2024. Április 27. - 10:21:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Zsirégetés,Szálkásitás Étrend ill Edzéstervel  (Megtekintve 35264 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 27. - 11:17:22
Megtekintve 35264 alkalommal
Nem elérhető

Army


Sziasztok , Elöször is Bocsánatot szeretnék kérni ha rosszz hejre nyitottam a Topicot ,  ez az elsö
Namost lenne pár kérdésem és tapasztalt Emberek segitségére lenne szükségem a helyzet a következö :

185/103 kiló vagyok   ( spirális sipcsont törés miatt 1 évet nemtudtam lábra álni és felszedtem egy jó 20kiló zsirt)
Namost elkezdtem Konditerembe járni kb 1 honapja járok konditerembe  a cél
85-90kg ra lefogyni és emelett izmosodni , vagy csak erösödni a fogyás létfontosságu lenne
Hallotam nagyonsok számomra értelmetlen Halandzsát ch ilyenturmix olyanturmix  amit még nem volt szerencsém megismerni
namost csináltam 1 saját edzés tervet ami igy néz ki : 
hétfö  futopad 10-15p
         felülés 45 fokos padon  15x4
         hasprés 8x4 45kgval
         fekvenyomás
         dölt ülésböl nyomás (mell)
         tárogatás 
         fekve 2 egykezes sulyzoval mellezés
         öszzehuzás gépen
         alkar gépen
         bicepsz álva egyenes rudddal gépnél

kedd  futopad 10-15p
        combozás gépen
        hátso comb gépen
        vádlizás gépen álva
        felüles negativpadon 10x4
        evezés    8x4
        nyakhoz huzás 
        tárogatás  szemböl , hátra
        csukjázás  2 egykezes sulyzoval  válvonogatás
        tricepsz egyenes ruddal , préselés 
        tricepsz kötéllel

sz : pihi
     
cs   futopad 10-15p
      felülés 45 fokos padon  15x4
      hasprés 8x4 45kgval
      fekvenyomás
      dölt ülésböl nyomás (mell)
      tárogatás 
      fekve 2 egykezes sulyzoval mellezés
      öszzehuzás gépen
      alkar gépen
      bicepsz álva egyenes rudddal gépnél

p      futopad 10-15p
       combozás gépen
       hátso comb gépen
       vádlizás gépen álva
       felüles negativpadon 10x4
       evezés    8x4
       nyakhoz huzás 
       tárogatás  szemböl , hátra
       csukjázás  2 egykezes sulyzoval  válvonogatás
       tricepsz egyenes ruddal , préselés 
       tricepsz kötéllel
p , sz pihi  és minden kezdödik elöröl

Namost mivel Diák vagyok , hétköznapokban iskolába járok , kb 4-5 fele érek csak haza és 6-7 kor megyek terembe edzeni 1 bö 1.5orára

érdeklödni szeretnék hogy tudtok e  adni nekem 1 nagyonjó  Diétás étrended amivel 5honap alatt tudnék fogyni min. 15kilót  +  nem szeretnék szedni semmien veseroncsolo zsirégetöt szedni , maximum gyogyszertári vitamint amivel potolom az olyan létfontoságu elemeket a tápllálkozásombol amik olyan ételekben találhatok meg amit fogyozás alatt nem ehetek ha igen mi a neve és mennyibe kerül ?

összegezve:  szükségem lenne 1 nagyon hatásos DIÉTÁS étrendre
                  szükségem lenne 1 nagyon hatásos Sulyzos/Kardios Edzéstervre
 
nagyon szivesen halgatok saját tapasztalatokat , ötleteket  minden ami bevált   

nagyon szépen köszönöm elöre is a segitségeteket

üdv: Army

2008. Október 27. - 18:19:29
Válasz #1

Torony

Vendég
veseroncsoló zsírégető  ;D
gyógyszertári  vitamint meg a tengerimalacodnak adj, neki jó. Magadnak keress valami értelmes dózisút.

Diétás étrend a diétás topikokban van, edzésterv pedig - láss csodát - az edzős topikokban. Ne akard a minimális melót megspórolni azzal, hogy nem olvasol, mielőtt kérdezel. A júzerek nagy részénél - jogosan - allergiás reakciókat vált ki.

