2024. Április 27. - 08:57:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan fogyjak le sikeresen "sztár"diéta nélkül?  (Megtekintve 82747 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 15. - 10:34:37
Válasz #30
Nem elérhető

Kozi001


nem felháborodtam, csak megjegyeztem, hogy ZÉRÓ olvasás... itt van minden leírva, olvasson, tanuljon, és ha valamit nem ért, kérdezzen.  - bocsánat!!!! Leírtam az első hozzászólásom, majd a masádikat, ami az elsőről lemaradt, és így tette be... nem tehetek róla, hogy rosszul illesztette be.. Nem kell bunkónak lenni már az elején, ha nem tudod miről van szó. Én spec 2 hsz-t írtam egymás után, és máshogy tette be... nem tehetek róla, de bocs....
Lady!! Én nem ajánlottam a meleg pulcsit, pontosan a túl"melegedése" miatt, én a reggeli órákat javasoltam Áginak.. Mert akk. elvileg lennt van az inzulin szintje. ****:))))))
oké-oké, bocsesz, összekevertelek csaba.r-ral. Korán volt, ne haragudj  :-[ ;)
No problem ;)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 15. - 11:01:56
Válasz #31
Nem elérhető

agica_


Életemben most nyúltam először nyers csirkemellhez :) De kellemes :):):)

2009. Július 15. - 11:12:49
Válasz #32
Nem elérhető

agica_


hú de qrva finom lett :) megemelem a nem létező kalapom magam előtt :)))))))))))) o:)

2009. Július 15. - 11:14:02
Válasz #33
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Életemben most nyúltam először nyers csirkemellhez :) De kellemes :):):)


És ezt hogy sikerült összehozni?

2009. Július 15. - 11:17:02
Válasz #34
Nem elérhető

FirstLady


hú de qrva finom lett :) megemelem a nem létező kalapom magam előtt :)))))))))))) o:)
na gratula! A nehezén túl vagy ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 15. - 11:32:31
Válasz #35
Nem elérhető

agica_


"És ezt hogy sikerült összehozni? " - eddig még nem kellett magamra főznöm :) Oké, hogy megtudom csinálni a rizsát, vagy a rakott krumplit, vagy a rakott tésztát, stb... De hogy így .. ilyet... mármint csirkemellet.... áhh :) Eddig még csak zuzát fogtam, de  :-\   :)
Anya elmondta, mielőtt indult a munkába, hogy a rizset hogy csináljam meg... mikor alighogy kész lesz, tegyem bele a borsót,  vegyem le a villanyról, és hadjam puhulni. Majd a húst csináljam meg, de előtte fűszerezzem be, kisütöttem, és összeöntöttem a rizzsel :)

Van itthon az a boléró por vagy mi, teszek a csapi vizbe :) Itt vidéken 'Nyíregyházán' jó víz van :) Csak én nem iszom :) De megkell :):):)

2009. Július 15. - 11:57:44
Válasz #36
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is csapvizet iszom, bács-megye. De nekünk hidroforunk van, tehát a földből jön a víz, ne tudd meg milyen hideg  ;D

2009. Július 15. - 12:04:15
Válasz #37
Nem elérhető

agica_


nekünk annó mikor falun laktunk, fúrott kutunk  volt :) Úgyhogy tudom milyen a hideg víz :):)
Hidrofor vagy mi az ugye nem a fúrt kút? :D Mert ha igen, akkor sry :D

2009. Július 15. - 12:05:11
Válasz #38
Nem elérhető

God Vazzeg


nekünk annó mikor falun laktunk, fúrott kutunk  volt :) Úgyhogy tudom milyen a hideg víz :):)
Hidrofor vagy mi az ugye nem a fúrt kút? :D Mert ha igen, akkor sry :D

Fúrt kútról szívja a vizet egy rendszer, ami ellátja a házat vízzel, tehát ugyanaz  ;)

2009. Július 15. - 12:06:48
Válasz #39
Nem elérhető

Kozi001


nekünk annó mikor falun laktunk, fúrott kutunk  volt :) Úgyhogy tudom milyen a hideg víz :):)
Hidrofor vagy mi az ugye nem a fúrt kút? :D Mert ha igen, akkor sry :D

Fúrt kútról szívja a vizet egy rendszer, ami ellátja a házat vízzel, tehát ugyanaz  ;)
Nekünk is van, de én olyan vas ízűnek érzem tőle a vizet :-}
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 15. - 12:07:36
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


nekünk annó mikor falun laktunk, fúrott kutunk  volt :) Úgyhogy tudom milyen a hideg víz :):)
Hidrofor vagy mi az ugye nem a fúrt kút? :D Mert ha igen, akkor sry :D

Fúrt kútról szívja a vizet egy rendszer, ami ellátja a házat vízzel, tehát ugyanaz  ;)
Nekünk is van, de én olyan vas ízűnek érzem tőle a vizet :-}

Megoldás: műanyag kút  ;D Ilyen van nekünk is  ****:))))))
Amúgy ha folyamatosan van használva, nem lesz vasízű a víz, csak ha sokat áll benne, átveszi.. (logikus)  ;)

2009. Július 15. - 12:20:41
Válasz #41
Nem elérhető

Kozi001


nekünk annó mikor falun laktunk, fúrott kutunk  volt :) Úgyhogy tudom milyen a hideg víz :):)
Hidrofor vagy mi az ugye nem a fúrt kút? :D Mert ha igen, akkor sry :D

Fúrt kútról szívja a vizet egy rendszer, ami ellátja a házat vízzel, tehát ugyanaz  ;)
Nekünk is van, de én olyan vas ízűnek érzem tőle a vizet :-}

Megoldás: műanyag kút  ;D Ilyen van nekünk is  ****:))))))
Amúgy ha folyamatosan van használva, nem lesz vasízű a víz, csak ha sokat áll benne, átveszi.. (logikus)  ;)
Jahm, logikus, de nem azért vas ízű, hanem azért, mert a cső az vas, és mire felér, a csőtől átveszi a vas ízt..  :-\
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 15. - 12:25:59
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


nekünk annó mikor falun laktunk, fúrott kutunk  volt :) Úgyhogy tudom milyen a hideg víz :):)
Hidrofor vagy mi az ugye nem a fúrt kút? :D Mert ha igen, akkor sry :D

Fúrt kútról szívja a vizet egy rendszer, ami ellátja a házat vízzel, tehát ugyanaz  ;)
Nekünk is van, de én olyan vas ízűnek érzem tőle a vizet :-}

Megoldás: műanyag kút  ;D Ilyen van nekünk is  ****:))))))
Amúgy ha folyamatosan van használva, nem lesz vasízű a víz, csak ha sokat áll benne, átveszi.. (logikus)  ;)
Jahm, logikus, de nem azért vas ízű, hanem azért, mert a cső az vas, és mire felér, a csőtől átveszi a vas ízt..  :-\

Még egyszer, lassabban: ha folyamatosan használod a kutat, tehát napi 24 órában, akkor a víznek nincs ideje átvenni a vasízt. Ha elhiszed elhiszed, ha nem, akkor nem  :-){

2009. Július 15. - 13:03:00
Válasz #43
Nem elérhető

agica_



2009. Július 15. - 13:54:44
Válasz #44
Nem elérhető

agica_


Most járok a 2. kajálásnál :) Még van 4... le kell osztanom :)
De úgy látom, marad meg holnapra is... :)

Még azt szeretném megkérdezni, hogy lehet e innom mályvateát? Az ilyen hashajtós féle..... Kérdem...! Vagy csak sima tea?