2024. Május 09. - 08:35:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan fogyjak le sikeresen "sztár"diéta nélkül?  (Megtekintve 83083 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 07. - 22:26:22
Válasz #150
Nem elérhető

agica_


50 deka csmell 20 deka rizs + 35 deka zöldség cuccost eszem 3-4 napig  1 nap alatt nem tudom megenni :D:D

Nos?
 :-}

50deka cs.mell--------100g protein-----ezt emelni kell még leglalább 50g-al
tojás fehérje/túró/más husi/hal/turmix
200g rizs--------140g ch----ezzel is lehet játszani
ződség --------- mehet az egekbe
az eszenciális/zsír bevitel--------?

uhh esszencizé... pótlom... csak nincs many... hamarosan fizu, és pótlom...

a csirkemell változó, de egy pár csirkemellet darabolok fel .. az meg kb 50-70 deka között mozog... a ch-ból meg nem eszek sokat... az baj hogy chból nem eszek sokat? zöldség meg mindig van... vagy egy kis srépa, vagy paradicsom, uborka, hagyma... ezeket imádom... fokhagyma is jöhet... pirítóson jobban megenném de ez van :D
BE vallom, hogy kenyeret is szoktam enni, de nem fél kilót, hanem olyan 2 szeletet, de nem a közepéből ahol a legnagyobb  hanem a végéből... és a tudat hogy két szeletet ettem meg, megnyugtat.... pedig ha összeteszem őket akkor "csak" egy szelet jön ki :D

2009. Szeptember 07. - 22:46:44
Válasz #151
Nem elérhető

Tweety


50 deka csmell 20 deka rizs + 35 deka zöldség cuccost eszem 3-4 napig  1 nap alatt nem tudom megenni :D:D

Nos?
 :-}

50deka cs.mell--------100g protein-----ezt emelni kell még leglalább 50g-al
tojás fehérje/túró/más husi/hal/turmix
200g rizs--------140g ch----ezzel is lehet játszani
ződség --------- mehet az egekbe
az eszenciális/zsír bevitel--------?

uhh esszencizé... pótlom... csak nincs many... hamarosan fizu, és pótlom...

a csirkemell változó, de egy pár csirkemellet darabolok fel .. az meg kb 50-70 deka között mozog... a ch-ból meg nem eszek sokat... az baj hogy chból nem eszek sokat? zöldség meg mindig van... vagy egy kis srépa, vagy paradicsom, uborka, hagyma... ezeket imádom... fokhagyma is jöhet... pirítóson jobban megenném de ez van :D
BE vallom, hogy kenyeret is szoktam enni, de nem fél kilót, hanem olyan 2 szeletet, de nem a közepéből ahol a legnagyobb  hanem a végéből... és a tudat hogy két szeletet ettem meg, megnyugtat.... pedig ha összeteszem őket akkor "csak" egy szelet jön ki :D

Ha kenyér,akkor csakis teljes kiőrlésű!Én is piritósként eszem! :)Akkor szoktam enni reggelente,mikor már heroltom van a zabtól.Zöldséget bármennyit ehetsz,kivéve borsó,kukorica,és a paradicsomot is csak mértékkel!Ha alacsony a ch,emelned kéne-az amúgy is elég alacsony fehérje mennyiségedet!Úgy 3g*testsúlykilógrammonként!És a jó zsírok is legalább ennyire fontosak!!!!

"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Szeptember 07. - 22:48:52
Válasz #152
Nem elérhető

agica_


A borsót meg amiket még említettél miért kell mértékkel??? Veszek 750 grammos mirelit mexikói zöldségmixet, azt keverem bele a rizsbe...

2009. Szeptember 07. - 22:59:11
Válasz #153
Nem elérhető

agica_


3. mérés eredménye.: ( 08.23. )
mellbőség.: 108 cm
derékbőség.: 88 cm
csípőszélesség.: 109 cm
comb.: 62 cm
vádli.: 42 cm

4. mérésem eredménye.: ( 09.05. )
mell.: 104 cm ( brühühü )
derék.: 87 cm
csípőszélesség.: 111 cm (szélesedtem :D )
com.: 60 cm
vádli.: 41 cm

2009. Szeptember 09. - 14:55:19
Válasz #154
Nem elérhető

Tweety


A borsót meg amiket még említettél miért kell mértékkel??? Veszek 750 grammos mirelit mexikói zöldségmixet, azt keverem bele a rizsbe...