(na ilyenkor szokta Sztívet megszállni valami, aztán ír egy bő oldalt... :D )

2008. Október 28. - 11:36:26
Válasz #2
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ismét egy szakértő-veseroncsoló zsírégető. ;D ;D ;D ;D ;D
Pontosan mire gondoltál?Melyik roncsolja?Ezek táplálékkiegészítők,valószínűleg engednék a forgalmazását ha súlyos mellékhatásaik lennének,ugye? @-o.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 28. - 12:21:43
Válasz #3
Nem elérhető

Army


Ismét egy szakértő-veseroncsoló zsírégető. ;D ;D ;D ;D ;D
Pontosan mire gondoltál?Melyik roncsolja?Ezek táplálékkiegészítők,valószínűleg engednék a forgalmazását ha súlyos mellékhatásaik lennének,ugye? @-o.


nem értek ezekhez a szerekhez ,  szóval nemtudom mi jó , minek van mellékhatása , de semmikép se szeretnék káros mellékhatásu szereket szedni

2008. Október 28. - 12:24:29
Válasz #4
Nem elérhető

God Vazzeg


Ismét egy szakértő-veseroncsoló zsírégető. ;D ;D ;D ;D ;D
Pontosan mire gondoltál?Melyik roncsolja?Ezek táplálékkiegészítők,valószínűleg engednék a forgalmazását ha súlyos mellékhatásaik lennének,ugye? @-o.


nem értek ezekhez a szerekhez ,  szóval nemtudom mi jó , minek van mellékhatása , de semmikép se szeretnék káros mellékhatásu szereket szedni

Arra céloznak, hogy ezek olyan koncentrált táplálékok, amik megvannak a kajában is amit megeszel, csak nem ilyen formában. Semmi károsító hatása nincs ezeknek, főleg nem az előírt adagolásban. Amit legális forgalomban kapsz, azt bármit nyugodtan ehetsz, ezek bevizsgált termékek, több millió ember fogyasztja őket nap mint nap, ha gond lenne velük, nem lehetne őket forgalmazni  ;-oo-;

2008. Október 28. - 12:38:27
Válasz #5
Nem elérhető

Jordan




.....nem értek ezekhez a szerekhez....



Az ilyen megnyilvanulasok mar szinte hianyoztak!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Október 28. - 17:41:01
Válasz #6
Nem elérhető

Gabe


alap edzésterveket találsz a neten, mindig a nagyobb izomcsoportokkal kezdj egy edzést, aztán a kisebbel folytasd.
amit leírtál elég kesze-kusza, sorozatok , ismétlések nélkül.
a hasat miért rakod a program elejére?
mellre 5 gyakorlat, bicepszre 1, ez sem az igazi.
a táplálékkiegészítőknek pedig olvass utána, vagy ha ilyen véleménnyel vagy róluk,
szedj valami aloa verás baromságot, mert azt mondják az mindenre jó  !+"%
a gyógyszertári vitaminokat pedig, ahogy Torony mondta, max. a háziállatodnak add be, az általánosan ajánlott napi 60mg C-vitamin pl. egy vicc.
Csak arra való, hogy egészséges ne legyél, és a gyógyszeripar megéljen belőled.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 29. - 23:48:05
Válasz #7
Nem elérhető

kaza


veseroncsoló zsírégető  ;D
gyógyszertári  vitamint meg a tengerimalacodnak adj, neki jó. Magadnak keress valami értelmes dózisút.

Diétás étrend a diétás topikokban van, edzésterv pedig - láss csodát - az edzős topikokban. Ne akard a minimális melót megspórolni azzal, hogy nem olvasol, mielőtt kérdezel. A júzerek nagy részénél - jogosan - allergiás reakciókat vált ki.

(na ilyenkor szokta Sztívet megszállni valami, aztán ír egy bő oldalt... :D )

hehe
lehet neki is majd Charlies hangja lesz a wheytol:D  :laugh:

2008. November 05. - 16:52:13
Válasz #8
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ismét egy szakértő-veseroncsoló zsírégető. ;D ;D ;D ;D ;D
Pontosan mire gondoltál?Melyik roncsolja?Ezek táplálékkiegészítők,valószínűleg engednék a forgalmazását ha súlyos mellékhatásaik lennének,ugye? @-o.


nem értek ezekhez a szerekhez ,  szóval nemtudom mi jó , minek van mellékhatása , de semmikép se szeretnék káros mellékhatásu szereket szedni
Szóval...khm....ezek nem szerek.Szereket nem lehet kereskedelmi forgalomban kapni.
Mellékhatás,ha pl.metamfetaminnal próbálnál szálkásítani valószínűleg hamar jelentkeznének a mellékhatásai,idegrendszeri zavarok,de azt nem is lehet kapni csak úgy,hogy besétálok a boltba oszt veszök :).
Vannak szerek....de amit táplálékkiegészítőket áruló szakboltokban lehet kapni azok nem azok.PONT.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. November 30. - 12:26:38
Válasz #9

