2024. Április 27. - 14:46:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: karácsonyig -10 kg S.O.S.  (Megtekintve 14714 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 03. - 18:20:46
Megtekintve 14714 alkalommal
Nem elérhető

Athina


 ?:-/Sziasztok! Valójában egy DREN nevű zsírégető termék kapcsán bukkantam Rátok. Karácsonyig szeretnék megszabadulni még 10-15 kg-tól, 2hónapalatt 23kg már lement Atkins 1fázisával (napi 20gr szénhidrát) de nem bírom már látni a salátát. Mozgásra szinte semmi időm és lehetőségem a koplalást jól bírom de talán valami zsírégető kapszulával rá tudnék segíteni ? Segítsetek, minden megoldás érdekel!!!!  :-}

2009. December 03. - 19:11:41
Válasz #1
Nem elérhető

Gabe


Hacsak nem vagy 200kg, akkor esélytelen, de szerintem egyébként is, pláne, hogy már 23kiló lement!
A zsírégető nem csodaszer, csak egy plusz kiegészítő a diétás étrendhez, és az edzésekhez!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 03. - 19:16:24
Válasz #2
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
?:-/Sziasztok! Valójában egy DREN nevű zsírégető termék kapcsán bukkantam Rátok. Karácsonyig szeretnék megszabadulni még 10-15 kg-tól, 2hónapalatt 23kg már lement Atkins 1fázisával (napi 20gr szénhidrát) de nem bírom már látni a salátát. Mozgásra szinte semmi időm és lehetőségem a koplalást jól bírom de talán valami zsírégető kapszulával rá tudnék segíteni ? Segítsetek, minden megoldás érdekel!!!!  :-}

Mozgás nélkül még 10-15 kiló karácsonyig?
Hacsak nem akarsz túl fiatalon meghalni, felejtsd el.  :-)->
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 03. - 19:52:58
Válasz #3
Nem elérhető

Szabi


Ahogy efitmaster is mondja,mozgás nélkül szerintem is felejtős a dolog!Hiába szedsz zsírégetőt.Az csak egy dolog.
Kardio,kardio,kardio.Meg persze ha nem akarsz úgy kinézni mint egy etióp akkor súlyzós edzés is.

Valamit valamiért! ***)) ***)) ***))

Kitartás!!! :-!
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2009. December 03. - 19:53:23
Válasz #4

B1ll4

Vendég
Fájdalmas lesz , de ezzel talán elérheted a céljaidat még akár Mikulásig is ha ügyes vagy! :)

2009. December 03. - 20:19:28
Válasz #5
Nem elérhető

Athina


Aranyosak vagytok hogy egyáltalán foglalkoztok a problémámmal! Szerencsére nem 200-ról indultam, de egy 158cm magas nő aki 95kg majdnem ott van optikailag! Tehát marad a napi 20gr szénhidrát ˝=/,csak hát a remény..... olyan ígéretes volt a Dren ismertetője, azt hittem vele könnyebb lenne karácsonyig a 60kg közelébe jutni! Köszi srácok <3!

2009. December 03. - 20:25:20
Válasz #6
Nem elérhető

fastor


Aranyosak vagytok hogy egyáltalán foglalkoztok a problémámmal! Szerencsére nem 200-ról indultam, de egy 158cm magas nő aki 95kg majdnem ott van optikailag! Tehát marad a napi 20gr szénhidrát ˝=/,csak hát a remény..... olyan ígéretes volt a Dren ismertetője, azt hittem vele könnyebb lenne karácsonyig a 60kg közelébe jutni! Köszi srácok <3!
azt hiszem nemfogod a lényeget!
abszolút nem lebaszásból
egyrészt, hogy a fogyásod üteme le fog lassulni, nagyon, másrészt, normális diétával, 1-max két kiló hetente az optimális! nem a havi 20!
ha ennyi fogsz, az föleg, vízböl, zsigeri zsírból és izomból fog lemenni ( illetve izom glikogénböl ) tehát enervált,gyenge leszel, ráadásul ez könnyedén vissza is fog jönni!
inkább egy normális, hosszabb diétát végezz, maradj a heti 1-2 kilónál, változtass az életmódodon, hogy beleférjen a normális kaja, és a mozgás, és egészségesen, aktívan fogod elérnia kivánt testsúlyt, és meg is fogod tudni tartani!
nem utolsó sorban, ha fokozatosan,lassan fogysz, akkor talán nem nyúlik meg anynira a böröd.
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 03. - 20:33:08
Válasz #7
Nem elérhető

Jordan


Aranyosak vagytok hogy egyáltalán foglalkoztok a problémámmal! Szerencsére nem 200-ról indultam, de egy 158cm magas nő aki 95kg majdnem ott van optikailag! Tehát marad a napi 20gr szénhidrát ˝=/,csak hát a remény..... olyan ígéretes volt a Dren ismertetője, azt hittem vele könnyebb lenne karácsonyig a 60kg közelébe jutni! Köszi srácok <3!

