoki kimaradt,mert nem találtam itthon,anyu azt mind betömhette,pedig a mogyisat imádom.
én beszéltem,uff
Reméljük, hogy a fogyás is ilyen jól fog folytatódni, ahogy "jól vetted" a csalónapos akadályt ;) :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 29. - 17:18:23
Válasz #57
Nem elérhető

Boresz


Reméljük, hogy a fogyás is ilyen jól fog folytatódni, ahogy "jól vetted" a csalónapos akadályt ;) :D :D :D :D
Remélem lesz eredménye,csak most szresszelek.Nah nem a fogyi miat,hanem egyéb okból.Lehet megsínyli a diétám is,de szeretném akkor is végig vinni.Meglátom meddig tudom vinni,aztán hamár tele a pupom akkor belefogok a tömegelésbe.Ha megérem... ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 29. - 17:37:57
Válasz #58
Nem elérhető

FirstLady


Reméljük, hogy a fogyás is ilyen jól fog folytatódni, ahogy "jól vetted" a csalónapos akadályt ;) :D :D :D :D
Remélem lesz eredménye,csak most szresszelek.Nah nem a fogyi miat,hanem egyéb okból.Lehet megsínyli a diétám is,de szeretném akkor is végig vinni.Meglátom meddig tudom vinni,aztán hamár tele a pupom akkor belefogok a tömegelésbe.
Hát a stressz az szemét dolog... el tudja rontani a dolgokat, ha beszélnél róla, mert könnyebb utána, vagy valami, nyugodtan írj privit :)
Ha megérem... ;D
Ilyet nem mondunk, csúnyrosszfiú, mert jól eldádázlak! :-/-(-: 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 30. - 00:37:58
Válasz #59
Nem elérhető

Gabe


kcal.hu mennyire hiteles adatokkal rendelkezik?
vagy itt mar mindenki fejbol szamol ch vagyfeherje vagy zsir mennyisegeket a tapanyagokban?  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"