A cukor tartalma miatt!De szerintem te még nyugodtan használhatod a mexikói mixedet,nem tart még olyan stádiumban a diétád talán.
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Szeptember 23. - 23:05:04
Válasz #155
Nem elérhető

agica_


Igaz, teljes mértékben igazad van! Sry Tweety!
Abban tudnál tanácsot adni, hogy L-carnitint milyet vegyek? A kajám alakul.. Már nem ülök annyit gép előtt, próbálok minél többet mozogni, a városba sem busszal megyek fel, hanem egyenletes gyorsgyalogban ! :) És hamarabb felérek mint a busz! :) Nah ez siker! :)

Nos? :D

pussssszancs

2009. Október 27. - 19:36:13
Válasz #156
Nem elérhető

csaba.r


Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 30. - 20:43:52
Válasz #157
Nem elérhető

kovsol


Na mi van??????
abbahagyta, mert pasi miatt csinálta de talált másikat
így tömören leírva

2009. Október 30. - 21:53:48
Válasz #158
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. November 05. - 08:35:59
Válasz #159
Nem elérhető

kovsol



2009. November 11. - 00:42:10
Válasz #160
Nem elérhető

agica_


Igen, összeismerkedtem egy másik pasival, aki elfogadott így, ahogy vagyok! Nem futok minden este, de a heti 1-2 alkalom megvan. A kajálást is tartom, nem eszem zsírosat, nem eszem tele magam, nem falok mint eddig. Szerelmes vagyok!  ahogy Kovsol is mondaná :D

Nah de azért lemérem magam...

mell.: 104 cm
derék: 87 cm
csípő: 110 cm
comb: 56 cm - amíg le nem esik az első hó, addig cangával járok suliba...
vádli.: 41 cm

régebbi eredmény
Mell : 108 cm
Derék: 88 cm
csípő : 109
comb: 62 cm
vádli : 42 cm.

Asszem az alakom nem sokat változott! Mellben ami nagyon látványos , meg combban... A mellet lehetett tudni hogy amint alakulok, az is lejjebb megy elég rendesen... De legalább már nem vagyok előre görnyedve a súly miatt. Jó most nem 10 kilós a mellem, de éreztem, hogy húz előre  a súly, ami a hátamat "terhelte". Már szép egyenes háttal tudok közlekedni..... A másik meg ugye a combom... Igen, az az egyetlen látványos "testrész". Igaz, ha anyát nézem példának, akkor ő is felső testre szélesebb, a lábai véknyabbak, hasa van, stb... Én is ilyen vagyok... Felül széles, de azért a derekam keskeny... A csípőm széles (persze szülésnél jól jön majd :)), a fenekem big, a lábam pedig véknyabbak... A vádlim 1 cm-rel lett "kisebb"... A cangázás teszi... Lábban mindig is erősebb voltam, a régi táncos életből legalább ez maradjon meg :D

Nah jó, pofám lapos... Eleget írtam...

A lényeg, hogy nem álltam le, folytatom... Csak nem annyira "erősködve" mint eddig akartam egy pasi miatt...
Puszim küldöm nektek, hamarosan jelentkezem!

Legyetek nagyon jók, jó munkát, meg mittomén... Jah és az estékre szép éjszakákat!!!!!!!!

 ****) {-) <3!

2009. November 11. - 00:44:22
Válasz #161

B1ll4

Vendég
Igen, összeismerkedtem egy másik pasival, aki elfogadott így, ahogy vagyok! Nem futok minden este, de a heti 1-2 alkalom megvan. A kajálást is tartom, nem eszem zsírosat, nem eszem tele magam, nem falok mint eddig. Szerelmes vagyok!  ahogy Kovsol is mondaná :D

Nah de azért lemérem magam...

mell.: 104 cm
derék: 87 cm
csípő: 110 cm
comb: 56 cm - amíg le nem esik az első hó, addig cangával járok suliba...
vádli.: 41 cm

mell.: 104 cm ( brühühü )
derék.: 87 cm
csípőszélesség.: 111 cm (szélesedtem  )
com.: 60 cm
vádli.: 41 cm

Ennyi volna a változás 3 hónap alatt ? nemsok...

2009. November 11. - 00:49:04
Válasz #162

Akezdetfia

Vendég
akkor eléggé szerethetted az elöző barátodat ha ennyire meg akartál neki felelni  :azn: 

2009. November 11. - 00:50:28
Válasz #163
Nem elérhető

csaba.r


Igen, összeismerkedtem egy másik pasival, aki elfogadott így, ahogy vagyok! Nem futok minden este, de a heti 1-2 alkalom megvan. A kajálást is tartom, nem eszem zsírosat, nem eszem tele magam, nem falok mint eddig. Szerelmes vagyok!  ahogy Kovsol is mondaná :D

Nah de azért lemérem magam...

mell.: 104 cm
derék: 87 cm
csípő: 110 cm
comb: 56 cm - amíg le nem esik az első hó, addig cangával járok suliba...
vádli.: 41 cm

mell.: 104 cm ( brühühü )
derék.: 87 cm
csípőszélesség.: 111 cm (szélesedtem  )
com.: 60 cm
vádli.: 41 cm

Ennyi volna a változás 3 hónap alatt ? nemsok...

Ez most a te méreted he?
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. November 11. - 00:52:26
Válasz #164
Nem elérhető

agica_


nem kell leszidni... Alakul lassan..... nyugi....

Amúgy szerkesztettem az írásom...