Semmi idod edzeni? Szerintem meg egyszeruen lusta vagy. Ez egy bodybuilder forum ha nem vetted volna eszre, itt mindenki edz, es nem tablettaktol varja a csodat. Senki nem fog simogatni hogy jaaaaj szegenynek nincs ideje semmire. Vegyel magadon erot es szedd ossze magad, vagy add fel, es maradj orokre sajat rusnya tested foglya.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. December 03. - 20:36:31
Válasz #8
Nem elérhető

csaba.r


Lassú víz partot mos.
Ezt vésd az eszedbe nincs az a diéta, sőt plasztikai sebész sem aki ennyit leszed róllad.
Ha az az elfontolás kering a fejedbe hogy nem fogsz enni, akkor felejsd el mert 4-5 nap után úgy megálsz hogy csak lesel (én próbáltam), mert belassul az anyagcseréd.És utánna meg várhatod hogy beinduljon, az nehezebb mint a diéta maga.Legyen az a karácsony húsvét,a sonka is finom és nem teszed tönkre magad.Hidd el nem rosszat akarunk neked, csak megóvni a hülyeségektől.

Ui:Az eddigi eredményekhez meg gratulálok.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. December 03. - 20:44:50
Válasz #9
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Aranyosak vagytok hogy egyáltalán foglalkoztok a problémámmal! Szerencsére nem 200-ról indultam, de egy 158cm magas nő aki 95kg majdnem ott van optikailag! Tehát marad a napi 20gr szénhidrát ˝=/,csak hát a remény..... olyan ígéretes volt a Dren ismertetője, azt hittem vele könnyebb lenne karácsonyig a 60kg közelébe jutni! Köszi srácok <3!

A Dren biztos hozzájárulna még pár kilóval a célodhoz, nem is ez a probléma. Hanem inkább az, hogy most dobtál le hirtelen több mint 20 kilót az előző két hónap alatt, mozgás nélkül, kurva alacsony szénhidráton. Így nem biztos, hogy könnyen(enyhén szólva) megúszod a következő tíz kilódat, a terveid szerinti gyorsasággal. Most elkezdenéd a DREN-t, aztán két hét múlva rosszul leszel egész véletlenül karácsony este, de nem a Drentől, hanem a három hónap alatti sokktól, amit a testednek okozol. Egész véletlenül korházban kötsz ki, ahol minden bizonnyal a "tejsavóra", DREN-re meg ilyesmi apróságokra fogják az emberek a saját hülyeségüket(Az orvos legalábbis biztos lenne benne, hogy a DREN-től készültél ki ennyire, és nem a kis jézustól.). Aztán a boldog új évben jön hozzánk az ANTSZ, hogy valaki rosszul lett a Dren-től. Mi meg hiába magyarázzuk meg, hogy a csaj előtte csupán nagyon durván koplalt 3 hónapot és ki tudja még mit tett, mielőtt meghalt. Nem, nem, a fiatal lány halálát igenis a DREN okozta, mondja majd a tiszti főorvos egyik "nagyon képzett"  alkalmazottja.  ;D  A DREN-t, meg a hasonló jó kis zsírégetőket, a sportolók örömére ismét üldözni kezdik Magyarországon. Nem hangzik túl jól ez a kicsit eltúlzott(de a világon rengetegszer megtörtént) sztori.

Ha versenyző lennél azt mondanám talán rendben, mivel a VB-re készülsz, de a te esetedben valószinüleg a "karácsonyi ének" című filmet akarod megnézni két hét múlva csinosan egy randin, tehát csak annyit javasolnék, hogy csillapitsd le magad kicsit és jó lesz az a következő minusz tíz-tizenöt kiló kicsit lassabban is neked.  ;)  Don't wörry baby, be happy...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 03. - 20:52:38
Válasz #10
Nem elérhető

Cressler


Aranyosak vagytok hogy egyáltalán foglalkoztok a problémámmal! Szerencsére nem 200-ról indultam, de egy 158cm magas nő aki 95kg majdnem ott van optikailag! Tehát marad a napi 20gr szénhidrát ˝=/,csak hát a remény..... olyan ígéretes volt a Dren ismertetője, azt hittem vele könnyebb lenne karácsonyig a 60kg közelébe jutni! Köszi srácok <3!

Semmi idod edzeni? Szerintem meg egyszeruen lusta vagy. Ez egy bodybuilder forum ha nem vetted volna eszre, itt mindenki edz, es nem tablettaktol varja a csodat. Senki nem fog simogatni hogy jaaaaj szegenynek nincs ideje semmire. Vegyel magadon erot es szedd ossze magad, vagy add fel, es maradj orokre sajat rusnya tested foglya.
persze ezalól vannak kivételek főként a szteroidos topicokban  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. December 03. - 21:08:07
Válasz #11
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Aranyosak vagytok hogy egyáltalán foglalkoztok a problémámmal! Szerencsére nem 200-ról indultam, de egy 158cm magas nő aki 95kg majdnem ott van optikailag! Tehát marad a napi 20gr szénhidrát ˝=/,csak hát a remény..... olyan ígéretes volt a Dren ismertetője, azt hittem vele könnyebb lenne karácsonyig a 60kg közelébe jutni! Köszi srácok <3!