peresaron

Vendég
Most minek kell basztatni? Én teljesen megértem. Jó, ti csináljátok évek óta, kipróbáltatok rengeteg kiegészítőt, edzésporgramot, mindenfélét. De egy olyan embernek, akinek ez az egész teljesen új, csupán halandzsa, és érthetetlen mondatok, kifejezések tömkelege az a sok -amúgy hasznos- infó, amik a topikok nagyrészében szerepelnek. Nekem is az volt, amikor elkezdtem, és a mai napig is rengeteg új, ismeretlen dolog van a számomra, kifejezések, stb. Teljesen természetes, hogy bárki, aki még soha életében nem foglalkozott testépítéssel, konditermi edzéssel, étrendkiegészítők fogyasztásával, stb, így reagál, és így nevezi ezeket a termékeket. Én sem tudtam volna rá jobb szót, mint hogy pl "szerek", amíg el nem olvastam itt, hogy kiegészítők, tömegnövelők, energizálók, zsírégetők, proteinporok, és sorolhatnám. Aki beírta hogy (nem szószerint idézem) "miafaszé' nyitsz új topikot mikor ittvan minden csak meg kell keresni, ne spórold meg a melót", ennyi erővel megspórolhatta volna magának a melót, és ehelyett beírhatta volna a saját tippjeit, meglátásait. A topik megnyitójának segítségre van szüksége, lebaszást akárkitől kaphat, akárhol, nem azért jött ide. Miért nem teszi ide vagy oda a hasazást? Hát mert nem tudja! Azért kérdezett, mert nem tudja a választ, nem tűnik logikusnak? Ha kívülről nem akartok egy zárt, beképzelt közösség büszke tagjainak látszani, akkor aki tud, segítsen, és ne felejtsétek el, ti is voltatok kezdők, ahogy mindig is lesznek újak ebben a műfajban, nektek is segítettek, a minimum, hogy ti is tovább adjátok tudásotok javát. Hajrá!

2008. November 30. - 12:27:47
Válasz #10
Nem elérhető

FirstLady


Egyébként te is segíthetsz neki nyugodtan ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 30. - 12:33:04
Válasz #11
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Van egy kis igaza a pirosaranynak.  ;)

..meg a Ladynek is.  ;) ;D

2008. November 30. - 12:55:31
Válasz #12

peresaron

Vendég
Nagyon szívesen segítenék, higyjétek el, ha tudnék. Én nem egész két hónapja kezdtem el edzeni, a tapasztalataim igencsak csekélynek mondhatóak. Az egész bb.hu fórumot kiolvastam már, az előző volt a legelső hozzászólásom, mert először tájékozódni akartam, nem spóroltam meg a melót az olvasással, az írás előtt. Viszont kérdéseim nekem is vannak, majd a megfelelő helyen és időben felteszem őket. Végülis akkor itt egy picit off, de annyira talán nem; mégiscsak zsírégetés: Van valakinek véleménye, tapasztalata, információja a Venom Special Tactics zsírégetővel kapcsolatban? Kb két és fél hete szedem a Hydroxycut Hardcore-t, eleinte volt kisebb fejfájás esténként, valamint nehézkesebb elalvás, és hőemelkedés-érzet. Aztán egy-két napot kihagytam, és újra kezdtem, felvezetéssel ismét, és mostmár rendben van. Végülis kilóban sok ment le rólam, nekem elsősorban az úszógumival és a popsival van gondom. Kardiózom heti 2-szer általában, ezenfelül rengeteget gyaloglok, séta- és gyorstempóban egyaránt. Az étkezésre figyelek, persze nem tudom száz százalékosan azt enni és akkor, amit és amikor, és főleg ahogy kéne. De a lehetőségeimhez mérten figyelek a helyes táplálkozásra. Ma láttam a fent említett Venom terméket itt a fórumon, valamelyik topikban, megnéztem az efit oldalon, de véleményt nem írt senki, csak az útmutató van, ami elég hosszú, elolvastam, és végülis meggyőzőnek tűnik, akárcsak az összes más gyártó -saját termékeiről írott- reklámszövege. Nem tudom, mennyire hiteles, mennyire éri meg, és egyáltalán, milyen gyártmány. Valakinek véleménye?
Bocsi az offolásért, és bocsi a topik nyitójától, amiért nem az általa feltett kérdésekre válaszoltam - megfelelő tudás hiányában nem én vagyok a megfelelő ember, aki segíthet.

2008. November 30. - 14:22:13
Válasz #13
Nem elérhető

Jordan


Peresaron!

Akik ugymond lebasztak ot, azok mar csak rohognek rajta.
Mar van annyi rutinjuk, hogy lassak mi az a remenytelen. A neten mindent meg lehet tanalni. Itt meg vannak olyan topicok, ahol amator es profi testepitok segitenek a kezdoknek. Te meg vegyel kicsitt vissza igy bemutatkozaskeppen.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. November 30. - 15:01:49
Válasz #14
Nem elérhető

AtomAnti


Peresaron!

Akik ugymond lebasztak ot, azok mar csak rohognek rajta.
Mar van annyi rutinjuk, hogy lassak mi az a remenytelen. A neten mindent meg lehet tanalni. Itt meg vannak olyan topicok, ahol amator es profi testepitok segitenek a kezdoknek. Te meg vegyel kicsitt vissza igy bemutatkozaskeppen.


Fenyítsed  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."