Semmi idod edzeni? Szerintem meg egyszeruen lusta vagy. Ez egy bodybuilder forum ha nem vetted volna eszre, itt mindenki edz, es nem tablettaktol varja a csodat. Senki nem fog simogatni hogy jaaaaj szegenynek nincs ideje semmire. Vegyel magadon erot es szedd ossze magad, vagy add fel, es maradj orokre sajat rusnya tested foglya.


 ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 03. - 21:17:22
Válasz #12
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Aranyosak vagytok hogy egyáltalán foglalkoztok a problémámmal! Szerencsére nem 200-ról indultam, de egy 158cm magas nő aki 95kg majdnem ott van optikailag! Tehát marad a napi 20gr szénhidrát ˝=/,csak hát a remény..... olyan ígéretes volt a Dren ismertetője, azt hittem vele könnyebb lenne karácsonyig a 60kg közelébe jutni! Köszi srácok <3!

A Dren biztos hozzájárulna még pár kilóval a célodhoz, nem is ez a probléma. Hanem inkább az, hogy most dobtál le hirtelen több mint 20 kilót az előző két hónap alatt, mozgás nélkül, kurva alacsony szénhidráton. Így nem biztos, hogy könnyen(enyhén szólva) megúszod a következő tíz kilódat, a terveid szerinti gyorsasággal. Most elkezdenéd a DREN-t, aztán két hét múlva rosszul leszel egész véletlenül karácsony este, de nem a Drentől, hanem a három hónap alatti sokktól, amit a testednek okozol. Egész véletlenül korházban kötsz ki, ahol minden bizonnyal a "tejsavóra", DREN-re meg ilyesmi apróságokra fogják az emberek a saját hülyeségüket(Az orvos legalábbis biztos lenne benne, hogy a DREN-től készültél ki ennyire, és nem a kis jézustól.). Aztán a boldog új évben jön hozzánk az ANTSZ, hogy valaki rosszul lett a Dren-től. Mi meg hiába magyarázzuk meg, hogy a csaj előtte csupán nagyon durván koplalt 3 hónapot és ki tudja még mit tett, mielőtt meghalt. Nem, nem, a fiatal lány halálát igenis a DREN okozta, mondja majd a tiszti főorvos egyik "nagyon képzett"  alkalmazottja.  ;D  A DREN-t, meg a hasonló jó kis zsírégetőket, a sportolók örömére ismét üldözni kezdik Magyarországon. Nem hangzik túl jól ez a kicsit eltúlzott(de a világon rengetegszer megtörtént) sztori.

Ha versenyző lennél azt mondanám talán rendben, mivel a VB-re készülsz, de a te esetedben valószinüleg a "karácsonyi ének" című filmet akarod megnézni két hét múlva csinosan egy randin, tehát csak annyit javasolnék, hogy csillapitsd le magad kicsit és jó lesz az a következő minusz tíz-tizenöt kiló kicsit lassabban is neked.  ;)  Don't wörry baby, be happy...
;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. December 03. - 22:11:00
Válasz #13
Nem elérhető

Gabe


Aranyosak vagytok hogy egyáltalán foglalkoztok a problémámmal! Szerencsére nem 200-ról indultam, de egy 158cm magas nő aki 95kg majdnem ott van optikailag! Tehát marad a napi 20gr szénhidrát ˝=/,csak hát a remény..... olyan ígéretes volt a Dren ismertetője, azt hittem vele könnyebb lenne karácsonyig a 60kg közelébe jutni! Köszi srácok <3!

Semmi idod edzeni? Szerintem meg egyszeruen lusta vagy. Ez egy bodybuilder forum ha nem vetted volna eszre, itt mindenki edz, es nem tablettaktol varja a csodat. Senki nem fog simogatni hogy jaaaaj szegenynek nincs ideje semmire. Vegyel magadon erot es szedd ossze magad, vagy add fel, es maradj orokre sajat rusnya tested foglya.
persze ezalól vannak kivételek főként a szteroidos topicokban  ;D
****:)))
és ők még kombinálják is ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 03. - 22:24:59
Válasz #14
Nem elérhető

Athina


Köszi, nem fogom megvásárolni és beszedni sem a drent sem mást. Azért hozzátok fordultam mert Ti kiismsritek magatokat ezek között aszerek között. Azt hittem (reméltem)jó és használ! De ha nem azt is megértem, nem arra találták-fejlesztették ki amire én szeretném használni.  /7% marad a 20gr szénhidrát.